Tanie loty Kraków - Zagrzeb od 99 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Zagrzeb-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Zagrzeb
Znaleziono najlepszą cenę904 złNajlepsza cena za lot Kraków – Zagrzeb znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 904 zł
Najkrótszy czas lotu6h 30minNajszybszy lot Kraków-Zagrzeb zajmuje 6h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Zagrzeb. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman.
Zagrzeb — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Zagrzeb: Zagrzeb Franjo Tuđman (ZAG)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Zagrzeb?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Zagrzeb są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Zagrzeb to Marzec. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Zagrzeb są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Zagrzeb są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Zagrzeb są około 4% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Zagrzeb?

LOT

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Zagrzeb.

Która trasa podróży Kraków – Zagrzeb jest najtańsza?

Kraków Balice - Zagrzeb Franjo Tuđman

Wybierz trasę Kraków Balice - Zagrzeb Franjo Tuđman, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Zagrzeb.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Zagrzeb?

52 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Zagrzeb to 52 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Zagrzeb

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Zagrzeb, zmieniając zakładki
Ryanair
20 lis
KRK05:00Kraków Balice
7h 50min
1 przesiadka
ZAG12:50Zagrzeb Franjo Tuđman
27 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 15min
1 przesiadka
KRK17:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 lis
KRK05:00Kraków Balice
7h 50min
1 przesiadka
ZAG12:50Zagrzeb Franjo Tuđman
27 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
34h 50min
2 przesiadki
KRK12:35Kraków Balice
Ryanair
9 lis
KRK01:45Kraków Balice
12h 40min
2 przesiadki
ZAG14:25Zagrzeb Franjo Tuđman
10 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
10h 10min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
LOT
21 gru
KRK13:25Kraków Balice
17h 00min
1 przesiadka
ZAG06:25Zagrzeb Franjo Tuđman
30 gru
ZAG13:00Zagrzeb Franjo Tuđman
17h 55min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 lis
KRK07:10Kraków Balice
33h 10min
2 przesiadki
ZAG16:20Zagrzeb Franjo Tuđman
27 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
34h 50min
2 przesiadki
KRK12:35Kraków Balice
Lufthansa
17 lis
KRK01:20Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
ZAG09:20Zagrzeb Franjo Tuđman
30 lis
ZAG10:05Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 05min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Zagrzeb w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Zagrzeb w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
3 lis
KRK02:45Kraków Balice
15h 25min
1 przesiadka
ZAG18:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Ryanair
29 paź
KRK13:05Kraków Balice
19h 30min
1 przesiadka
ZAG08:35Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK01:40Kraków Balice
30h 55min
3 przesiadki
ZAG08:35Zagrzeb Franjo Tuđman

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Zagrzeb

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Zagrzeb
Kilka linii lotniczych
2 lis
KRK07:15Kraków Balice
34h 55min
2 przesiadki
ZAG18:10Zagrzeb Franjo Tuđman
5 lis
ZAG02:45Zagrzeb Franjo Tuđman
12h 40min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
31 paź
KRK13:25Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
ZAG19:55Zagrzeb Franjo Tuđman
9 lis
ZAG14:50Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 20min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
Lufthansa
31 paź
KRK07:15Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
ZAG18:00Zagrzeb Franjo Tuđman
12 lis
ZAG10:05Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 05min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
KLM
1 lis
KRK12:50Kraków Balice
23h 40min
1 przesiadka
ZAG12:30Zagrzeb Franjo Tuđman
11 lis
ZAG01:00Zagrzeb Franjo Tuđman
10h 10min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 paź
KRK17:35Kraków Balice
22h 05min
2 przesiadki
ZAG15:40Zagrzeb Franjo Tuđman
9 lis
ZAG14:50Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 20min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice
Ryanair
30 paź
KRK08:10Kraków Balice
34h 10min
2 przesiadki
ZAG18:20Zagrzeb Franjo Tuđman
6 lis
ZAG02:45Zagrzeb Franjo Tuđman
10h 25min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Zagrzeb

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Zagrzeb z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 487 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 537 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Austrian Airlines
CenaOd 538 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines, LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman wynosi ok. 556,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 25min.


Alternatywne trasy Kraków-Zagrzeb

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Zadar
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena71 zł
Loty Poznań - Pula
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena71 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena115 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena229 zł
Loty Gdańsk - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena596 zł
Loty Poznań - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena620 zł
Loty Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena671 zł
Loty Kraków - Pula
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena683 zł
Loty Katowice - Zadar
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena723 zł
Loty Gdańsk - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena723 zł

Podobne loty: Kraków – Zagrzeb

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Zagrzeb

Loty do innych miast: Chorwacja

Zagrzeb to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju