Znajdź tanie loty do Dar es Salaam

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 6.2
pon. 13.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Dar es Salaam

Informacje o cenach lotów do Dar es Salaam, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 896 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 246 zł

Najkrótszy czas lotu

19h 15min

Obsługiwany przez

5 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Dar es Salaam w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 896 zł (Warszawa Chopina – Dar Es Salaam).
Najlepsza cena za lot Polska – Dar es Salaam w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 246 zł (Katowice-Pyrzowice – Dar Es Salaam).
Najkrótszy lot Polska – Dar es Salaam trwa 19h 15min (Warszawa Chopina – Dar Es Salaam).
Dar es Salaam – loty do tego miejsca wykonywane są przez 5 linii lotniczych i są to KLM, Turkish Airlines oraz Qatar Airways.

Dar es Salaam – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Dar es Salaam, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Dar es Salaam najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Dar es Salaam. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 3 090 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Nasze dane pokazują, że Kwiecień to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Dar es Salaam. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 125 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Dar es Salaam?

Osoby rezerwujące loty Zanzibar – Dar es Salaam znalazły oferty o 85% tańsze od średnich cen lotów do miasta Dar es Salaam. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Dar es Salaam są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Dar es Salaam. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 2 570 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Dar es Salaam wynosi wtedy 2 979 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Dar es Salaam są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Dar es Salaam jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 777 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Po południu to pora dnia, kiedy loty do miasta Dar es Salaam są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 3 092 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Jak długo trwa lot do miasta Dar es Salaam?

Średnio lot na trasie Polska – Dar es Salaam zajmuje 13h 05min, jeśli Twoim miejscem wylotu jest Warszawa Chopina (najpopularniejsze lotnisko w regionie Polska) i lecisz na Zanzibar Kisauni (najpopularniejsze lotnisko w regionie Dar es Salaam). Jeśli Twój port wylotu to Kraków Balice i przylatujesz na Zanzibar Kisauni, czas lotu wynosi około 12h 20min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dar es Salaam?

Lot do tego kraju warto rezerwować 56 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 3 392 zł.

Najtańsze loty do miasta Dar es Salaam

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dar es Salaam
Lotnisko Warszawa Chopina
Dar es Salaam

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Dar es Salaam

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Zanzibar (ZNZ)

Ceny lotów Warszawa - Dar es Salaam są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Zanzibar Kisauni. Średnia cena wynosi 3 183 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMStyczeń9% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Dar es Salaam kosztują średnio 3 090 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMLipiec15% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Dar es Salaam to 3 914 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DAR ES SALAAMGrudzień555% więcej wyszukiwańW miesiącu Grudzień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Dar es Salaam.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Dar es Salaam

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Dar es Salaam, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Zanzibar Kisauni (67 km od centrum miasta Dar es Salaam) lub Lotnisko Kilindoni Mafia (128 km od centrum miasta Dar es Salaam).

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Dar es Salaam jest Lotnisko Kilindoni Mafia ze średnią ceną 975 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Dar es Salaam — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dar es Salaam znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Dar es Salaam

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Dar es Salaam)

Które linie latają do miasta Dar es Salaam?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Dar es Salaam

Które linie latają do miasta Dar es Salaam?

flydubai, Emirates, Kenya Airways i Qatar Airways to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Dar es Salaam. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Dar es Salaam nie powinno stanowić problemu.

Loty Emirates do miasta Dar es Salaam

Emirates obsługuje około 12 lotów w kierunku Dar es Salaam tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Dubaj, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 3 226 zł (Warszawa Chopina – Dar es Salaam). Inne osoby oceniły Emirates na 8,4/10, wystawiając 138 opinii na momondo.

Loty Turkish Airlines do miasta Dar es Salaam

Turkish Airlines obsługuje tygodniowo 6 lotów w kierunku Dar es Salaam, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Stambuł – Dar es Salaam. Ceny ofert Turkish Airlines (ocena: 8,0, 166 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Chopina – Dar es Salaam i kosztowała 2 756 zł w obie strony.


Dar es Salaam — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena4 027 zł
Loty Kraków - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena3 567 zł
Loty Katowice - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena3 550 zł
Loty Berlin - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena4 188 zł
Loty Wrocław - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena3 789 zł
Loty Londyn - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 916 zł
Loty Gdańsk - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena3 454 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Dar es Salaam


Loty do innych miast: Tanzania

Dar es Salaam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Dar es Salaam tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu do miasta Dar es Salaam.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Dar es Salaam, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.