Tani wynajem aut Zagrzeb, Chorwacja

Zagrzeb, Chorwacja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zagrzeb, Chorwacja
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Zagrzeb, Chorwacja
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Zagrzeb, Chorwacja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

92 zł/dzień

13 wrz – 24 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

143 zł/dzień

11 wrz – 22 wrz
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

83 zł/dzień

11 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Zagrzeb, Chorwacja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

17 zł - 154 zł

Wszystkie typy samochodów

17 zł - 391 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zagrzeb, Chorwacja wynosi 74 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 17 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 47% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zagrzeb, Chorwacja wynosi 122 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zagrzeb, Chorwacja wynosi 102 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 35 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zagrzeb, Chorwacja wynosi 166 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Zagrzeb. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zagrzeb zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

83 zł/dzień

11 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

83 zł/dzień

13 wrz – 24 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avia Rent A Car

90 zł/dzień

11 wrz – 22 wrz
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Zagrzeb

Zagrzeb, Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,2

Ogólnie

9,2

Odbiór/Zwrot

8,7

Jakość a cena

8,7
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort

7,3

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

7,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

6,6

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

7,3
6 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji

Zagrzeb, Chorwacja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman

Wynajem samochodów Zagrzeb

W tym miesiącu 174 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Zagrzeb.

Zagrzeb – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Zagrzeb – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Zagrzeb, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Zagrzeb, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 70 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 19 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Zagrzeb. Użytkownicy szukający w mieście Zagrzeb auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 56 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 22 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Zagrzeb?

GREEN MOTION oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Zagrzeb, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 103 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 8 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Zagrzeb nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. ACTIVE RENT A CAR, Dollar czy Enterprise) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Zagrzeb – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 17 °C oraz opadami w okolicach 80 mm, sierpień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Zagrzeb. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 159 zł dziennie w mieście Zagrzeb.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Zagrzeb?

W mieście Zagrzeb, Chorwacja znajdziesz 4 wypożyczalnie GREEN MOTION . Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 103 zł/dzień.

Zagrzeb, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Zagrzeb, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Zagrzeb mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Zagrzeb, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Zagrzeb, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 21 °C, z opadami rzędu 79 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zagrzeb – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Zagrzeb jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Miasto Zagrzeb?

Miasto Zagrzeb to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 21 °C, a opady 79 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Zagrzeb.


Samochody w innych miastach - Chorwacja

Chorwacja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Zadar, Split czy Dubrownik

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zagrzeb

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zagrzeb

Zacznij planować swoją podróż do: Zagrzeb