Wypożyczalnie samochodów Trondheim

Trondheim tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Trondheim, Norwegia
3 mar — 10 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Trondheim, Norwegia
śr 3.3
Południe
śr 10.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Trondheim

Trondheim - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Dobry – 6.8

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 6.6

Ocena bazuje na 4 opiniach


Trondheim — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Trondheim-Værnes

Wynajem samochodów Trondheim

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Trondheim 46 razy.

Trondheim – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Trondheim, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz, Budget i Europcar. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Trondheim - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu marzec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (marzec) w mieście Trondheim może kosztować zaledwie 201 zł – średnie ceny wynajmu to 319 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 150 zł do 201 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Trondheim?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Sixt. Wynajem auta w mieście Trondheim kosztuje średnio 238 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 105 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Trondheim działają topowe wypożyczalnie takie jak Hertz, Budget i Europcar – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Trondheim – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu marzec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 3°C oraz opadami w okolicach 45 mm, marzec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Trondheim. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 222 zł dziennie w mieście Trondheim.

Ile wypożyczalni ma Sixt na terenie miasta Trondheim?

Sixt ma 2 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 238 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Trondheim – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Trondheim. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Trondheim, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Trondheim, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu luty?

luty to miesiąc, w którym temperatura w mieście Trondheim wynosi średnio -2°C a przewidywane opady 50 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

luty – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W miesiącach takich jak luty najlepszą opcją może być wynajem SUV-a z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Trondheim. W tym okresie częste są minusowe temperatury, śnieg oraz lód na drogach.

Czy pogoda w mieście Trondheim jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sør-Trøndelag?

luty to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sør-Trøndelag waha się w granicach -2°C, a opady wynoszą 50 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Trondheim.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Trondheim

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Trondheim

Zacznij planować swoją podróż do: Trondheim

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Trondheim

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Trondheim
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Trondheim

    Znajdź hotele w: Trondheim