Wynajem samochodów Split, Żupania splicko-dalmatyńska

Split, Żupania splicko-dalmatyńska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Split, Chorwacja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Split, Chorwacja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Split, Żupania splicko-dalmatyńska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Split, Żupania splicko-dalmatyńska – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

21 zł/dzień

13 paź - 20 paź
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

41 zł/dzień

22 wrz - 29 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

3 paź - 14 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

10 paź - 17 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

19 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Seat Leon
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

21 zł/dzień

30 wrz - 7 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

19 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

10 paź - 17 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

3 paź - 14 paź
Seat Leon

Split, Żupania splicko-dalmatyńska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Split – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

20 zł - 209 zł

Wszystkie typy samochodów

61 zł - 820 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Split, Chorwacji wynosi 113 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 20 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 68% tańszy niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Split znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Split, Chorwacji wynosi 277 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 89 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Split znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Split, Chorwacji wynosi 530 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 147 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Split, Chorwacji wynosi 154 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 62 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 57% tańszy niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Split znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Split, Chorwacji wynosi 397 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 63%, zaczynającymi się już od 147 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 12% droższe niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Split, Chorwacji wynosi 394 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Split, Chorwacji wynosi 617 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 385 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Split. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Split zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

3 paź - 14 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

3 paź - 14 paź
Seat Leon

Split – wypożyczalnie samochodów

Split, Żupania splicko-dalmatyńska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

7,0

Ogólnie

3,0

Odbiór/zwrot

3,0

Value

3,0
2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

5,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

3,9
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Split

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Split.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

73 zł

Najpopularniejszy model

Renault Mégane
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Split znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to SURPRICE CAR RENTAL i CarWiz
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Split oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Split to 73 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 165 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Split w ciągu ostatnich 7 dni był Renault Mégane. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Suzuki Vitara/Escudo.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Split – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Katedrala Svetog Duje12,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Katedrala Svetog Duje110,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Katedrala Svetog Duje31,4 km

Split – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Split – najpopularniejsze hotele

Split – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Split - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Split może kosztować zaledwie 117 zł – średnie ceny wynajmu to 254 zł. Wrzesień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Split to 240 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 11 zł.

Right Cars oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Split, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 163 zł za dzień, ale osoby korzystające z naszego serwis znalazły w tym mieście najtańsze oferty już za 11 zł za dzień.

Wypożyczalnie działające w mieście Split, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Rhodium, Enterprise czy Avantcar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Większość wybierających się do miasta Split stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 16 °C i średnimi opadami w okolicach 87 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 1 035 zł dziennie w mieście Split.

W mieście Split, Chorwacja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Dollar (2 wypożyczalnie). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Dollar Split, Chorwacja, zwykle znajdują oferty za 234 zł/dzień.

Podróżujący do miasta Split powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Split, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jeśli celem Twojej podróży jest Split, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 43 mm.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Split i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Żupania splicko-dalmatyńska to średnie temperatury w granicach 21 °C i opady rzędu 53 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Split

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Split

Split – popularne samochody na wynajem

Split – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Split


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.