Tanie loty na trasie Sankt Petersburg – Polska od 405 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Polska-Sankt Petersburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sankt Petersburg-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Sankt Petersburg-Polska zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Sankt Petersburg-Polska – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Sankt Petersburg - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Sankt Petersburg – Polska?

Finnair

Finnair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Sankt Petersburg-Polska.

Która trasa podróży Sankt Petersburg – Polska jest najtańsza?

Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sankt Petersburg - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sankt Petersburg - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sankt Petersburg - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 mar
LED15:10Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
15h 05min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
26h 20min
2 przesiadki
LED04:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
KLM
9 mar
LED13:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
23h 40min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 50min
1 przesiadka
LED11:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
Finnair
31 maj
LED14:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
14h 40min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
7 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
LED03:55Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
LOT
9 mar
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
2h 05min
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
LED12:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
Lufthansa
9 mar
LED01:45Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
12h 25min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
6h 45min
1 przesiadka
LED12:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 059 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
8 mar
LED20:00Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
19h 05min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
12h 50min
1 przesiadka
LED18:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 124 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Sankt Petersburg - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sankt Petersburg – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair, LOT i Wizz Air.
Finnair
3 mar
LED14:10Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
15h 05min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lut
LED14:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
53h 40min
3 przesiadki
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
23 lut
LED14:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
47h 40min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Sankt Petersburg – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Sankt Petersburg – Polska
Lufthansa
3 lut
LED01:45Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
9h 10min
1 przesiadka
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
23 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
6h 45min
1 przesiadka
LED11:05Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
LOT
2 lut
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
2h 05min
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
25 lut
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
LED07:00Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
KLM
2 lut
LED13:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6h 55min
1 przesiadka
WAW20:25Warszawa Lotnisko Chopina
24 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
1 przesiadka
LED10:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 095 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
LED10:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
28h 35min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
25 lut
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
17h 10min
1 przesiadka
LED07:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 169 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
3 lut
LED02:10Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
7h 05min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
24 lut
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
LED14:00Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 214 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 lut
LED10:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
18h 45min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
25 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 05min
1 przesiadka
LED07:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 218 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Sankt Petersburg – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Sankt Petersburg – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 775 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Finnair
CenaOd 786 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7

Loty KLM: Sankt Petersburg – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Sankt Petersburg – Polska
KLM
9 mar
LED13:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
23h 40min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 50min
1 przesiadka
LED11:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
KLM
1 cze
LED01:45Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
11h 40min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
7 cze
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
11h 30min
1 przesiadka
LED19:55Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
KLM
2 lut
LED13:30Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
6h 55min
1 przesiadka
WAW20:25Warszawa Lotnisko Chopina
24 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
1 przesiadka
LED10:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
1 095 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Sankt Petersburg – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Sankt Petersburg – Polska
LOT
9 mar
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
2h 05min
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
LED12:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
LOT
9 mar
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
2h 05min
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
LED12:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
LOT
9 mar
LED09:50Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo
2h 05min
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
LED12:35Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Finnair, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Sankt Petersburg-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sankt Petersburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena638 zł
Loty Sankt Petersburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu26h 55min
Najniższa cena1 075 zł
Loty Sankt Petersburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu33h 35min
Najniższa cena1 010 zł

Loty podobne do tych na trasie Sankt Petersburg – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Sankt Petersburg – Polska