Kim jesteśmy?

momondo to globalna, niezależna i darmowa wyszukiwarka podróży, która porównuje oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów.

Zapewniamy podróżnikom przegląd dostępnych ofert podróży bez naliczania jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Nie sprzedajemy biletów lotniczych, pokojów hotelowych, ani ofert wynajmu samochodów – pokazujemy Ci dostępne ceny i umożliwiamy wybór preferowanej przez Ciebie oferty. Jedno kliknięcie prowadzi Cię bezpośrednio do wybranej strony, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Obecnie oferujemy nasze usługi podróżnikom w ponad 30 krajach, a nasz produkt zyskuje uznanie na arenie międzynarodowej. Jesteśmy polecani przez wiodące media, takie jak Forbes, The Daily Telegraph, Time i AOL, oraz nagradzani w licznych branżowych kategoriach, np. Najlepsza Wyszukiwarka, Najlepsze Użycie Mediów Społecznościowych czy też Najlepsza Wyszukiwarka Lotów.

Nasza wizja

W momondo wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość podróżowania po świecie. Mamy wizję świata, w którym różnice między nami są źródłem inspiracji i rozwoju, a nie nietolerancji i uprzedzeń. Naszym celem jest dodawanie odwagi i zachęcanie każdego z nas do pozostawania ciekawym i otwartym, tak abyśmy wszyscy mogli cieszyć się lepszym, bardziej zróżnicowanym światem.

Let’s Open Our World

Działamy od 2006 roku, a obecnie nasza siedziba główna w Kopenhadze, w Danii, liczy już ponad 250 pracowników z ponad 40 krajów. momondo jest marką zarządzaną przez KAYAK, będącej częścią Booking Holdings Inc. Wszyscy pracujemy z pasją i jesteśmy dumni z otwierania świata wspólnie z innymi podróżnikami.

By dowiedzieć się więcej o naszej wizji, odwiedź momondo.pl/letsopenourworld.

stay curious