Wynajem samochodów Paryż, Île-de-France

Paryż, Île-de-France – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Paryż, Francja
7 gru — 14 gru
Paryż, Francja
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Paryż

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Paryż.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Paryż jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Paryż można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni INTERRENT . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 27 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Paryż to 88 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Paryż ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Paryż. Ich liczba to 33.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Paryż?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Paryż, najczęściej wybierają Fiat 500 w średniej cenie 207 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Peugeot 208, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 226 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Fiat 500 w mieście Paryż już za 59 zł za dzień, a Peugeot 208 za 112 zł/dzień.

Paryż, Île-de-France – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Paryż, Île-de-France – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna84 zł/dzień
Klasa kompaktowa86 zł/dzień
Klasa średnia97 zł/dzień
Minivan136 zł/dzień
SUV klasy wyższej167 zł/dzień
Klasa Mini76 zł/dzień
Średni SUV108 zł/dzień
Kompaktowy SUV108 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Paryż, Île-de-France oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Paryż – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

161 zł - 305 zł

Wszystkie typy samochodów

334 zł - 649 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Paryż, Francji wynosi 221 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 161 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 54% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Paryż, Francji wynosi 405 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 275 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 16% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Paryż, Francji wynosi 615 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 383 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 22% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Paryż, Francji wynosi 349 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Paryż, Francji wynosi 563 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 360 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 15% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Paryż, Francji wynosi 747 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 443 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 36% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Paryż, Francji wynosi 727 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 365 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 34% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

76 zł/dzień

6 gru - 10 gru
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

84 zł/dzień

6 gru - 10 gru
Renault Clio
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

84 zł/dzień

6 gru - 10 gru
Ford Fiesta

Paryż – wypożyczalnie samochodów

Paryż, Île-de-France - wszystkie największe wypożyczalnie

Rent@Car

15 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

10,0

Sixt

18 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

7,5

Odbiór/zwrot

7,4

Value

7,4

Thrifty

12 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,8

Ogólnie

7,4

Odbiór/zwrot

6,8

Value

7,3

Europcar

18 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,5

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,2

Value

7,6

Dollar

12 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,7

Odbiór/zwrot

6,5

Value

6,6

Budget

10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,9

Komfort lotu

6,9

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,3

Enterprise Rent-A-Car

11 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

6,2

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,5

Avis

12 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

7,1

Ogólnie

5,5

Odbiór/zwrot

4,8

Value

6,3

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Paryż

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Paryż.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Firefly

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

70 zł

Najpopularniejszy model

Peugeot 308 SW
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Paryż znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Firefly. Pozostałe popularne firmy to keddy by Europcar i INTERRENT
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Paryż oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Paryż to 70 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 156 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Paryż w ciągu ostatnich 7 dni był Peugeot 308 SW. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Paryż – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Parc des Buttes-Chaupont19,1 km
Bazylika Sacré-Coeur20,6 km
Zamek Vincennes20,6 km
La Cigale21,1 km
Plac Republiki w Paryżu21,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Cité Internationale Universitaire de Paris10,6 km
Katakumby Paryża12,2 km
Parc de Bercy12,3 km
Place Denfert-Rochereau12,3 km
Accorhotels Arena12,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Palais des Congres de Paris65,2 km
Bazylika Sacré-Coeur65,2 km
Moulin Rouge65,3 km
Park Monceau65,4 km
La Cigale65,7 km

Paryż – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Paryż – najpopularniejsze hotele

Paryż – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Paryż - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Paryż, Francja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Grudzień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Grudzień) w mieście Paryż może kosztować zaledwie 141 zł – średnie ceny wynajmu to 259 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 94 zł do 147 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Paryż, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Rent@Car czy Thrifty, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Paryż, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Paryż. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Paryż, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Renault Kadjar w mieście Paryż?

Paryż, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Listopad to miesiąc, w którym temperatura w mieście Paryż wynosi średnio 8 °C a przewidywane opady 51 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Paryż jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Île-de-France?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Paryż i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Île-de-France to średnie temperatury w granicach 8 °C i opady rzędu 51 mm.

samochody w: Paryż – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Paryż – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Paryż – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Paryż – aktualnie (dane na listopada 2023) dostępnych jest 377 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Paryż?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Paryż). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Paryż: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Paryż: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Paryż – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Paryż – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Paryż – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Paryż – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Paryż – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Paryż – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Paryż)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.