Wynajem samochodów na Cyprze

Szukasz tanich ofert wynajmu aut na Cyprze? Znajdziesz je tutaj!

Larnaka, Cypr
7 lut — 14 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Larnaka, Cypr
wt. 7.2
Południe
wt. 14.2
Południe
Wiek kierowcy:

Cypr – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Cypr – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Toyota Auris
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

12 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Kia Rio
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

17 mar - 24 mar
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Renault Mégane
Mercedes-Benz V-Class
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów
Samochody 5-drzwiowe

36 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Mercedes-Benz V-Class
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

12 zł/dzień

4 lut - 11 lut
Fiat 500
Kia Carens
lub podobny (Minivan)
Dla 5 pasażerów

36 zł/dzień

17 mar - 24 mar
Kia Carens
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

4 lut - 11 lut
Mercedes-Benz GLA
Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Fiat Panda

Cypr oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Cypr – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

65 zł - 155 zł

Wszystkie typy samochodów

155 zł - 744 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cypr wynosi 109 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 65 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 72% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cypr wynosi 238 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 150 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 38% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cypr wynosi 474 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cypr wynosi 219 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 111 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cypr wynosi 320 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 176 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 16% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Cypr wynosi 1 384 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 452 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 73% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Cypr znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cypr wynosi 528 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 250 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 28% droższe niższe od średnich cen w mieście Cypr. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cypr zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Fiat Panda
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

11 zł/dzień

17 mar - 24 mar
Kia Rio
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

2 mar - 9 mar
Toyota Corolla

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Cypr – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Finikoudes Beach4,5 km
Nissi Beach33,8 km
Agia Napa Monastery36,4 km
Limanaki Beach36,5 km
Fig Tree Bay42,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Pafos Zoo23,6 km
Finikoudes Beach107,4 km
Nissi Beach138,5 km
Agia Napa Monastery141,3 km
Limanaki Beach141,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Finikoudes Beach29,6 km
Nissi Beach46,2 km
Agia Napa Monastery48,7 km
Limanaki Beach49,4 km
Fig Tree Bay52,9 km

Cypr – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Cypr – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Cypr

Cypr - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Cypr – obecnie najtańszą wypożyczalnią samochodów jest Elephant Rent A Car. Można tam znaleźć oferty wynajmu już od 51 zł za dzień. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, można znaleźć oferty niższe od średniej krajowej, która wynosi 119 zł. Warto mieć na uwadze, że ceny różnią się w zależności od tego, gdzie wynajmujesz i na ile dni oraz od typu samochodu.

CarWiz, Cypr to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 38 punktów wynajmu w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w CarWiz? Pafos to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 5 punktów wynajmu CarWiz.

Cypr – Wszystkich kierowców obowiązuje ruch lewostronny. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 5 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 31. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Cypr – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia pojazdu wynosi 0,50‰. W przypadku jego przekroczenia zarówno mieszkańcom kraju, jak i turystom grożą kary. Osoby poniżej 17 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Mini to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Cypr). Jak wynika z naszych danych, 45% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 44 zł za dzień.

Cypr – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa wynosiły średnio 6,41 zł per liter. Dla porównania Kuwejt ma obecnie najniższe ceny paliwa wynoszące 1,48 zł per liter. Jeśli kraj, który chcesz odwiedzić to Hongkong, możesz spodziewać się najwyższych cen paliwa w wysokości 12,77 zł per liter.


Cypr – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Cypr – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Cypr – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Cypr – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Cypr


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.