Wynajem samochodów na Cyprze

Szukasz tanich ofert wynajmu aut na Cyprze? Znajdziesz je tutaj!

Larnaka, Cypr
7 lip — 14 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Larnaka, Cypr
czw 7.7
Południe
czw 14.7
Południe
Wiek kierowcy:

Cypr – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Cypr – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Opel Combo
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów

81 zł/dzień

13 lip - 24 lip
Opel Combo
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

31 zł/dzień

6 wrz - 9 wrz
Renault Duster
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

17 lip - 24 lip
Fiat 500
Daewoo Leganza
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów

48 zł/dzień

8 wrz - 15 wrz
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

5 lip - 12 lip
Daihatsu Sirion
Class SUV
lub podobny (Luksusowe)
Dla 5 pasażerów

138 zł/dzień

23 lip - 3 sie
Class SUV
Toyota Rush
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

52 zł/dzień

13 lip - 24 lip
Toyota Rush
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

62 zł/dzień

6 wrz - 16 wrz
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

24 lip - 4 sie
Hyundai Accent

Cypr oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Cypr – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

36 zł - 169 zł

Wszystkie typy samochodów

89 zł - 453 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cypr wynosi 91 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cypr wynosi 203 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 17% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cypr wynosi 321 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 138 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cypr wynosi 171 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 73 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cypr wynosi 281 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 152 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Cypr wynosi 361 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 6%, zaczynającymi się już od 341 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 33% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cypr wynosi 396 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 219 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

24 lip - 4 sie
Daihatsu Sirion
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

5 lip - 12 lip
Daihatsu Sirion
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

13 lip - 27 lip
Fiat 500

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Cypr – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Nissi Beach33,8 km
Agia Napa Monastery36,4 km
Fig Tree Bay42,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Pafos Zoo23,6 km
Nissi Beach138,5 km
Agia Napa Monastery141,3 km
Fig Tree Bay147,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Nissi Beach46,2 km
Agia Napa Monastery48,7 km
Fig Tree Bay52,9 km
Pafos Zoo109,7 km

Cypr – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Cypr – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Cypr

Cypr - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Cypr – obecnie najtańszą wypożyczalnią samochodów jest Dollar. Użytkownicy mogą tam znaleźć oferty wynajmu już od 60 zł za dzień. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, można znaleźć oferty niższe od średniej krajowej, która wynosi 152 zł. Warto mieć na uwadze, że ceny różnią się w zależności od tego, gdzie wynajmujesz i na ile dni oraz od typu samochodu.

CarWiz, Cypr to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 34 punktów wynajmu w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w CarWiz? Larnaka to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 7 punktów wynajmu CarWiz.

Cypr – Wszystkich kierowców obowiązuje ruch lewostronny. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 5 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 31. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Cypr – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia pojazdu wynosi 0,50‰. W przypadku jego przekroczenia zarówno mieszkańcom kraju, jak i turystom grożą kary. Osoby poniżej 17 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Mini to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Cypr). Jak wynika z naszych danych, 50% użytkowników preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 46 zł za dzień.

Cypr – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 8,48 zł per liter. Dla porównania Algieria ma obecnie najniższe ceny paliwa wynoszące 1,43 zł per liter. Jeśli kraj, który chcesz odwiedzić to Hongkong, możesz spodziewać się najwyższych cen paliwa w wysokości 13,39 zł per liter.


Cypr – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Cypr – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Cypr – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Cypr – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Cypr


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.