Wypożyczalnie samochodów Narwik, Norwegia

Narwik, Norwegia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Narwik, Norwegia
12 mar — 19 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Narwik, Norwegia
pt 12.3
Południe
pt 19.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Narwik

Narwik, Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Narwik, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tromso/Langnes

Wynajem samochodów Narwik

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Narwik 6 razy.

Narwik – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Narwik – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Sixt, Hertz i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Narwik daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Sixt, Hertz czy keddy by Europcar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Narwik – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu kwiecień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 7°C oraz opadami w okolicach 40 mm, kwiecień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Narwik. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 198 zł dziennie w mieście Narwik.

Narwik, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Narwik to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 110 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Narwik, Norwegia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu marzec?

marzec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Narwik wynosi średnio -2°C a przewidywane opady 49 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W mieście Narwik marzec to okres, w którym najczęściej występują minusowe temperatury, opady śniegu oraz lód na drogach. Najlepszym rodzajem samochodu na wynajem będzie w związku z tym SUV z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Narwik.

Czy pogoda w mieście Narwik jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nordland?

Nordland to region w którym średnie temperatury (marzec) wahają się w granicach -2°C, a opady 49 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Narwik.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Narwik

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Narwik

Zacznij planować swoją podróż do: Narwik

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Narwik

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Narwik