Dar es Salaam – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Dar es Salaam – informacje o lotach

Dar es Salaam – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 833 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 101 zł

Najkrótszy czas lotu

15h 30min

Obsługiwany przez

5 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Dar es Salaam w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 833 zł (Warszawa Modlin – Dar Es Salaam).
Najlepsza cena za lot Polska – Dar es Salaam w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 101 zł (Warszawa Chopina – Dar Es Salaam).
Najkrótszy lot Polska – Dar es Salaam trwa 15h 30min (Warszawa Chopina – Dar Es Salaam).
Dar es Salaam – loty do tego miejsca wykonywane są przez 5 linii lotniczych i są to Turkish Airlines, Qatar Airways oraz flydubai.

Najtańsze loty do miasta Dar es Salaam

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dar es Salaam
Lotnisko Warszawa Chopina
Dar es Salaam

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Dar es Salaam

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Zanzibar (ZNZ)

Ceny lotów Warszawa - Dar es Salaam są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Zanzibar Kisauni. Średnia cena wynosi 3 240 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMStyczeń7% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Dar es Salaam kosztują średnio 3 191 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMWrzesień19% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Dar es Salaam to 4 091 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMSierpień470% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Dar es Salaam w miesiącu Sierpień

Dar es Salaam — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Użytkownicy rezerwujący loty Mwanza – Dar es Salaam znaleźli oferty o 80% tańsze od średnich cen lotów do miasta Dar es Salaam. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Nasze dane pokazują, że Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Dar es Salaam. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 3 191 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Nasze dane pokazują, że Listopad to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Dar es Salaam. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 200 zł.

Lot do tego kraju warto rezerwować 60 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 3 434 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 3 101 zł.

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Dar es Salaam. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 2 654 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Dar es Salaam wynosi wtedy 3 076 zł.

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Dar es Salaam jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 868 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Po południu to pora dnia, kiedy loty do miasta Dar es Salaam są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 3 193 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Dar es Salaam jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Zanzibar Kisauni (67 km od centrum) lub Lotnisko Kilindoni Mafia (128 km od centrum).

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Dar es Salaam jest Lotnisko Kilindoni Mafia ze średnią ceną 619 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.Dar es Salaam — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dar es Salaam znalezione przez użytkowników momondo.

Które linie latają do miasta Dar es Salaam?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Dar es Salaam

Które linie latają do miasta Dar es Salaam?

Qatar Airways, KLM, Turkish Airlines i Lufthansa to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Dar es Salaam. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Dar es Salaam nie powinno stanowić problemu.

Loty Emirates do miasta Dar es Salaam

Emirates obsługuje około 28 lotów w kierunku Dar es Salaam tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Dubaj, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 3 284 zł (Warszawa Chopina – Dar es Salaam). Użytkownicy ocenili Emirates na 8,6/10, wystawiając 122 opinie na momondo.

Loty Turkish Airlines do miasta Dar es Salaam

Turkish Airlines obsługuje tygodniowo 7 lotów w kierunku Dar es Salaam, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Stambuł – Dar es Salaam. Ceny ofert Turkish Airlines (ocena: 8,3, 128 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Chopina – Dar es Salaam i kosztowała 2 768 zł w obie strony.


Dar es Salaam — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena3 177 zł
Loty Kraków - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena4 060 zł
Loty Katowice - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena4 813 zł
Loty Berlin - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu19h 45min
Najniższa cena2 823 zł
Loty Wrocław - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena6 489 zł
Loty Londyn - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena3 625 zł
Loty Gdańsk - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu41h 40min
Najniższa cena2 908 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Dar es Salaam


Loty do innych miast: Tanzania

Dar es Salaam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Dar es Salaam tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu do miasta Dar es Salaam.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Dar es Salaam, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.