Wynajem samochodów w Chorwacji

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Chorwacji? Znajdziesz je tutaj!

Split, Chorwacja
5 gru — 12 gru
Split, Chorwacja
wt. 5.12
Południe
wt. 12.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Chorwacja

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Chorwacja.

Chorwacja – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Chorwacja – najbardziej przystępną cenowo wypożyczalnią samochodów jest GREEN MOTION . W niektórych regionach kraju najniższe ceny wynajmu można znaleźć już od 23 zł za dzień. Dla porównania średnia krajowa cen wynajmu wynosi 107 zł za dzień.

Chorwacja - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Chorwacja – Mack posiada najwięcej punktów wynajmu. Wypożyczalnia dysponuje 53 punktami wynajmu, a wiele z nich można znaleźć na lotniskach i w centrum miasta. Jeśli jeszcze nie wiesz, do którego miasta się wybrać, dobrym pomysłem może być Zadar, czyli jedno z najpopularniejszych miast kraju. Znajdziesz tam 3 punkty wynajmu wypożyczalni Mack.

Chorwacja – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Chorwacja, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa ekonomiczna. Szacujemy, że 32% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa ekonomiczna, którego wynajem to koszt średnio 127 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Chorwacja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chorwacja – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Renault Clio
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Citroen C4
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Kia Picanto
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Opel Corsa
Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Chevrolet Spark
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

32 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Ford Focus
Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

32 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Chevrolet Spark
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

33 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Renault Mégane
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

33 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Toyota Yaris

Chorwacja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chorwacja – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

36 zł - 330 zł

Wszystkie typy samochodów

101 zł - 587 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Chorwacja wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 68% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Chorwacja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Chorwacja wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 69%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 54% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Chorwacja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Chorwacja wynosi 520 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 222 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 34% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chorwacja wynosi 203 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 44 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 42% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chorwacja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Chorwacja wynosi 390 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 166 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 12% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Chorwacja znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Chorwacja wynosi 539 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 143 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 37% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Chorwacja wynosi 559 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 652 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 39% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorwacja. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorwacja zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Renault Clio
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

3 gru - 10 gru
Citroen C4
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

32 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Citroen C4

Chorwacja – wypożyczalnie samochodów

Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie

Mack

53 lokalizacje

FLEET

32 lokalizacje

CarWiz

23 lokalizacje

AIR-RENTACAR

22 lokalizacje

Sixt

22 lokalizacje

Sunnycars

22 lokalizacje

FLIZZR

21 lokalizacji

AVAX

20 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Chorwacja – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Park Narodowy Jezior Plitwickich101,7 km
Baska Beach133,9 km
Opatija Beach144,7 km
Lopar Beach145,5 km
Zrce161,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Trogir Main Square4,5 km
Stadion Park Mladezi12,0 km
Katedrala Svetog Duje12,0 km
Primosten Beach30,6 km
Duce Beach31,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Mury miejskie Dubrownika15,7 km
Plaža Lapad19,3 km
Tucepi Beach126,4 km
Makarska Beach130,7 km
Baska Voda Beach139,0 km

Chorwacja – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Chorwacja – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Chorwacja

Chorwacja - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Chorwacja - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Chorwacja – Wynajmując samochód w tym kraju, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie.

Chorwacja - jaka jest jakość krajowych dróg?

Chorwacja to 19. miejsce na 137 państw w ranking jakości dróg. W skali od 1 do 7, gdzie 7 to najwyższa ocena, jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 5,6. Jakość dróg w kraju może się różnić w zależności od odwiedzanych miejsc i pogody.

Chorwacja – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Chorwacja – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,50‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 18 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

Chorwacja – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Chorwacja – Za paliwo możesz zapłacić średnio 6,57 zł per liter. Jest to średnia cena krajowa z zeszłego tygodnia. Ceny paliwa mogą się różnić w zależności od regionu. Jeśli chcesz niedrogo wynająć samochód, zastanów się nad podróżą do kraju, w którym ceny paliwa są niskie. Taki kraj to np. Kuwejt, gdzie wynoszą one 1,36 zł per liter. Hongkong to natomiast kraj dla tych, którzy nie martwią się cenami paliwa, które od zeszłego tygodnia utrzymują się na poziomie 12,34 zł per liter .

samochody w: Chorwacja – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Chorwacja – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Chorwacja – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Chorwacja – liczba dostępnych operatorów to 761 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Chorwacja?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Chorwacja). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Chorwacja: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Chorwacja: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Chorwacja – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Chorwacja – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Chorwacja – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Chorwacja – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Chorwacja – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Chorwacja – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Chorwacja)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.