Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Madryt

Tanie loty do Madryt od 483 zł

Jest to najtańszy lot w obie strony znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Madryt wylatującego 02.06.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 20.4
sob. 27.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Madryt – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Madryt, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

149 zł

Najlepsza cena w obie strony

483 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 30min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Madryt w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 149 zł (Kraków Balice – Madryt-Barajas).
Najlepsza cena za lot Polska – Madryt w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 483 zł (Warszawa Chopina – Madryt-Barajas).
Najkrótszy lot Polska – Madryt trwa 3h 30min (Kraków Balice – Madryt-Barajas).
Madryt – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to KLM, Ryanair oraz Wizz Air.

Madryt – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Madryt, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Madryt najtaniej?

Zazwyczaj Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Madryt. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 483 zł. Nasze dane pokazują, że Luty to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Madryt. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 608 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Madryt?

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Madryt są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Madryt jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 682 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Madryt wynosi wtedy 1 107 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Madryt są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Madryt. Ceny lotów Polska – Madryt o tej porze dnia zaczynają się już od 743 zł. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Madryt, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 909 zł za bilet.

Jak długo trwa lot do miasta Madryt?

Czas przelotu na trasie Polska – Madryt jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Madryt-Barajas (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 3h 35min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Madryt obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Madryt-Barajas, co zajmie około 3h 30min. Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Madryt?

Lot do tego kraju warto rezerwować 55 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 818 zł.

Najtańsze loty do miasta Madryt

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Madryt
Lotnisko Warszawa Chopina
Madryt

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Madryt

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Madryt (MAD)

Ceny lotów Warszawa - Madryt są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Madryt-Barajas. Średnia cena wynosi 607 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MADRYTStyczeń41% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Madryt kosztują średnio 483 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MADRYTWrzesień34% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Madryt to 1 099 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MADRYTKwiecień355% więcej wyszukiwańW miesiącu Kwiecień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Madryt.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Madryt

Kiedy wybrać się do stolicy Hiszpanii, by podróż nie była kosztowna, a na miejscu nie czekały na Ciebie tłumy turystów? Zimowa pogoda w Madrycie znacznie różni się od polskiej aury. Przymrozki i opady śniegu zdarzają się jedynie w styczniu i lutym, a w słoneczne dni temperatura sięga nawet 10ºC! Warto więc odwiedzić miasto zimą – tym bardziej, że w okresie tym najłatwiej kupisz tanie bilety lotnicze do Madrytu.

Najkorzystniejsze warunki do zwiedzania Madrytu panują wiosną i wczesną jesienią. W lipcu i sierpniu dominują upały, na dłuższą metę dość uciążliwe. Aby przyjemnie spędzić letnie wakacje w Madrycie, pamiętaj o zapasie wody i nakryciu głowy, a zwiedzanie miasta zaplanuj na godziny przedpołudniowe. W sierpniu miasto hucznie obchodzi jedne z najpopularniejszych świąt: dni św. Kajetana i Wawrzyńca.

W Madrycie zaczyna się wówczas kolejny szczyt ruchu turystycznego. Ciepła, słoneczna aura utrzymuje się aż do listopadowego „lata św. Marcina” – możesz więc bez żalu porzucić polską jesienną pluchę i dać się ponieść urokowi Madrytu!

loty do: Lotnisko Madryt-Barajas – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Madryt-Barajas – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

loty do: Lotnisko Madryt-Barajas – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Madryt-Barajas – aktualnie (dane na kwietnia 2024) dostępnych jest 14 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Madryt-Barajas?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia. Długość i godzina lotu oraz przesiadki to kilka czynników, które mogą wpłynąć na ograniczenia wiekowe. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Madryt-Barajas).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Madryt-Barajas?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Madryt-Barajas) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Najlepiej mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy, a także paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Madryt-Barajas). Warto jednak sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Madryt — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Madryt znalezione na momondo.
Wizz Air
2 cze
WAW05:50Warszawa Chopina
3h 45min
MAD09:35Madryt-Barajas
10 cze
MAD10:45Madryt-Barajas
3h 35min
WAW14:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
14 maj
WAW05:45Warszawa Chopina
3h 50min
MAD09:35Madryt-Barajas
21 maj
MAD09:45Madryt-Barajas
25h 10min
1 przesiadka
WAW10:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
15 maj
KRK19:20Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
MAD09:00Madryt-Barajas
22 maj
MAD09:15Madryt-Barajas
14h 30min
1 przesiadka
KRK23:45Kraków Balice
Wizz Air
31 maj
WAW06:00Warszawa Chopina
3h 35min
MAD09:35Madryt-Barajas
10 cze
MAD10:45Madryt-Barajas
3h 35min
WAW14:20Warszawa Chopina
Ryanair
17 maj
KRK20:40Kraków Balice
3h 30min
MAD00:10Madryt-Barajas
25 maj
MAD17:45Madryt-Barajas
3h 20min
KRK21:05Kraków Balice
Wizz Air
10 cze
WAW06:00Warszawa Chopina
3h 35min
MAD09:35Madryt-Barajas
20 cze
MAD10:45Madryt-Barajas
3h 35min
WAW14:20Warszawa Chopina

Madryt – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Madryt w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
8 maj
KRK21:10Kraków Balice
3h 30min
MAD00:40Madryt-Barajas
Wizz Air
7 maj
WAW05:45Warszawa Chopina
3h 50min
MAD09:35Madryt-Barajas
Wizz Air
7 maj
WAW05:45Warszawa Chopina
3h 50min
MAD09:35Madryt-Barajas

Madryt – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Madrycie jest szybka i punktualna, a pojazdy dowiozą Cię do wszystkich ważnych punktów komunikacyjnych i turystycznych. Metro w Madrycie obejmuje 12 linii ze wspólnym punktem przesiadkowym na stacji Sol. Pociągi odjeżdżają co kilka minut, w godzinach 6:00-01:30. Integralną częścią metra są również 3 naziemne linie tramwajowe Metro Ligero.

Autobusy w Madrycie kursują między 06:00 a 23:30. W pozostałych godzinach możesz przemieszczać się autobusami nocnymi, zwanymi „buhos”. W skład madryckiej sieci komunikacji wchodzi także nadziemna kolejka Teleferico, umożliwiająca podziwianie malowniczych miejskich zakątków z lotu ptaka.

Jednorazowy bilet komunikacji w Madrycie kosztuje około 1,50-2 EUR (8-9 PLN), a cena uzależniona jest od liczby przebytych przystanków. Aby obniżyć koszty podróży, możesz kupić bilet 10-przejazdowy (12,20 EUR/52,50 PLN), ważny w autobusach i w metrze. Jeden przejazd oznacza tu podróż jednym środkiem transportu – po każdej przesiadce musisz ponownie skasować bilet.

Jeśli planujesz kilkudniowe zwiedzanie Madrytu, najtańszą opcją będzie zakup karty Madrid Tourist Travel Pass, wydawanej na okres 1, 2, 3, 5 lub 7 dni. Podstawowy wariant karty uprawnia do nielimitowanych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w strefie A. Warto wspomnieć także o taksówkach w Madrycie – w stolicy Hiszpanii jest ich wyjątkowo dużo. Ceny przejazdów nie są wygórowane, lecz za kursy nocne i za przewóz dużego bagażu nalicza się dodatkowe opłaty.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Madryt?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Madryt). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Czy znajdę loty do miasta Madryt na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Wszystkie wyszukiwania lotów (Madryt) na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Madryt?

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Madryt. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Madryt). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Madryt, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Madryt)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Madryt


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
sob. 20.4
sob. 27.4
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.