Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Paryż, Île-de-France

Paryż, Île-de-France – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
sob. 20.7
sob. 27.7

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? , by śledzić ceny.

Paryż, Île-de-France – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Paryż, Île-de-France – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna104 zł/dzień
Klasa kompaktowa123 zł/dzień
Klasa średnia132 zł/dzień
Klasa Mini107 zł/dzień
Klasa premium200 zł/dzień
Kompaktowy SUV151 zł/dzień
Standardowy SUV214 zł/dzień
Średni SUV215 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Paryż

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Paryż.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Paryż jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Paryż można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Avis. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 58 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Paryż to 273 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Paryż ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia FLIZZR ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Paryż. Ich liczba to 41.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Paryż?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Paryż, najczęściej wybierają Renault Clio w średniej cenie 231 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Fiat 500, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 213 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Renault Clio w mieście Paryż już za 114 zł za dzień, a Fiat 500 za 61 zł/dzień.

Paryż, Île-de-France oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Paryż – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

177 zł - 281 zł

Wszystkie typy samochodów

226 zł - 372 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Paryż, Francji wynosi 222 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 177 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 24% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Paryż, Francji wynosi 344 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 261 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Paryż, Francji wynosi 517 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 296 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 44% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Paryż, Francji wynosi 320 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 238 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Paryż znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Paryż, Francji wynosi 459 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 268 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 37% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Paryż, Francji wynosi 304 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 177 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 5% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Paryż, Francji wynosi 282 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 260 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 4% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Paryż. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Paryż zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

104 zł/dzień

2 paź - 10 paź
Ford Fiesta
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

107 zł/dzień

2 paź - 10 paź
Fiat 500
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

123 zł/dzień

2 paź - 10 paź
Opel Astra

Paryż – wypożyczalnie samochodów

Paryż, Île-de-France - wszystkie największe wypożyczalnie

Rent@Car

15 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

10,0

keddy by Europcar

40 lokalizacji

Sixt

21 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

7,5

Odbiór/zwrot

7,4

Value

7,4

Europcar

18 lokalizacji
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,7

Odbiór/zwrot

7,6

Value

7,8

Thrifty

13 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

7,7

Odbiór/zwrot

7,0

Value

7,3

Dollar

12 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,7

Odbiór/zwrot

6,7

Value

6,7

Enterprise Rent-A-Car

11 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,5

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

5,3

Value

6,4

Avis

13 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

5,7

Odbiór/zwrot

5,1

Value

6,2

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Paryż

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Paryż.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Budget

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

136 zł

Najpopularniejszy model

Ford Focus
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Paryż znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Budget. Pozostałe popularne firmy to Liigu i Sixt
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Paryż oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Paryż to 136 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 250 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Paryż w ciągu ostatnich 7 dni był Ford Focus. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Skoda Enyaq.

Paryż – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Paryż - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Paryż, Francja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Sierpień) w mieście Paryż może kosztować zaledwie 164 zł – średnie ceny wynajmu to 251 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 132 zł do 212 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Paryż, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Rent@Car czy Europcar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Paryż – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Sierpień?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Paryż (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Sierpień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Sierpień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 17 °C, a średnie opady wynoszą 48 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 393 zł dziennie w mieście Paryż.

Paryż, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Paryż. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Paryż, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Audi Q5 w mieście Paryż?

Paryż, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Lipiec?

Lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Paryż wynosi średnio 21 °C a przewidywane opady 62 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Paryż jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Île-de-France?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Paryż i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Île-de-France to średnie temperatury w granicach 21 °C i opady rzędu 62 mm.

samochody w: Paryż – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Paryż – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Paryż – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Paryż – aktualnie (dane na lipca 2024) dostępnych jest 409 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Paryż?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Paryż). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Paryż: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Paryż: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Paryż – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Paryż – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Paryż – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Paryż – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Paryż – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Paryż – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Paryż)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
sob. 20.7
Południe
sob. 27.7
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Paryż – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Paryżu