Wynajem samochodów w Tajlandii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Tajlandii? Znajdziesz je tutaj!

Bangkok, Tajlandia
4 gru — 11 gru
Bangkok, Tajlandia
pon. 4.12
Południe
pon. 11.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Tajlandia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Tajlandia.

Tajlandia – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Tajlandia – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest KPN. W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 71 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 122 zł za dzień.

Tajlandia: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

THAIRENTACAR to obecnie najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – 36% osób szukających wynajmu samochodu wybrało tę wypożyczalnię w ostatnim miesiącu. THAIRENTACAR cieszy się popularnością dzięki 5 opiniom i średniej ocenie klientów 7,6 na 10. Pamiętaj jednak, że nie w każdym regionie kraju Tajlandia znajduje się punkt wynajmu THAIRENTACAR , więc warto zapoznać się także z ofertą innych wypożyczalni.

Tajlandia - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Tajlandia – THAIRENTACAR posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 32 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Bangkok może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. THAIRENTACAR to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 6 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Tajlandia – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Tajlandia – turyści, którzy odwiedzają ten kraj, z reguły decydują się na wynajem auta Klasa Mini. Może mieć to związek z pogodą podczas ich podróży, planowanymi aktywnościami lub budżetem wyjazdu. W ciągu ostatnich 30 dni 31% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta Klasa Mini w cenie średnio 122 zł za dzień.

Tajlandia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Tajlandia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

76 zł/dzień

27 sty - 11 lut
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

90 zł/dzień

27 sty - 11 lut
Renault Mégane
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

12 gru - 20 gru
Ford Fiesta
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

96 zł/dzień

10 lut - 24 lut
Kia Picanto
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

97 zł/dzień

12 gru - 20 gru
Toyota Aygo
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

101 zł/dzień

12 gru - 20 gru
Kia Picanto
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

102 zł/dzień

22 gru - 31 gru
Ford Fiesta
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

105 zł/dzień

22 gru - 31 gru
Opel Astra
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

111 zł/dzień

12 gru - 20 gru
Toyota Yaris

Tajlandia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Tajlandia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

94 zł - 143 zł

Wszystkie typy samochodów

160 zł - 260 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Tajlandia wynosi 111 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 94 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 44% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Tajlandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Tajlandia wynosi 209 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 7% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Tajlandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Tajlandia wynosi 256 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 19%, zaczynającymi się już od 208 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 24% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Tajlandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tajlandia wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 11% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Tajlandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Tajlandia wynosi 236 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 132 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 17% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Tajlandia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Tajlandia wynosi 55 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 93 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 72% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tajlandia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tajlandia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

76 zł/dzień

27 sty - 11 lut
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

90 zł/dzień

27 sty - 11 lut
Renault Mégane
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

12 gru - 20 gru
Ford Fiesta

Tajlandia – wypożyczalnie samochodów

Tajlandia - wszystkie największe wypożyczalnie

THAIRENTACAR

32 lokalizacje

Avis

29 lokalizacji

Drive Car Rental

29 lokalizacji

Sunnycars

26 lokalizacji

Budget

22 lokalizacje

Sixt

22 lokalizacje

Hertz

21 lokalizacji

Thrifty

19 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Tajlandia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam23,8 km
State Tower25,5 km
Grand Palace28,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Splash Jungle Water Park0,3 km
Nai Yang Beach3,2 km
Nai Thon Beach7,2 km
Bang Tao Beach14,0 km
Surin Beach15,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Grand Palace580,6 km
Pratunam581,9 km
State Tower584,5 km
Pattaya Beach679,3 km
Jomtien Beach684,5 km

Tajlandia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Tajlandia – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Tajlandia

Tajlandia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Tajlandia - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Tajlandia – Obowiązuje tu ruch lewostronny. Jeśli w Twoim kraju jeździ się po przeciwnej stronie drogi, może to wymagać pewnego przyzwyczajenia, zwłaszcza jeśli podczas pobytu planujesz wynająć samochód.

Tajlandia - jaka jest jakość krajowych dróg?

Tajlandia to jakość dróg oceniana na 4,4 w skali od 1 do 7 (gdzie 1 to najniższa możliwa ocena). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 51. miejsce na 137 państw pod względem jakości dróg. Pamiętaj jednak, że w zależności od tego, który region kraju zdecydujesz się odwiedzić, stan dróg może się różnić.

Tajlandia – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Tajlandia – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. Osoby poniżej 20 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Tajlandia – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Tajlandia – W zeszłym tygodniu ceny paliwa wynosiły średnio 5,11 zł per liter. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od miasta, które odwiedzasz, pory roku i aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju. Tajlandia – Jeśli nie wynajmujesz auta w tym kraju, Kuwejt jest ciekawą opcją. Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą tam 1,36 zł per liter. Hongkong to również wspaniały kierunek podróży na wynajem auta, ale pamiętaj, że ceny mogą być tam dość wysokie i wynieść 12,36 zł per liter.

samochody w: Tajlandia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Tajlandia – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Tajlandia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Tajlandia – liczba dostępnych operatorów to 382 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Tajlandia?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Tajlandia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Tajlandia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Tajlandia: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Tajlandia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Tajlandia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tajlandia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Tajlandia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Tajlandia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tajlandia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Tajlandia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.