O nas O nas

O nas

momondo to wyszukiwarka podróży, która porównuje najlepsze oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Nasza wyszukiwarka jest darmowa, co oznacza, że nigdy nie dodajemy żadnych opłat i nie korzystamy z plików cookie, aby zawyżać ceny.

Czym się zajmujemy?

momondo to globalna, darmowa wyszukiwarka podróży, porównująca oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów.
Nie zajmujemy się sprzedażą biletów lotniczych ani ofert noclegów i samochodów – pokazujemy dostępne opcje podróży i najnowsze ceny, co umożliwia wybór odpowiedniej dla siebie oferty. Jedno kliknięcie prowadzi Cię bezpośrednio do wybranej strony, gdzie dokonujesz rezerwacji.
Dziś stanowimy inspirację dla podróżujących z ponad 30 krajów i cieszymy się międzynarodowym uznaniem dzięki naszemu unikalnemu produktowi i usługom. Jesteśmy polecani przez wiodące media, takie jak Forbes, The Daily Telegraph, Time czy AOL oraz nagradzani w kategoriach branżowych, zyskując tytuł Najlepszej Metawyszukiwarki i Najlepszej Wyszukiwarki Lotów.

Nasza wizja

W momondo wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość podróżowania po świecie. Mamy wizję świata, w którym różnice między nami są źródłem inspiracji i rozwoju, a nie nietolerancji i uprzedzeń. Naszym celem jest dodawanie odwagi i zachęcanie każdego z nas do pozostawania ciekawym i otwartym, tak abyśmy wszyscy mogli cieszyć się lepszym, bardziej zróżnicowanym światem.

Let’s Open Our World

Działamy od 2006 roku, a nasza główna siedziba znajduje się w Kopenhadze, w Danii. momondo jest marką zarządzaną przez KAYAK, będącej częścią Booking Holdings Inc. Wszyscy pracujemy z pasją i jesteśmy dumni z otwierania świata wspólnie z innymi podróżnikami.

By dowiedzieć się więcej o naszej wizji, odwiedź momondo.pl/letsopenourworld.


Kilka słów o momondo

Jak działa momondo i dlaczego jest dla Ciebie darmowe?

Znajdź najlepsze oferty

Znajdujemy i porównujemy aktualne ceny lotów, hoteli oraz wynajmu samochodów, aby pokazać Ci najtańsze, najszybsze i najlepsze oferty podróży

Stuprocentowa przejrzystość cen

Ceny, które widzisz, nigdy nie są zależne od Twoich wyszukiwań, bez względu na ich liczbę. Nie używamy plików cookie do zmian lub podnoszenia cen

Niezawodnie i darmowo

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne - brak ukrytych kosztów i opłat - i polecane przez media, takie jak Frommer's, CNN, czy New York Times