Nantes – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Nantes?

+450.0%
+300.0%
+150.0%
Baza
Cena
433 - 2 305 PLN
Temperatura
9 - 25°C
Opady
4 - 13 mm

Nantes oferty lotów znalezione na momondo

Loty Nantes | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Brussels Airlines
Brussels Airlines
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
4h 15min
1 przesiadka
10:15
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Brussels Airlines
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 50min
1 przesiadka
10:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
705 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 45min
1 przesiadka
17:45
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Lufthansa
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 55min
1 przesiadka
10:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
732 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 45min
1 przesiadka
17:45
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Lufthansa
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 55min
1 przesiadka
10:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
735 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
16h 35min
2 przesiad.
22:35
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Kilka linii lotniczych
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
16h 55min
2 przesiad.
22:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
1 479 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
4h 15min
1 przesiadka
10:15
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Brussels Airlines
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 50min
1 przesiadka
10:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
705 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 45min
1 przesiadka
17:45
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Lufthansa
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 55min
1 przesiadka
10:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
732 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
11h 45min
1 przesiadka
17:45
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Lufthansa
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
4h 55min
1 przesiadka
10:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
735 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
16h 35min
2 przesiad.
22:35
NTE
Lotnisko Nantes Atlantique
Kilka linii lotniczych
NTE
06:00
Lotnisko Nantes Atlantique
16h 55min
2 przesiad.
22:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
1 479 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Nantes?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Nantes

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Nantes wraz z ich odległością od centrum miasta
Nantes Atlantique
8 km od centrum

Fakty o Nantes

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Nantes
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
8,13 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
56 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
6,93 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Nantes