Wypożyczalnie samochodów Alta

Alta tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Alta, Norwegia
26 sty — 2 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Alta, Norwegia
wt 26.1
Południe
wt 2.2
Południe

Wypożyczalnie samochodów Alta

Alta - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.4

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Dobry – 6.8

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: OK – 5.2

Ocena bazuje na 1 opinii


Alta — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Alta

Wynajem samochodów Alta

Od miesiąca styczeń do dziś 20 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Alta.

Alta – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Avis, Europcar i Hertz jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Alta to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Alta?

Alta – najtańszy wynajem oferuje Budget, ze średnią ceną za dzień 304 zł i z odbiorem w 2 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta Budget znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 264 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Alta oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Alta – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu luty?

Biorąc pod uwagę to, jaką pogodą Alta cieszy się o tej porze roku, sugerujemy wynajem SUV-a. Miesiąc luty to czas, kiedy średnie opady wynoszą 23 mm a temperatura utrzymuje się w okolicach -5°C. Choć pogoda zmienia się z roku na rok, wynajem SUV-a to jedna z najlepszych opcji, ponieważ właśnie te samochody dzięki napędowi na wszystkie koła świetnie radzą sobie na ośnieżonej i oblodzonej powierzchni. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 247 zł dziennie w mieście Alta.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Alta?

Budget to popularna wypożyczalnia w mieście Alta, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Alta oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 304 zł dziennie.

Alta – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Alta to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 110 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Alta, Finnmark, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu styczeń?

Podróżujący do miasta Alta w takim miesiącu jak styczeń mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie -9°C i opadów rzędu 32 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W mieście Alta styczeń to okres, w którym najczęściej występują minusowe temperatury, opady śniegu oraz lód na drogach. Najlepszym rodzajem samochodu na wynajem będzie w związku z tym SUV z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Alta.

Czy pogoda w mieście Alta jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Finnmark?

styczeń to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Finnmark waha się w granicach -8°C, a opady wynoszą 45 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Alta.


Zacznij planować swoją podróż do: Alta

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Alta

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Alta