Tani wynajem aut Pafos, Cypr

Pafos, Cypr – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Pafos, Cypr
14 gru — 21 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Pafos, Cypr
wt 14.12
Południe
wt 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Pafos, Cypr – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
AERCAR

66 zł/dzień

16 sty – 23 sty
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autorent Car Rental

67 zł/dzień

16 sty – 23 sty
Chevrolet Sonic Sedan

Pafos, Cypr oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

36 zł - 115 zł

Wszystkie typy samochodów

56 zł - 840 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Pafos, Cypr wynosi 67 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 71% tańszy niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Pafos, Cypr wynosi 163 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 78 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Pafos, Cypr wynosi 439 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 48% droższe niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Pafos, Cypr wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Pafos, Cypr wynosi 201 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Pafos, Cypr wynosi 340 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 263 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 32% droższe niższe od średnich cen w mieście Pafos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pafos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Get Your Car

62 zł/dzień

16 sty – 23 sty
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Autorent Car Rental

63 zł/dzień

23 gru – 31 gru
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Autorent Car Rental

63 zł/dzień

8 sty – 15 sty
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Pafos

Pafos, Cypr - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

8,4

Jakość a cena

7,2
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

8,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort

6,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

7,0

Jakość a cena

8,0
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Pafos, Cypr — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Pafos

Wynajem samochodów Pafos

W tym roku Grudzień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Pafos 1 005 razy.

Pafos – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Pafos – Hertz, Europcar i Budget to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Pafos, Cypr - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Styczeń?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Styczeń) w mieście Pafos, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 176 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 25 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Pafos. 57 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Pafos, jednak w miesiącu Styczeń zdarzają się ceny wysokości 24 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Pafos?

AERCAR oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Pafos, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 71 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 25 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Pafos, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Ace czy Europcar, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Pafos – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Styczeń?

Jeśli Styczeń to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Pafos, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 70 mm a temperatura oscyluje w okolicach 12 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 135 zł dziennie w mieście Pafos.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Pafos?

W mieście Pafos, Cypr najwięcej wypożyczalni ma Europcar. W 3 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 119 zł za dzień.

Pafos, Cypr – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Pafos wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 80 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 100 km/h.

Pafos, Cypr - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Pafos, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Grudzień wahają się w granicach 14 °C, z opadami rzędu 100 mm.

Grudzień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Pafos – Grudzień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Pafos. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Pafos i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Class Compact SUV.

Czy pogoda w mieście Pafos jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Pafos?

Pafos to region w którym średnie temperatury (Grudzień) wahają się w granicach 14 °C, a opady 92,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Pafos.


Samochody w innych miastach - Cypr

Cypr – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Larnaka, Nikozja czy Ayia Napa

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Pafos

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Pafos

Zacznij planować swoją podróż do: Pafos