Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Hersonissos, Kreta

Hersonissos, Kreta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 21.5
wt. 28.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Hersonissos, Kreta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Hersonissos, Kreta – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna80 zł/dzień
Klasa kompaktowa103 zł/dzień
Klasa średnia123 zł/dzień
Klasa Mini79 zł/dzień
Kabriolet156 zł/dzień
Kompaktowy SUV180 zł/dzień
Samochód dostawczy505 zł/dzień
SUV wybrany przez wypożyczalnię913 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Hersonissos, Kreta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Hersonissos – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

20 zł - 209 zł

Wszystkie typy samochodów

71 zł - 422 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 20 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 42% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Hersonissos znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 191 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 63 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Hersonissos znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 412 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 211 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 63% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 151 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 75 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Hersonissos znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 301 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 189 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 49% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Hersonissos, Grecji wynosi 287 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 46% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Hersonissos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Hersonissos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Hersonissos znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

79 zł/dzień

20 maj - 27 maj
Toyota Aygo
Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

103 zł/dzień

19 maj - 26 maj
Volkswagen Golf

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Hersonissos

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Hersonissos.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Hersonissos jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Hersonissos można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni CarWiz. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 18 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Hersonissos to 74 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Hersonissos?

Większość osób korzystających z momondo wypożycza samochód Fiat 500 w mieście Hersonissos, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Suzuki Swift (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Fiat 500 to 63 zł za dzień. Osoby korzystające z naszej strony znalazły oferty wynajmu Fiat 500 w mieście Hersonissos już za 25 zł za dzień. Z kolei wynajem Suzuki Swift w mieście Hersonissos kosztuje zazwyczaj 53 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 24 zł za dzień.

Hersonissos – wypożyczalnie samochodów

Hersonissos, Kreta - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

1 lokalizacja

Enterprise Rent-A-Car

1 lokalizacja

Sixt

1 lokalizacja

Europcar

1 lokalizacja

Avis

1 lokalizacja

Sunnycars

3 lokalizacje

ADDCAR RENTAL

2 lokalizacje

diRENT

2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Hersonissos

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Hersonissos.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

38 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Hersonissos znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to CarWiz i Right Cars
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Hersonissos oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Hersonissos to 38 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 86 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Hersonissos w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Suzuki Swift.

Hersonissos – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Hersonissos - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Hersonissos, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Czerwiec) w mieście Hersonissos, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 172 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 172 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Hersonissos. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 21 zł, a ich średnia to 93 zł.

Hersonissos, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Hersonissos, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Hersonissos mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Czy pogoda w mieście Hersonissos jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kreta?

Maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Kreta waha się w granicach 19 °C, a opady wynoszą 15,8 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Hersonissos.

samochody w: Hersonissos – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Hersonissos – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Hersonissos – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Hersonissos – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 24 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Hersonissos?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Hersonissos). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Hersonissos: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Hersonissos: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Hersonissos – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Hersonissos – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Hersonissos – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Hersonissos – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Hersonissos – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Hersonissos – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Hersonissos)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 21.5
Południe
wt. 28.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Hersonissos – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Hersonissos