Madryt – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Najtańsze loty do miasta Madryt

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Madryt
Warszawa Lotnisko Chopina
Madryt

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Madryt

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Madryt (MAD)

Ceny lotów Warszawa - Madryt są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Madryt-Barajas. Średnia cena wynosi 299 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MADRYTSierpień34% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Madryt kosztują średnio 413 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MADRYTGrudzień26% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Madryt to 791 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MADRYTWrzesień277% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Madryt w miesiącu Wrzesień

Madryt — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Kiedy wybrać się do stolicy Hiszpanii, by podróż nie była kosztowna, a na miejscu nie czekały na Ciebie tłumy turystów? Zimowa pogoda w Madrycie znacznie różni się od polskiej aury. Przymrozki i opady śniegu zdarzają się jedynie w styczniu i lutym, a w słoneczne dni temperatura sięga nawet 10ºC! Warto więc odwiedzić miasto zimą – tym bardziej, że w okresie tym najłatwiej kupisz tanie bilety lotnicze do Madrytu.

Najkorzystniejsze warunki do zwiedzania Madrytu panują wiosną i wczesną jesienią. W lipcu i sierpniu dominują upały, na dłuższą metę dość uciążliwe. Aby przyjemnie spędzić letnie wakacje w Madrycie, pamiętaj o zapasie wody i nakryciu głowy, a zwiedzanie miasta zaplanuj na godziny przedpołudniowe. W sierpniu miasto hucznie obchodzi jedne z najpopularniejszych świąt: dni św. Kajetana i Wawrzyńca.

W Madrycie zaczyna się wówczas kolejny szczyt ruchu turystycznego. Ciepła, słoneczna aura utrzymuje się aż do listopadowego „lata św. Marcina” – możesz więc bez żalu porzucić polską jesienną pluchę i dać się ponieść urokowi Madrytu!

  • W którym miesiącu polecę do miasta Madryt najtaniej?

    Zazwyczaj Sierpień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Madryt. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 413 zł. Nasze dane pokazują, że Styczeń to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Madryt. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 535 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Madryt?

    Lot do tego kraju warto rezerwować 60 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 627 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Madryt można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 106 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Madryt są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot Polska - Madryt jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 607 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest wtorek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Madryt wynosi wtedy 763 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Madryt są najtańsze?

    Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Madryt. Ceny lotów Polska – Madryt o tej porze dnia zaczynają się już od 562 zł. Rano to popularna pora dnia na loty do miasta Madryt, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 710 zł za bilet.


Madryt — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Madryt znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
25 lis
KRK11:05Kraków Balice
3h 35min
MAD14:40Madryt-Barajas
30 lis
MAD09:40Madryt-Barajas
3h 15min
KRK12:55Kraków Balice
Ryanair
20 lis
KRK01:20Kraków Balice
3h 35min
MAD04:55Madryt-Barajas
25 lis
MAD15:25Madryt-Barajas
3h 15min
KRK18:40Kraków Balice
Ryanair
20 lis
KRK01:20Kraków Balice
3h 35min
MAD04:55Madryt-Barajas
25 lis
MAD15:25Madryt-Barajas
3h 15min
KRK18:40Kraków Balice
Ryanair
17 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
3h 40min
MAD14:45Madryt-Barajas
24 lis
MAD15:20Madryt-Barajas
3h 35min
WMI18:55Warszawa Modlin
Ryanair
17 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
3h 40min
MAD14:45Madryt-Barajas
24 lis
MAD15:20Madryt-Barajas
3h 35min
WMI18:55Warszawa Modlin
Ryanair
17 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
3h 40min
MAD14:45Madryt-Barajas
24 lis
MAD15:20Madryt-Barajas
3h 35min
WMI18:55Warszawa Modlin

Madryt – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Madryt w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
18 lis
KRK11:05Kraków Balice
3h 35min
MAD14:40Madryt-Barajas
Ryanair
18 lis
KRK11:05Kraków Balice
3h 35min
MAD14:40Madryt-Barajas
Ryanair
17 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
3h 40min
MAD14:45Madryt-Barajas

Które linie latają do miasta Madryt?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Madryt
  • Które linie latają do miasta Madryt?

