Wynajem samochodów Pula, Żupania istryjska

Pula, Żupania istryjska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Pula, Chorwacja
7 gru — 14 gru
Pula, Chorwacja
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Pula

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Pula.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Pula jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Pula można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni CarWiz. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 30 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Pula to 31 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Pula?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Pula, najczęściej wybierają Opel Corsa w średniej cenie 185 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Volkswagen up!, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 135 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Opel Corsa w mieście Pula już za 54 zł za dzień, a Volkswagen up! za 25 zł/dzień.

Pula, Żupania istryjska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Pula, Żupania istryjska – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna25 zł/dzień
Klasa kompaktowa32 zł/dzień
Klasa średnia58 zł/dzień
Klasa standardowa162 zł/dzień
Klasa Mini25 zł/dzień
Van osobowy421 zł/dzień
Średni SUV48 zł/dzień
Kompaktowe kombi66 zł/dzień
Kompaktowy SUV123 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Pula, Żupania istryjska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Pula – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

24 zł - 197 zł

Wszystkie typy samochodów

26 zł - 525 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Pula, Chorwacji wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 24 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 57% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Pula. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pula zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Pula znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Pula, Chorwacji wynosi 130 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 29% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Pula. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pula zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Pula znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Pula, Chorwacji wynosi 257 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 131 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 29% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Pula. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pula zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Pula, Chorwacji wynosi 73 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 61% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Pula. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pula zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Pula znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Pula, Chorwacji wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 229 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 14% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Pula. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Pula zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Kia Picanto
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

25 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Kia Rio
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

32 zł/dzień

4 gru - 11 gru
Citroen C4

Pula – wypożyczalnie samochodów

Pula, Żupania istryjska - wszystkie największe wypożyczalnie

Autounion Car Rental

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Avantcar

2 lokalizacje

Budget

2 lokalizacje

AVAX

3 lokalizacje

Avia Rent A Car

3 lokalizacje

Mack

3 lokalizacje

Right Cars

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Pula

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Pula.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

INTERRENT

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

56 zł

Najpopularniejszy model

Opel Corsa
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Pula znalezioną na momondo jest w tym miesiącu INTERRENT . Pozostałe popularne firmy to Avantcar i ORYX
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Pula oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Pula to 56 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 101 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Pula w ciągu ostatnich 7 dni był Opel Corsa. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen up!.

Pula – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Pula – najpopularniejsze hotele

Pula – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Pula - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Pula nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Autounion Car Rental, Enterprise Rent-A-Car czy Routes Car & Truck Rentals) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Pula, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Pula powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Pula, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Pula, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Listopad to miesiąc, w którym temperatura w mieście Pula wynosi średnio 9 °C a przewidywane opady 110 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Pula jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Żupania istryjska?

Listopad to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Żupania istryjska waha się w granicach 11 °C, a opady wynoszą 98,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Pula.

samochody w: Pula – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Pula – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Pula – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Pula – aktualnie (dane na listopada 2023) dostępnych jest 81 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Pula?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Pula). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Pula: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Pula: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pula – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Pula – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Pula – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Pula – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Pula – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Pula – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Pula)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.