Tani wynajem aut Heraklion, Grecja

Heraklion, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Heraklion, Heraklion, Grecja
30 wrz — 7 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Heraklion, Heraklion, Grecja
czw 30.9
Południe
czw 7.10
Południe
Wiek kierowcy:

Heraklion, Grecja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
CarWiz

119 zł/dzień

10 paź – 17 paź
Audi A3
Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Easy Auto

69 zł/dzień

22 paź – 29 paź
Hyundai Accent
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Royal Rentals

78 zł/dzień

31 paź – 4 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Heraklion, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

35 zł - 161 zł

Wszystkie typy samochodów

35 zł - 452 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Heraklion, Grecja wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 35 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Heraklion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Heraklion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Heraklion, Grecja wynosi 126 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Heraklion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Heraklion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Heraklion, Grecja wynosi 244 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 169 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Heraklion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Heraklion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Heraklion, Grecja wynosi 195 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 4%, zaczynającymi się już od 190 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Heraklion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Heraklion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Heraklion, Grecja wynosi 145 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 113 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 16% tańszy niższe od średnich cen w mieście Heraklion. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Heraklion zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Global Rent A Car

53 zł/dzień

20 paź – 27 paź
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Global Rent A Car

53 zł/dzień

12 paź – 19 paź
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Royal Rentals

63 zł/dzień

31 paź – 4 lis
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Heraklion

Heraklion, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

5,3
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Heraklion, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Heraklion N. Kazantzakis Apt.

Wynajem samochodów Heraklion

Od miesiąca Wrzesień do dziś 8 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Heraklion.

Heraklion – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Heraklion – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Budget, Enterprise i Dollar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Heraklion, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Październik) w mieście Heraklion kosztuje średnio 156 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 55 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 20 zł do 63 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Heraklion?

Podczas wizyty w mieście Heraklion najlepsze ceny oferuje Car&Go. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 49 zł za dzień i są dostępne w punkcie wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Heraklion oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Heraklion?

W mieście Heraklion, Grecja znajdziesz 2 wypożyczalnie Europcar. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 110 zł/dzień.

Heraklion, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Heraklion, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Heraklion mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Heraklion?

Hyundai Accent to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Heraklion przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Hyundai i10. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Hyundai Accent w mieście Heraklion za 31 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 24 zł za dzień. Wypożyczenie Hyundai i10 kosztuje zazwyczaj ok. 76 zł za dzień w mieście Heraklion, jednak zdarzają się okazje nawet za 52 zł za dzień.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Heraklion – Wrzesień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Heraklion.

Czy pogoda w mieście Heraklion jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kreta?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 24 °C i opady w granicach 19,7 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Heraklion.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Heraklion

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Heraklion

Zacznij planować swoją podróż do: Heraklion