Wypożyczalnie samochodów Tokio, Japonia

Tokio, Japonia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Tokio, Japonia
29 kwi — 6 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Tokio, Japonia
czw 29.4
Południe
czw 6.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Tokio

Tokio, Japonia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: OK – 4.4

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Tokio, Japonia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tokio Narita

Wynajem samochodów Tokio

W tym roku kwiecień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Tokio 55 razy.

Tokio – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Tokio, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Alamo, Enterprise i National. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Tokio?

Tokio – najtańszy wynajem aut oferuje Budget, jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 162 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 291 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Tokio daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Alamo, Enterprise czy National – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Tokio – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 22°C oraz opadami w okolicach 170 mm, maj to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Tokio. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 261 zł dziennie w mieście Tokio.

Ile wypożyczalni ma Nissan Rent-A-Car na terenie miasta Tokio?

Tokio, Japonia oferuje 42 punkty wynajmu prowadzone przez Nissan Rent-A-Car. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 334 zł.

Tokio, Japonia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Tokio powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Tokio, można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Tokio, Japonia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Tokio wynosi średnio 15°C a przewidywane opady 120 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Tokio – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Tokio. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Tokio i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Chevrolet Spark i Toyota Corolla.

Czy pogoda w mieście Tokio jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Prefektura Tokyo?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Tokio i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Prefektura Tokyo to średnie temperatury w granicach 15°C i opady rzędu 120 mm.


Samochody w innych miastach - Japonia

Japonia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Osaka, Sapporo czy Hiroszima

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Tokio

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Tokio

Zacznij planować swoją podróż do: Tokio