Budapeszt – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Najtańsze loty do miasta Budapeszt

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Budapeszt
Warszawa Lotnisko Chopina
Budapeszt

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Budapeszt

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Budapeszt (BUD)

Ceny lotów Warszawa - Budapeszt są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Budapeszt Budapest Liszt Ferenc. Średnia cena wynosi 441 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BUDAPESZTSierpień29% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Budapeszt kosztują średnio 313 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BUDAPESZTCzerwiec20% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Budapeszt to 529 zł w miesiącu Czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BUDAPESZTWrzesień354% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Budapeszt w miesiącu Wrzesień

Budapeszt — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Masz ochotę na wizytę w stolicy Węgier? Pogoda w Budapeszcie nie stawia Ci żadnych ograniczeń. Wiosna i jesień są tu ciepłe, a zimy przebiegają stosunkowo łagodnie. Co więcej, Budapeszt wiedzie prym w regionie pod względem liczby słonecznych dni w roku!

Wiosna zaczyna się wcześnie: już w kwietniu temperatury osiągają około 20 stopni. Przyjemna pogoda umożliwi Ci korzystanie z licznych atrakcji Budapesztu, takich jak spacery wzdłuż Dunaju lub wypoczynek na wyspie Małgorzaty.

Jeśli planujesz wczasy na Węgrzech, zdecyduj się na sierpień. Budapeszt hucznie obchodzi wówczas dzień św. Stefana – narodowe święto Węgier. W ramach uroczystości zobaczysz między innymi targi rzemiosła na zamku w Budzie i spektakularny pokaz fajerwerków.

Stolica Węgier to także świetny kierunek na zimowy city break. Na początku roku najłatwiej kupisz tanie bilety lotnicze do Budapesztu, a podróż z Polski zajmie Ci najwyżej kilka godzin. Wystarczy Ci spontaniczna decyzja i kilka chwil w samolocie, by chłonąć niepowtarzalną atmosferę węgierskiej metropolii!

 • W którym miesiącu polecę do miasta Budapeszt najtaniej?

  Jeśli Sierpień nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Budapeszt na Lipiec, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 378 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Budapeszt?

  Najtańsze loty do miasta Budapeszt podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 441 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Budapeszt w cenie już od 65 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Budapeszt są najtańsze?

  Nasze dane pokazują, że niedziela to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Budapeszt. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 376 zł. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 576 zł.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Budapeszt są najtańsze?

  Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Budapeszt. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 415 zł. Po południu to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 669 zł.

 • Czy w pobliżu miasta Budapeszt znajdują się inne lotniska?

  Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Budapeszt, rozważ Lotnisko Miszkolc.


Budapeszt — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Budapeszt znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
17 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
19 sty
BUD03:25Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK04:25Kraków Balice
Ryanair
10 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
12 sty
BUD03:25Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK04:25Kraków Balice
Ryanair
10 sty
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
12 sty
BUD03:25Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK04:25Kraków Balice
Ryanair
22 gru
KRK02:00Kraków Balice
1h 00min
BUD03:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
24 gru
BUD01:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK02:30Kraków Balice
Ryanair
5 sty
KRK02:00Kraków Balice
1h 00min
BUD03:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
7 sty
BUD01:30Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK02:30Kraków Balice
Ryanair
14 sty
KRK02:55Kraków Balice
1h 00min
BUD03:55Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
17 sty
BUD07:35Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 00min
KRK08:35Kraków Balice

Budapeszt – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Budapeszt w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
22 gru
KRK02:00Kraków Balice
1h 00min
BUD03:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Ryanair
5 sty
KRK02:00Kraków Balice
1h 00min
BUD03:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Ryanair
13 gru
KRK09:00Kraków Balice
1h 00min
BUD10:00Budapeszt Budapest Liszt Ferenc

Które linie latają do miasta Budapeszt?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Budapeszt
 • Które linie latają do miasta Budapeszt?

  Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Budapeszt najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Wizz Air, LOT, Ryanair lub Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Budapeszt: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Budapeszt

Miejskie pociągi zapewnią Ci wygodny transfer z lotniska Liszt Ferenc do centrum Budapesztu. Stacja kolejowa znajduje się obok Terminalu I. Pociągi dojeżdżają do przystanku Western Railway Station w północnej części Starego Miasta. Rozkład jazdy obejmuje kilkadziesiąt kursów w dni robocze i w weekendy, a droga do centrum zajmie Ci 30 minut.

Dojazd na lotnisko w Budapeszcie zapewniają także autobusy. Linia 200E zatrzymuje się przy obu terminalach lotniczych i dociera do końcowej stacji metra Köbánya-Kispest. Linia 93 zapewnia natomiast bezpośrednie połączenie Terminalu I z centrum Budapesztu. W godzinach 23.00-4.00 możesz skorzystać ponadto z nocnej linii, która dowiezie Cię do węzła przesiadkowego skomunikowanego z centrum miasta.

Jeśli podróżujesz w większej grupie, korzystną opcją dojazdu może okazać się Minibus Airport: niewielkie busy, dowożące pasażerów do wyznaczonego przez nich miejsca. Jeden pojazd udostępnia od 8 do 11 miejsc, a cenę kursu ustala się na podstawie odległości między lotniskiem a celem podróży.


Budapeszt — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena171 zł
Loty Poznań - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena69 zł
Loty Kraków - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena65 zł
Loty Wrocław - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena199 zł
Loty Katowice - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena203 zł
Loty Gdańsk - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena175 zł
Loty Szczecin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena224 zł
Loty Lublin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena358 zł
Loty Rzeszów - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu26h 10min
Najniższa cena248 zł
Loty Bydgoszcz - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena757 zł
Loty Berlin - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena684 zł

Budapeszt – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Budapeszcie jest doskonale zorganizowana i nie sprawi Ci problemów. 4 linie metra zapewniają wygodny dojazd do ważnych punktów turystycznych i komunikacyjnych. 3 główne nitki krzyżują się na stacji Deák Ferenc tér w ścisłym centrum Budapesztu, a czwarta linia łączy ze sobą dworce kolejowe Keleti i Kelenföld.

W planie Twojej podróży po Budapeszcie nie może zabraknąć przejazdu zabytkową linią M1: pod koniec XIX wieku to właśnie od niej zaczęła się budowa najstarszego metra w Europie! Trasa linii przebiega wzdłuż głównej miejskiej alei – Andrassy Utca; cały odcinek od 2002 roku figuruje na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

25 naziemnych linii tramwajowych uzupełnia siatkę metra w Budapeszcie. Sieć komunikacyjna obejmuje także autobusy, trolejbusy i linie kolejki podmiejskiej, kursujące do bardziej oddalonych miejsc. We wszystkich środkach lokomocji obowiązują jednakowe bilety komunikacji miejskiej.

Bilety jednorazowe uprawniają Cię do kilkudziesięciominutowych przejazdów z dowolną liczbą przesiadek. Jeśli planujesz krótki pobyt w Budapeszcie, najtańszą opcją będzie zakup biletu czasowego, który umożliwi Ci nieograniczoną liczbę przejazdów w wybranym terminie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, dobrym rozwiązaniem będzie zakup Karty Budapeszt. To specjalny bilet turystyczny wydawany na okres 24, 48 lub 72 godziny, uprawniający do darmowych przejazdów komunikacją miejską i licznych zniżek w muzeach, restauracjach i obiektach rekreacyjnych.


Zacznij planować swoją podróż do: Budapeszt


Loty do innych miast: Węgry

Budapeszt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju