Wynajem samochodów w Norwegii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Norwegii? Znajdziesz je tutaj!

Oslo, Norwegia
8 lip — 15 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Oslo, Norwegia
pt 8.7
Południe
pt 15.7
Południe
Wiek kierowcy:

Norwegia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Norwegia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Land Rover Defender
lub podobny (SUV Premium)
Dla 5 pasażerów

75 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Land Rover Defender
Toyota Rush
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

45 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Toyota Rush
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

45 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Hyundai Accent
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

50 zł/dzień

17 wrz - 24 wrz
Renault Duster
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

45 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Daihatsu Sirion
Hummer H1
lub podobny (Duży SUV)
Dla 5 pasażerów

71 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Hummer H1
Peugeot 308
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Peugeot 308
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

48 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Hyundai Accent

Norwegia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Norwegia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

184 zł - 480 zł

Wszystkie typy samochodów

271 zł - 825 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Norwegia wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Norwegia wynosi 405 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 206 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 17% tańszy niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Norwegia wynosi 630 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 370 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Norwegia wynosi 379 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 247 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Norwegia wynosi 826 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 364 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 42% droższe niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Norwegia wynosi 324 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 370 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Norwegia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Norwegia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Luksusowy) w mieście Norwegia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

45 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

48 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Hyundai Accent
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

45 zł/dzień

10 wrz - 17 wrz
Hyundai Accent

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Norwegia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Nationaltheatret37,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Nationaltheatret308,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Nationaltheatret310,4 km

Norwegia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Norwegia – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Norwegia

Norwegia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Norwegia) dostępne są z reguły w keddy by Europcar. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 192 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Norwegia) to 510 zł za dzień.

Jeśli Norwegia to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest Hertz. W zeszłym miesiącu 23% naszych użytkowników zdecydowało się na wynajem auta z Hertz. 15 użytkowników oceniło wypożyczalnię Hertz (Norwegia) na 5,9 z 10.

Norwegia – Sunnycars posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 152 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Oslo to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Oslo ma 15 punktów wynajmu Sunnycars.

Norwegia – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Norwegia to 65. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 4 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Norwegia – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,20‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. Obowiązują tu surowe kary dla osób, które nie osiągnęły prawnego wieku, od którego można spożywać alkohol i prowadzą samochód. 18 lat to dozwolony wiek, od którego można spożywać alkohol.

Economy to typ auta, który cieszy się największą popularnością wśród podróżnych odwiedzających ten kraj (Norwegia). Jak wynika z naszych danych, 27% użytkowników preferuje właśnie ten typ samochodu. Może mieć to związek z planowanymi aktywnościami lub warunkami pogodowymi w miejscu pobytu. Wynajmując auto tego typu w tym kraju, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 218 zł za dzień.

Norwegia – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 11,57 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Dla porównania kraj, w którym średnie ceny paliwa są najniższe i wynoszą 1,44 zł per liter, to Algieria. Kraj, w którym średnie ceny paliwa są najwyższe i wynoszą 13,45 zł per liter, to Hongkong.


Zacznij planować swoją podróż do: Norwegia


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.