Wynajem samochodów Paryż, Île-de-France

Paryż, Île-de-France – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Paryż, Francja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Paryż, Francja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Paryż, Île-de-France – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Paryż, Île-de-France – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

52 zł/dzień

1 wrz - 11 wrz
Kia Sportage
Mercedes-Benz GLE
lub podobny (SUV Premium)
Dla 5 pasażerów

76 zł/dzień

11 wrz - 15 wrz
Mercedes-Benz GLE
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

8 wrz - 29 wrz
Renault Clio
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

43 zł/dzień

7 wrz - 28 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

2 wrz - 12 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

39 zł/dzień

6 wrz - 27 wrz
Seat Leon
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

37 zł/dzień

8 wrz - 29 wrz
Seat Leon

Paryż, Île-de-France oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Paryż – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

138 zł - 370 zł

Wszystkie typy samochodów

233 zł - 762 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Paryż, Francji wynosi 241 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 138 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 50% tańszy niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Paryż, Francji wynosi 471 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 239 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 1% tańszy niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Paryż, Francji wynosi 668 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 239 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Paryż, Francji wynosi 344 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 206 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 28% tańszy niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Paryż, Francji wynosi 541 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 274 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Paryż, Francji wynosi 515 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 405 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

2 wrz - 12 wrz
Renault Clio

Paryż – wypożyczalnie samochodów

Paryż, Île-de-France - wszystkie największe wypożyczalnie
15 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

10,0
18 lokalizacji
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

8,1

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,7
11 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

5,2

Ogólnie

4,8

Odbiór/zwrot

4,8

Value

4,8
20 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

4,3

Odbiór/zwrot

4,8

Value

5,6
11 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

3,0

Odbiór/zwrot

3,0

Value

3,0
18 lokalizacji
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

1,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9
47 lokalizacji
24 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Paryż

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Paryż.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Firefly

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

120 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Paryż znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Firefly. Pozostałe popularne firmy to Avis i INTERRENT
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Paryż oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Paryż to 120 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 250 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Paryż w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Mini Car.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Paryż – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Parc des Buttes-Chaupont19,1 km
Bazylika Sacré-Coeur20,6 km
Zamek Vincennes20,6 km
Plac Republiki w Paryżu21,1 km
Moulin Rouge21,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Cité Internationale Universitaire de Paris10,6 km
Place d'Italie11,8 km
Parc de Bercy12,3 km
Accorhotels Arena12,7 km
Paris Expo - Porte de Versailles12,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Bazylika Sacré-Coeur65,2 km
Moulin Rouge65,3 km
Park Monceau65,4 km
Łuk Triumfalny65,9 km
Opera Garnier66,6 km

Paryż – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Paryż – najpopularniejsze hotele

Paryż – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Paryż - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Paryż może kosztować zaledwie 233 zł – średnie ceny wynajmu to 233 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 93 zł do 305 zł.

Wypożyczalnie działające w mieście Paryż, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Europcar, Enterprise czy Budget, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Większość wybierających się do miasta Paryż stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 13 °C i średnimi opadami w okolicach 62 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 479 zł dziennie w mieście Paryż.

W mieście Paryż, Francja najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 20 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 342 zł za dzień.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Paryż. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Paryż, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Paryż wynosi średnio 20 °C a przewidywane opady 53 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Paryż i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Île-de-France to średnie temperatury w granicach 20 °C i opady rzędu 53 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Paryż

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Paryż

Paryż – popularne samochody na wynajem

Paryż – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Francji – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Francji – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Paryż


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.