Loty Europa Chorwacja

Chorwacja – znajdź tanie loty

niedz. 11.11.
niedz. 18.11.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze połączenia lotnicze Chorwacja

Loty Chorwacja – te trasy oferują najtańsze loty znalezione przez użytkowników momondo
Warszawa - Pula 160 PLN
Warszawa - Zagrzeb 163 PLN
Kraków - Split 184 PLN
Wrocław - Pula 208 PLN
Kraków - Zagrzeb 221 PLN

Oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 15min
1 przesiadka
12:15
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
ZAD
06:00
Lotnisko Zadar
11h 25min
1 przesiadka
17:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
627 zł
KLM
KLM
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
8h 30min
1 przesiadka
14:30
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
KLM
ZAG
06:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 05min
1 przesiadka
21:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
642 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 40min
07:40
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
Croatia Airlines
ZAG
06:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
1h 40min
07:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
642 zł
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
21:00
SPU
Lotnisko Split
easyJet
SPU
06:00
Lotnisko Split
21h 15min
1 przesiadka
03:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
695 zł
LOT
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
DBV
Lotnisko Dubrovnik
LOT
DBV
06:00
Lotnisko Dubrovnik
24h 30min
1 przesiadka
06:30
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
763 zł
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 20min
1 przesiadka
12:20
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Kilka linii lotniczych
DBV
06:00
Lotnisko Dubrovnik
2h 00min
08:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
770 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 40min
07:40
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
Croatia Airlines
ZAG
06:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
1h 40min
07:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
642 zł
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 20min
1 przesiadka
12:20
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Kilka linii lotniczych
DBV
06:00
Lotnisko Dubrovnik
2h 00min
08:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
770 zł
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 15min
1 przesiadka
12:15
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
ZAD
06:00
Lotnisko Zadar
11h 25min
1 przesiadka
17:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
627 zł
KLM
KLM
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
8h 30min
1 przesiadka
14:30
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
KLM
ZAG
06:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 05min
1 przesiadka
21:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
642 zł
LOT
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
DBV
Lotnisko Dubrovnik
LOT
DBV
06:00
Lotnisko Dubrovnik
24h 30min
1 przesiadka
06:30
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
763 zł
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
21:00
SPU
Lotnisko Split
easyJet
SPU
06:00
Lotnisko Split
21h 15min
1 przesiadka
03:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
695 zł

Porównaj ceny międzynarodowych i krajowych lotów dla Chorwacji

Najpopularniejsze połączenia lotnicze między Polską a Chorwacją to Warszawa-Zagrzeb, Warszawa-Split, Warszawa-Dubrownik, Kraków-Zagrzeb, Gdańsk-Zagrzeb. Czas lotów do Chorwacji waha się od 1 godz. 50 min do niecałych 4 godzin. Wizz Air oferuje tanie bilety lotnicze do Chorwacji na trasie Katowice-Split. Bezpośrednie loty do Chorwacji dostępne są także u operatorów LOT i Smart Wings.

Kolejne korzystne oferty znajdziesz wśród sezonowych lotów czarterowych i połączeń przesiadkowych. Szukaj ich w ofertach tanich przewoźników Ryanair i Wizz Air, a także linii Croatia Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa, Air Berlin lub Air Serbia. Bałkański kraj jest niezwykle popularnym kierunkiem wakacyjnym. Najwięcej turystów ląduje na chorwackich lotniskach w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni.

Bilety lotnicze do Splitu i Dubrownika są wówczas najdroższe, lecz linie lotnicze oferują wiele sezonowych promocji na loty do Chorwacji, a wcześniejsza rezerwacja zwykle obniży koszt Twojej podróży. Do obu miast najtaniej polecisz zimą, w pierwszych miesiącach roku. Najtańsze bilety lotnicze do Zagrzebia dostępne są w lecie.

Pogoda i klimat w Chorwacji

Jeśli Chorwacja, to plażowanie i kąpiele w Adriatyku! Śródziemnomorski klimat kraju gwarantuje turystom gorącą, słoneczną pogodę od czerwca do września. Letnie temperatury mieszczą się w zakresie 27-33 stopni; stosunkowo najchłodniej jest na Istrii, a największe upały panują w okolicach Dubrownika. Letnie deszcze zdarzają się tu niezwykle rzadko. Nic dziwnego, że loty do Chorwacji cieszą się popularnością w całej Europie.

Kurorty pękają w szwach zwłaszcza w sierpniu, gdy na urlopy przyjeżdżają turyści z niedalekich Włoch. Jeśli cenisz sobie spokój i ciszę, zaplanuj podróż do Chorwacji na wiosnę lub wczesną jesień – maj lub początek października. Pogoda w Chorwacji wciąż sprzyja plażowaniu, a ruch na ulicach i w obiektach turystycznych jest znacznie mniejszy. Jesień i zima bywają wilgotne, lecz przyjemne ciepło utrzymuje się praktycznie przez cały rok. Na południu kraju temperatura praktycznie nigdy nie spada poniżej 8-10 stopni. To idealna pora na zwiedzanie miast, parków narodowych i górskie spacery. Upał nie pozbawi Cię sił, a krótkie kolejki i niższe ceny biletów wstępu znacznie ułatwią Ci odkrywanie wszystkiego, co warto zobaczyć w Chorwacji.

Waluta i ceny w Chorwacji

Chorwacka waluta to kuna (1 HRK=0,56 PLN). Ceny w Chorwacji są łaskawe dla kieszeni polskiego turysty, należy jednak mieć na uwadze, że bywają one zawyżone w wysokim sezonie turystycznym. Wiele pokojów można wynająć już za 35-50 PLN (60-90 HRK) od osoby; nocleg w 4-osobowym apartamencie to koszt 150-350 PLN (265-620 HRK). Obiad złożony z ryb, owoców morza lub mięsnych pałeczek cevapcici kosztuje na ogół 35-60 PLN (60-105 HRK), natomiast pizzę zjesz już za 20-30 PLN (35-55 HRK).


Popularne trasy z lądowaniem w: Chorwacja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Zobacz więcej