Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Zagrzeb, Miasto Zagrzeb

Zagrzeb, Miasto Zagrzeb – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
jeu. 23.5
jeu. 30.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Zagrzeb, Miasto Zagrzeb – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Zagrzeb, Miasto Zagrzeb – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna46 zł/dzień
Klasa kompaktowa48 zł/dzień
Klasa średnia75 zł/dzień
Klasa Mini43 zł/dzień
Van osobowy125 zł/dzień
Auto luksusowe315 zł/dzień
Kompaktowy SUV60 zł/dzień
Kompaktowe kombi73 zł/dzień
Średni SUV76 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Zagrzeb

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Zagrzeb.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Zagrzeb jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Zagrzeb można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni SURPRICE CAR RENTAL . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 31 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Zagrzeb to 34 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Zagrzeb ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Mack ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Zagrzeb. Ich liczba to 7.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Zagrzeb?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Zagrzeb, najczęściej wybierają Renault Trafic w średniej cenie 375 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Opel Corsa, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 94 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Renault Trafic w mieście Zagrzeb już za 219 zł za dzień, a Opel Corsa za 24 zł/dzień.

Zagrzeb, Miasto Zagrzeb oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Zagrzeb – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

36 zł - 232 zł

Wszystkie typy samochodów

39 zł - 294 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Zagrzeb, Chorwacji wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 50% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Zagrzeb znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Zagrzeb, Chorwacji wynosi 223 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 29% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Zagrzeb znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Zagrzeb, Chorwacji wynosi 276 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 188 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 43% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zagrzeb, Chorwacji wynosi 164 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 3% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Zagrzeb znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Zagrzeb, Chorwacji wynosi 357 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 56% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Zagrzeb znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

6 juin - 16 juin
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

6 juin - 16 juin
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

48 zł/dzień

6 juin - 16 juin
Renault Mégane

Zagrzeb – wypożyczalnie samochodów

Zagrzeb, Miasto Zagrzeb - wszystkie największe wypożyczalnie

Autounion Car Rental

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

9,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

4 lokalizacje
Opis

Czystość

9,2

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

8,7

Odbiór/zwrot

8,3

Value

8,6

GREEN MOTION

7 lokalizacji
Opis

Czystość

8,4

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

8,2

Odbiór/zwrot

7,8

Value

8,2

ORYX

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

10,0

Sixt

6,6
OK
1 opinia3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

7,1

Value

6,1

SURPRICE CAR RENTAL

3 lokalizacje

Mack

7 lokalizacji

FLEET

5 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Zagrzeb

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Zagrzeb.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

GREEN MOTION

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

67 zł

Najpopularniejszy model

Renault Trafic
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Zagrzeb znalezioną na momondo jest w tym miesiącu GREEN MOTION . Pozostałe popularne firmy to Avia Rent A Car i Ok Mobility
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Zagrzeb oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Zagrzeb to 67 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 99 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Zagrzeb w ciągu ostatnich 7 dni był Renault Trafic. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Opel Corsa.

Zagrzeb – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Zagrzeb - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Zagrzeb, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Czerwiec) w mieście Zagrzeb, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 48 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 48 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Zagrzeb. Osoby szukające w mieście Zagrzeb auta na wynajem na tydzień (Czerwiec) znalazły średnie ceny wysokości 52 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 51 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Zagrzeb nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Autounion Car Rental, Avantcar czy Alamo) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Zagrzeb – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 21 °C oraz opadami w okolicach 79 mm, Czerwiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Zagrzeb. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 183 zł dziennie w mieście Zagrzeb.

Zagrzeb, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Zagrzeb, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Zagrzeb mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Ford Transit w mieście Zagrzeb?

Zagrzeb, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli celem Twojej podróży jest Zagrzeb, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Maj wahają się w granicach 16 °C, z opadami rzędu 82 mm.

Czy pogoda w mieście Zagrzeb jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Miasto Zagrzeb?

Miasto Zagrzeb to region w którym średnie temperatury (Maj) wahają się w granicach 16 °C, a opady 82 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Zagrzeb.

samochody w: Zagrzeb – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Zagrzeb – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Zagrzeb – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Zagrzeb – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 139 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Zagrzeb?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Zagrzeb). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Zagrzeb: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Zagrzeb: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Zagrzeb – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Zagrzeb – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Zagrzeb – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Zagrzeb – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Zagrzeb – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Zagrzeb – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Zagrzeb)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
jeu. 23.5
Południe
jeu. 30.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Zagrzeb – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Zagrzebiu