Wynajem samochodów w Japonii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Japonii? Znajdziesz je tutaj!

Tokio, Japonia
5 gru — 12 gru
Tokio, Japonia
wt. 5.12
Południe
wt. 12.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Japonia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Japonia.

Japonia – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Japonia – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest Times. W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 175 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 215 zł za dzień.

Japonia: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Japonia to Twój kierunek podróży, warto wiedzieć, że Avis to najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – w ostatnim miesiącu 34% osób korzystających z momondo wybrało tę wypożyczalnię. Avis ma na swoim koncie 8 opinii oraz ogólną ocenę 9,7 na 10, co oznacza, że cieszy się popularnością wśród podróżnych decydujących się na wynajem samochodu.

Japonia - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Japonia – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma Toyota Rent a Car. Wypożyczający mogą skorzystać z 1 487 punktów wynajmu. Tokio może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. Toyota Rent a Car to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 66 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Japonia – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Japonia – Typ auta, który preferują turyści wynajmujący samochód w tym kraju, to Klasa ekonomiczna. 48% osób korzystających z momondo wynajęło ten model w ciągu ostatnich 30 dni, płacąc średnio 208 zł za dzień.

Japonia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Japonia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

180 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Ford Fiesta
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

185 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Opel Corsa
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

185 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

204 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Renault Clio
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

207 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Toyota Aygo
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

231 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

236 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Renault Mégane
Citroen C4 Picasso
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

290 zł/dzień

28 gru - 30 gru
Citroen C4 Picasso
Renault Trafic
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów

292 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Renault Trafic

Japonia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Japonia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

184 zł - 233 zł

Wszystkie typy samochodów

241 zł - 359 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Japonia wynosi 213 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 30% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Japonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Japonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Japonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Japonia wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 295 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 6% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Japonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Japonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Japonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Japonia wynosi 270 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 408 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Japonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Japonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Japonia wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 72%, zaczynającymi się już od 299 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 43% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Japonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Japonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Japonia wynosi 276 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 1%, zaczynającymi się już od 280 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 8% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Japonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Japonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Japonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

180 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Ford Fiesta
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

185 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Opel Corsa
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

185 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Fiat 500

Japonia – wypożyczalnie samochodów

Japonia - wszystkie największe wypożyczalnie

Toyota Rent a Car

1487 lokalizacji

ORIX Rent a Car

882 lokalizacje

Nippon Rent-A-Car

802 lokalizacje

Nissan Rent-A-Car

522 lokalizacje

Times

498 lokalizacji

Europcar

321 lokalizacji

keddy by Europcar

319 lokalizacji

Hertz

229 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Japonia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Kyoto Kaikan81,9 km
Goryokaku Tower949,5 km
Rusutsu Resort1046,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Kyoto Kaikan514,4 km
Goryokaku Tower1283,6 km
Rusutsu Resort1365,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Kyoto Kaikan425,4 km
Goryokaku Tower670,8 km
Rusutsu Resort777,7 km

Japonia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Japonia – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Japonia

Japonia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Japonia - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Japonia – Niezależnie od tego, czy wynajmujesz auto na terenie tego kraju, czy posiadasz swój własny samochód, obowiązuje tu ruch lewostronny. Jeśli nie czujesz się komfortowo jeżdżąc po tej stronie drogi, zawsze możesz zamówić taksówkę lub wspólny przejazd.

Japonia - jaka jest jakość krajowych dróg?

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 6 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 8. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Japonia – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Japonia – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,30‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,30‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 20 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

Japonia – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Japonia – W zeszłym tygodniu ceny paliwa wynosiły średnio 4,58 zł per liter. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od miasta, które odwiedzasz, pory roku i aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju. Japonia – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Kuwejt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,36 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,34 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Japonia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Japonia – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Japonia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Japonia – liczba dostępnych operatorów to 6 214 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Japonia?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Japonia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Japonia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Japonia: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Japonia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Japonia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Japonia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Japonia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Japonia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Japonia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Japonia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.