Kair – znajdź tanie loty

sob. 23.03.
sob. 30.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Kair?

+150.0%
+100.0%
+50.0%
Baza
Cena
878 - 1 993 PLN

Kair oferty lotów znalezione na momondo

Loty Kair | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 50min
1 przesiadka
12:50
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
19h 55min
1 przesiadka
01:55
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
981 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
7h 20min
1 przesiadka
13:20
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
7h 15min
1 przesiadka
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
996 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 50min
1 przesiadka
12:50
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
19h 55min
1 przesiadka
01:55
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 022 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 50min
1 przesiadka
12:50
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
6h 25min
1 przesiadka
12:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 048 PLN
SWISS
SWISS
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
17h 40min
1 przesiadka
23:40
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
SWISS
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
18h 35min
1 przesiadka
00:35
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 180 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
7h 00min
1 przesiadka
13:00
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
6h 25min
1 przesiadka
12:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 293 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 50min
1 przesiadka
12:50
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
6h 25min
1 przesiadka
12:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 048 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
7h 00min
1 przesiadka
13:00
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
6h 25min
1 przesiadka
12:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 293 PLN
Ukraine Intl Air
Ukraine Intl Air
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
7h 20min
1 przesiadka
13:20
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Ukraine Intl Air
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
7h 15min
1 przesiadka
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
996 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 05min
1 przesiadka
14:05
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Lufthansa
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
7h 45min
1 przesiadka
13:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 323 PLN
Lufthansa
Lufthansa
KRK
05:00
Lotnisko Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
22:30
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Lufthansa
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
5h 45min
1 przesiadka
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 338 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
15h 20min
2 przesiad.
21:20
CAI
Lotnisko Kair Cairo Intl
Kilka linii lotniczych
CAI
06:00
Lotnisko Kair Cairo Intl
9h 25min
1 przesiadka
15:25
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
2 048 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Kair?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Kair

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Kair wraz z ich odległością od centrum miasta
Kair Cairo Intl
18 km od centrum

Fakty o Kair

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Kair
Czas lokalny
Waluta
funt egipski
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
4,88 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
15 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
1,07 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Kair