Nicea – znajdź tanie loty

pon. 18.02.
pon. 25.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Nicea?

+300.0%
+200.0%
+100.0%
Baza
Cena
268 - 1 060 PLN

Nicea oferty lotów znalezione na momondo

Loty Nicea | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
08:10
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Wizz Air
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
344 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
08:10
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Wizz Air
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
386 PLN
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
7h 50min
1 przesiadka
13:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
SWISS
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
14h 00min
1 przesiadka
20:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
409 PLN
SWISS
SWISS
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
4h 35min
1 przesiadka
09:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
SWISS
NCE
05:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
8h 30min
1 przesiadka
13:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
412 PLN
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
14h 15min
1 przesiadka
20:15
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
SWISS
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
8h 25min
1 przesiadka
14:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
412 PLN
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
7h 45min
1 przesiadka
13:45
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
SWISS
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
4h 20min
1 przesiadka
10:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
428 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
08:10
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Wizz Air
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
344 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
08:10
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Wizz Air
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
386 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 35min
08:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Wizz Air
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 25min
08:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
458 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
12:00
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Brussels Airlines
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
546 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
10:40
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
NCE
06:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
6h 30min
1 przesiadka
12:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
523 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
05:00
Lotnisko Kraków Balice
8h 35min
1 przesiadka
13:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
NCE
05:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
3h 25min
1 przesiadka
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
435 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Nicea?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Nicea

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Nicea wraz z ich odległością od centrum miasta
Nicea Côte d'Azur
6 km od centrum

Fakty o Nicea

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Nicea
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
5,41 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
56 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
6,49 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Nicea