Rezerwuj loty z LOT

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 11.7
pon 18.7

Fakty o LOT

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska LOT

Najtańsza trasa

50 zł

Najpopularniejsza trasa

IEG - WAW

Najkrótszy lot

0h 45min

Najdłuższy lot

23h 10min
Najtańsze połączenie LOT na trasie Zielona Góra – Warszawa Chopina kosztuje 50 zł
Trasa Zielona Góra – Warszawa Chopina jest obecnie najpopularniejsza w liniach LOT
Najkrótszy lot liniami LOT trwa 0h 45min i odbywa się na trasie Warszawa (WAW) – Bydgoszcz (BZG)
Najdłuższy lot liniami LOT na trasie Bydgoszcz (BZG) – Poznań (POZ) trwa 23h 10min

Oferty lotów LOT w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych w obie strony z LOT znalezionych ostatnio przez użytkowników momondo
LOT
2 lis
WAW12:25Warszawa Chopina
2h 30min
CDG14:55Paryż Charles de Gaulle
9 lis
CDG14:45Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW17:00Warszawa Chopina
LOT
19 wrz
WAW16:15Warszawa Chopina
2h 30min
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
22 wrz
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW05:20Warszawa Chopina
LOT
15 paź
WAW03:25Warszawa Chopina
2h 30min
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
17 paź
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW05:20Warszawa Chopina
LOT
17 wrz
WAW03:25Warszawa Chopina
2h 30min
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
19 wrz
CDG03:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
WAW05:20Warszawa Chopina
LOT
19 wrz
WAW15:15Warszawa Chopina
4h 05min
LIS19:20Lizbona
26 wrz
LIS09:15Lizbona
4h 00min
WAW13:15Warszawa Chopina
LOT
1 gru
WAW15:00Warszawa Chopina
2h 35min
IST17:35Stambuł
8 gru
IST13:25Stambuł
2h 30min
WAW15:55Warszawa Chopina
1 101 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów LOT w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów LOT dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
LOT
3 sie
WAW16:15Warszawa Chopina
2h 30min
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
LOT
15 paź
WAW03:25Warszawa Chopina
2h 30min
CDG05:55Paryż Charles de Gaulle
LOT
2 lis
WAW16:15Warszawa Chopina
2h 30min
CDG18:45Paryż Charles de Gaulle
LOT
22 lis
WAW02:20Warszawa Chopina
2h 35min
CDG04:55Paryż Charles de Gaulle
LOT
5 sie
WAW08:55Warszawa Chopina
4h 05min
LIS13:00Lizbona
LOT
20 wrz
WAW15:55Warszawa Chopina
2h 35min
IST18:30Stambuł

LOT – opinie

7,6
DobryNa podstawie 216 zweryfikowanych opinii gości
7,7Komfort
7,3Jedzenie
8,0Załoga
7,7Wejście na pokład
7,1Rozrywka
7,6Ogólnie

Sortowanie:
Data
4,0 Przeciętny
KAYAK
Minusy:2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo
5,0 Zwyczajny
KAYAK
Plusy:Mila i szybka odprawa
Minusy:Samolot był opóźniony o ponad godzinę,jednak panie w Katowicach zapewniały,ze kolejny samolot z Warszawy poczeka- miałam jeden bilet łączony. Samolot nie poczekał,a panie w Warszawie były bardzo zdziwione o co pasażerom chodzi.podeszlismy 2 minuty po zamknięciu bramek.samolot odleciał.zenada
2,0 Zły
KAYAK
Plusy:Nic
Minusy:Samolot z Warszawy był opóźniony i mimo zapewnień załogi,samolot w Warszawie nie poczekał na pasażerów i odleciał.wstyd i żenada
2,0 Zły
KAYAK
Uprzejma obsługa.
5,9 Zwyczajny
KAYAK
Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

Popularne trasy LOT

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez LOT.
Kraków - Szymany
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena50 zł
Warszawa - Ryga
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena60 zł
Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena60 zł
Ryga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena60 zł
Warszawa - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena60 zł
Szymany - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena60 zł
Warszawa - Koszyce
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena64 zł
Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena69 zł
Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena73 zł
Sztokholm - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena73 zł
Warszawa - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena73 zł
Warszawa - Bruksela
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena78 zł

Informacje o locie liniami LOT

LOT wyróżnia 3 klasy biletów: Economy Class, Premium Economy i Business Class. Podróżując klasą ekonomiczną, możesz wybierać spośród 3 taryf. Oszczędni pasażerowie z samym bagażem podręcznym wykupią taryfę Saver. Po wyborze taryfy Standard polecisz z dużym bagażem w cenie biletu, na bezpłatnie wybranym miejscu. Taryfa Flex gwarantuje obie wymienione usługi oraz możliwość bezpłatnego anulowania biletu. Klasa Economy Premium oferuje wyższy limit bagażowy, a także liczne usługi dodatkowe przed i w trakcie lotu. Taryfa Flex dostępna jest także w klasie Business.

