Rezerwuj loty z flydubai

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 1.4
sob. 8.4

Fakty o flydubai

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska flydubai

Najtańsza trasa

401 zł

Najpopularniejsza trasa

AHB - DEL

Najkrótszy lot

1h 10min

Najdłuższy lot

44h 45min
Najtańsze połączenie linią flydubai na trasie Kuwejt Kuwait Intl – Dubaj kosztuje 401 zł
Najpopularniejszą trasą linii flydubai jest aktualnie trasa Abha – Nowe Deli Indiry Gandhi
Najkrótszy lot liniami flydubai trwa 1h 10min i odbywa się na trasie Maskat (MCT) – Dubaj (DXB)
Najdłuższy lot liniami flydubai na trasie Rijad (RUH) – Karaczi (KHI) trwa 44h 45min

Oferty lotów flydubai w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii flydubai w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
flydubai
10 maj
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
17 maj
DXB03:40Dubaj
6h 10min
KRK09:50Kraków Balice
1 746 zł
Znajdź podobne
flydubai
7 maj
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
11 cze
DXB03:35Dubaj
6h 15min
KRK09:50Kraków Balice
1 859 zł
Znajdź podobne
flydubai
25 kwi
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
2 maj
DXB03:35Dubaj
6h 15min
KRK09:50Kraków Balice
1 972 zł
Znajdź podobne
flydubai
21 kwi
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
29 kwi
DXB03:35Dubaj
6h 15min
KRK09:50Kraków Balice
2 090 zł
Znajdź podobne
flydubai
11 wrz
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
1 paź
DXB03:35Dubaj
6h 15min
KRK09:50Kraków Balice
2 116 zł
Znajdź podobne
flydubai
29 maj
WAW17:25Warszawa Chopina
6h 00min
DXB23:25Dubaj
6 cze
DXB11:10Dubaj
6h 20min
WAW17:30Warszawa Chopina
2 290 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów flydubai w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów flydubai dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
flydubai
7 cze
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
1 106 zł
Znajdź podobne
flydubai
2 kwi
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
1 136 zł
Znajdź podobne
flydubai
7 maj
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
1 284 zł
Znajdź podobne
flydubai
2 maj
KRK08:50Kraków Balice
5h 45min
DXB14:35Dubaj
1 520 zł
Znajdź podobne
flydubai
31 maj
WAW17:25Warszawa Chopina
6h 00min
DXB23:25Dubaj
1 850 zł
Znajdź podobne
flydubai
4 kwi
WAW17:25Warszawa Chopina
6h 00min
DXB23:25Dubaj
1 855 zł
Znajdź podobne

flydubai – opinie

6,4
OKNa podstawie 342 zweryfikowanych opinii gości
6,4Komfort
5,6Rozrywka
6,0Jedzenie
6,8Wejście na pokład
6,6Ogólnie
7,3Załoga


Popularne trasy flydubai

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez flydubai.
Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena1 197 zł
Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena1 598 zł
Dubaj - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena1 811 zł
Dubaj - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena1 885 zł

Informacje o locie liniami flydubai

Tak. Linie flydubai oferują 7 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Dżudda King Abdulaziz Intl, Dubaj i Kuwejt Kuwait Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez flydubai. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami flydubai w ciągu całego roku.


Popularne kierunki międzynarodowe flydubai

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Zjednoczone Emiraty Arabskie? Zarezerwuj lot międzynarodowy flydubai do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu flydubai

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu flydubai
pon. 3/27

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.