Tani wynajem aut Miasto Kos, Grecja

Miasto Kos, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Miasto Kos, Kos, Grecja
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Miasto Kos, Kos, Grecja
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Miasto Kos, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

40 zł - 213 zł

Wszystkie typy samochodów

40 zł - 484 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Miasto Kos, Grecja wynosi 93 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 56% tańszy niższe od średnich cen w mieście Miasto Kos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miasto Kos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Miasto Kos, Grecja wynosi 209 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 156 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 1% droższe niższe od średnich cen w mieście Miasto Kos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miasto Kos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Miasto Kos, Grecja wynosi 270 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 230 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Miasto Kos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Miasto Kos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Miasto Kos

Miasto Kos, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,6

Komfort

8,6

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Miasto Kos, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Rodos Diagoras

Wynajem samochodów Miasto Kos

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Miasto Kos 37 razy.

Miasto Kos – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Miasto Kos, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnia samochodów, która przeprowadza dokładne czyszczenie aut, to Europcar. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Miasto Kos, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Listopad) w mieście Miasto Kos, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 117 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 65 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Miasto Kos. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 35 zł do 79 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Miasto Kos?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Right Cars. Wynajem auta w mieście Miasto Kos kosztuje średnio 201 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 3 wypożyczalniach w mieście wynosi 34 zł za dzień.

Miasto Kos – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Odwiedzającym miasto Miasto Kos w miesiącu takim jak Listopad polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 12 °C a opady oscylują w granicach 164 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 77 zł dziennie w mieście Miasto Kos.

Miasto Kos, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Miasto Kos to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Miasto Kos?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Ford Ka w mieście Miasto Kos, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Fiat Panda (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Ford Ka to 74 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Ford Ka w mieście Miasto Kos już za 39 zł za dzień. Z kolei wynajem Fiat Panda w mieście Miasto Kos kosztuje zazwyczaj 70 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 42 zł za dzień.

Miasto Kos, Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię Miasto Kos, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 20 °C, a opady 59 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Miasto Kos – Październik należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Miasto Kos jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Region Wyspy Egejskie Południowe?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Region Wyspy Egejskie Południowe waha się w granicach 20 °C, a opady wynoszą 81,8 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Miasto Kos.


Samochody w innych miastach - Grecja

Grecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Ateny, Korfu czy Chania (Kreta)

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Miasto Kos

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Miasto Kos

Kos – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Kos – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Adamantas, Karpatos czy Mykonos

Zacznij planować swoją podróż do: Miasto Kos