    Ryanair jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Madryt. LOT, Lufthansa i SWISS to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Madryt. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Madryt: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Madryt

Lotnisko Madryt-Barajas jest oddalone o 13 km od centrum miasta. Dojazd z lotniska do centrum Madrytu jest szybki i niedrogi. Na terenie lotniska znajdują się 2 stacje metra linii 8: Aeropuerto T1-T2-T3, zlokalizowana przy wyjściu z terminalu T3, oraz Aeropuerto T4. Końcowy przystanek metra to centralna stacja Nuevos Ministeros. Z terminalu T4 do centrum możesz dojechać także pociągiem linii Cercanias C1. Końcowy przystanek to stacja Renfe Atocha – największy dworzec kolejowy w Madrycie.

Autobusy z lotniska do centrum Madrytu wchodzą w skład systemu komunikacji miejskiej EMT. 2 dzienne linie autobusowe kursują do przystanków metra: Avenida de America lub Plaza Cibeles. Najszybszy sposób dojazdu to całodobowa linia ekspresowa, łącząca lotnisko z dworcem Atocha i stacją Cibeles. Podróż ekspresem trwa około 35-40 minut, a za bilet zapłacisz jedynie 5 EUR (około 22 PLN). Koszt przejazdu taksówką z lotniska do centrum Madrytu to około 20 EUR (90 PLN). Jeśli jednak towarzyszy Ci paczka znajomych, ta forma transportu również będzie opłacalna.


Madryt — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Madryt
Najkrótszy czas lotu3h 24min
Najniższa cena153 zł
Loty Katowice - Madryt
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena193 zł
Loty Gdańsk - Madryt
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena216 zł
Loty Wrocław - Madryt
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena236 zł
Loty Poznań - Madryt
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena248 zł
Loty Lublin - Madryt
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena330 zł
Loty Szczecin - Madryt
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena338 zł
Loty Rzeszów - Madryt
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena413 zł
Loty Łódź - Madryt
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena893 zł

Madryt – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Madrycie jest szybka i punktualna, a pojazdy dowiozą Cię do wszystkich ważnych punktów komunikacyjnych i turystycznych. Metro w Madrycie obejmuje 12 linii ze wspólnym punktem przesiadkowym na stacji Sol. Pociągi odjeżdżają co kilka minut, w godzinach 6:00-01:30. Integralną częścią metra są również 3 naziemne linie tramwajowe Metro Ligero.

Autobusy w Madrycie kursują między 06:00 a 23:30. W pozostałych godzinach możesz przemieszczać się autobusami nocnymi, zwanymi „buhos”. W skład madryckiej sieci komunikacji wchodzi także nadziemna kolejka Teleferico, umożliwiająca podziwianie malowniczych miejskich zakątków z lotu ptaka.

Jednorazowy bilet komunikacji w Madrycie kosztuje około 1,50-2 EUR (8-9 PLN), a cena uzależniona jest od liczby przebytych przystanków. Aby obniżyć koszty podróży, możesz kupić bilet 10-przejazdowy (12,20 EUR/52,50 PLN), ważny w autobusach i w metrze. Jeden przejazd oznacza tu podróż jednym środkiem transportu – po każdej przesiadce musisz ponownie skasować bilet.

Jeśli planujesz kilkudniowe zwiedzanie Madrytu, najtańszą opcją będzie zakup karty Madrid Tourist Travel Pass, wydawanej na okres 1, 2, 3, 5 lub 7 dni. Podstawowy wariant karty uprawnia do nielimitowanych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w strefie A. Warto wspomnieć także o taksówkach w Madrycie – w stolicy Hiszpanii jest ich wyjątkowo dużo. Ceny przejazdów nie są wygórowane, lecz za kursy nocne i za przewóz dużego bagażu nalicza się dodatkowe opłaty.


Zacznij planować swoją podróż do: Madryt