Twój bagaż podręczny musi zmieścić się na górnej półce lub pod fotelem – maksymalne dopuszczalne wymiary to 55 x 40 x 23 kg. W poszczególnych taryfach biletowych obowiązują następujące limity:LOT Economy Class: 1 sztuka, waga do 8 kg (nie dotyczy taryfy Economy Saver)LOT Premium Economy (loty międzynarodowe): 1 sztuka, waga do 8 kgLOT Premium Economy (loty międzykontynentalne): 2 sztuki o łącznej wadze do 12 kg (1 sztuka do 8 kg)LOT Business Class: 2 sztuki o wadze do 9 kg każdaMożesz zabrać także torbę lub aktówkę o wymiarach 40 x 35 x 12 cm, kule lub inny osobisty sprzęt medyczny, a jeśli towarzyszy Ci dziecko – wózek spacerowy lub fotelik samochodowy.

Najniższa klasa biletu Economy Saver nie obejmuje bezpłatnego bagażu rejestrowanego. Limity bagażowe w pozostałych taryfach różni się w zależności od klasy biletu i kierunku lotu.

Przy rezerwacji biletu w taryfie Economy Saver możesz nadać pierwszą sztukę dodatkowego bagażu w obniżonej cenie 80 PLN za lot w 1 stronę. Poza tym wyjątkiem LOT utrzymuje jednolite cenniki opłat za nadbagaż: 1 sztuka o standardowych wymiarach i wadze (23 kg/158 cm) kosztuje 170 PLN w połączeniach krajowych, 290 PLN w lotach na terenie Europy i 450 PLN w lotach międzykontynentalnych.

Wykaz przedmiotów zabronionych obejmuje między innymi: broń palną i pneumatyczną, ostro zakończone i tępe narzędzia, materiały wybuchowe i łatwopalne oraz płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Pełna lista dostępna jest na stronie PLL LOT.

Odprawa online zaczyna się na 36 godzin przed odlotem.

To jedna z usług dodatkowych, dostępna przy rezerwacjach, które nie wymagają podania danych paszportowych. Po wyborze usługi system automatycznie wykona odprawę na 24 godziny przed odlotem, a Ty otrzymasz e-mail lub SMS z linkiem do pobrania mobilnej karty pokładowej.

Odprawa lotów długodystansowych kończy się na 60 minut przed odlotem. W przypadku lotów na krótkich i średnich dystansach bramki zamykają się na 30-45 minut przed odlotem. Weź pod uwagę możliwe kolejki do kontroli bezpieczeństwa i zdawania bagażu: najlepiej pojawić się na lotnisku co najmniej 1,5-2 godziny wcześniej.

Zmiany lub anulacji biletu możesz dokonać jedynie poprzez kontakt z  LOT Contact Center, stacjonarnie lub telefonicznie.Dalsze informacje dostępne na stronie PLL LOT: www.lot.com."

Tak. Linie LOT oferują 830 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Wrocław-Strachowice, Warszawa Chopina i Kraków Balice to główne porty lotnicze obsługiwane przez LOT. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami LOT w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie LOT za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie LOT włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami LOT pod numerem +48 22 577 99 52 lub odwiedzając stronę lot.com.

Aktualnie lot na trasie Zielona Góra - Warszawa Chopina z 0 przesiadkami za 87 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez LOT. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami LOT, podróż na trasie Zielona Góra - Warszawa Chopina z 0 przesiadkami za 50 zł jest najtańszą opcją.

Lot Ostrawa Mosnov - Warszawa Chopina za 188 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje LOT. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami LOT odbywa się na trasie Warszawa Chopina - Ostrawa Mosnov (0 przesiadek) i kosztuje 138 zł.

W liniach LOT obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x35x12 cm.


Status lotu LOT

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu LOT
śr 7/6