Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Zabrze, śląskie

Zabrze, śląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 21.5
wt. 28.5
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Zabrze, śląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Zabrze – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

46 zł - 113 zł

Wszystkie typy samochodów

81 zł - 751 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Zabrze, Polski wynosi 76 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 46 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 65% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Zabrze, Polski wynosi 156 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 26% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Zabrze, Polski wynosi 844 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 229 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 75% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zabrze, Polski wynosi 151 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 29% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Zabrze, Polski wynosi 1 486 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 87%, zaczynającymi się już od 202 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 86% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Zabrze, Polski wynosi 375 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 313 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 44% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zabrze. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zabrze zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Zabrze

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Zabrze.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Zabrze jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Zabrze można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 26 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Zabrze to 56 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Zabrze?

Średnia cena na poziomie 82 zł za dzień (i ofertami już od 27 zł za dzień) sprawia, że Toyota Yaris w mieście Zabrze to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Renault Trafic w mieście Zabrze za 249 zł za dzień (173 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Zabrze – wypożyczalnie samochodów

Zabrze, śląskie - wszystkie największe wypożyczalnie

RENTIS

5 lokalizacji

Enterprise Rent-A-Car

1 lokalizacja

Express Rent a Car

1 lokalizacja

Global Rent A Car

1 lokalizacja

Go Rental

1 lokalizacja

SURPRICE CAR RENTAL

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Zabrze

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Zabrze.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Najtańszy samochód na wynajem

35 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Zabrze znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Wheego i CarWiz
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Zabrze to 35 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 63 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Zabrze w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Renault Trafic.

Zabrze – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Zabrze - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Zabrze, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Zabrze kosztuje średnio 96 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 66 zł. Osoby szukające w mieście Zabrze auta na wynajem na tydzień (Czerwiec) znalazły średnie ceny wysokości 151 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 43 zł.

Zabrze, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Zabrze. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Zabrze, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Kia XCeed w mieście Zabrze?

Czy pogoda w mieście Zabrze jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu śląskie?

Maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu śląskie waha się w granicach 12 °C, a opady wynoszą 80 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Zabrze.

samochody w: Zabrze – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Zabrze – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Zabrze – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Zabrze – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 12 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Zabrze?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Zabrze). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Zabrze: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Zabrze: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Zabrze – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Zabrze – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Zabrze – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Zabrze – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Zabrze – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Zabrze – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Zabrze)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 21.5
Południe
wt. 28.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Zabrze – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Znajdź wypożyczalnie samochodów na tych popularnych lotniskach w pobliżu Zabrze