Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów w Norwegii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Norwegii? Znajdziesz je tutaj!

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 4.6
wt. 11.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Norwegia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Norwegia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

155 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Opel Corsa
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

164 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Kia Rio
Volkswagen Tiguan
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

168 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Volkswagen Tiguan
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

178 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Mercedes-Benz GLA
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

266 zł/dzień

24 sie - 28 sie
Toyota Yaris
Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

284 zł/dzień

24 sie - 28 sie
Volkswagen Golf
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

289 zł/dzień

24 sie - 28 sie
Toyota Yaris
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

292 zł/dzień

10 cze - 18 cze
Kia Picanto
BMW X1
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

296 zł/dzień

2 cze - 9 cze
BMW X1

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Norwegia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Norwegia.

Norwegia – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Norwegia) dostępne są z reguły w Enterprise Rent-A-Car. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 161 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Norwegia) to 387 zł za dzień.

Norwegia: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Norwegia to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest Sixt. W zeszłym miesiącu 32% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta z Sixt. 74 osoby oceniły wypożyczalnię Sixt (Norwegia) na 7,9 z 10.

Norwegia - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Norwegia – Hertz posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 137 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Oslo to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Oslo ma 9 punktów wynajmu Hertz.

Norwegia – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Klasa kompaktowa to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Norwegia). Jak wynika z naszych danych, 38% osób preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 323 zł za dzień.

Norwegia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Norwegia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

182 zł - 415 zł

Wszystkie typy samochodów

232 zł - 485 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Norwegia wynosi 273 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 182 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 20% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Norwegia wynosi 345 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 3% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Norwegia wynosi 602 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 281 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 44% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Norwegia wynosi 367 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Norwegia wynosi 788 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 384 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 58% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Norwegia wynosi 512 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 514 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 34% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

155 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Opel Corsa
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

164 zł/dzień

2 cze - 9 cze
Kia Rio
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

266 zł/dzień

24 sie - 28 sie
Toyota Yaris

Norwegia – wypożyczalnie samochodów

Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie

Hertz

137 lokalizacji

Avis

134 lokalizacje

Sunnycars

100 lokalizacji

keddy by Europcar

97 lokalizacji

Sixt

93 lokalizacje

Budget

80 lokalizacji

Europcar

65 lokalizacji

Shouqi

32 lokalizacje

Wynajem samochodów Norwegia

Norwegia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Norwegia - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Norwegia – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Norwegia - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Norwegia to 65. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Norwegia – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Norwegia – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,20‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. Obowiązują tu surowe kary dla osób, które nie osiągnęły prawnego wieku, od którego można spożywać alkohol i prowadzą samochód. 18 lat to dozwolony wiek, od którego można spożywać alkohol.

Norwegia – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Norwegia – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 8,24 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Dla porównania kraj, w którym średnie ceny paliwa są najniższe i wynoszą 1,14 zł per liter, to Egipt. Kraj, w którym średnie ceny paliwa są najwyższe i wynoszą 12,59 zł per liter, to Hongkong.

samochody w: Norwegia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Norwegia – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Norwegia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Norwegia – liczba dostępnych operatorów to 858 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Norwegia?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Norwegia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Norwegia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Norwegia: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Norwegia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Norwegia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Norwegia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Norwegia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Norwegia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Norwegia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Norwegia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 4.6
Południe
wt. 11.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Norwegia – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu