Wynajem samochodów Chania (Kreta), Kreta

Chania (Kreta), Kreta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chania (Kreta), Chania, Grecja
23 mar — 30 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Chania (Kreta), Chania, Grecja
czw. 23.3
Południe
czw. 30.3
Południe
Wiek kierowcy:

Chania (Kreta), Kreta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chania (Kreta), Kreta – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

24 mar - 5 kwi
Fiat Panda
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

32 zł/dzień

22 mar - 29 mar
Toyota Aygo
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

12 kwi - 26 kwi
Seat Ibiza
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

40 zł/dzień

21 mar - 28 mar
Toyota Corolla
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

44 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Seat Ibiza
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

50 zł/dzień

22 mar - 29 mar
Mercedes-Benz GLA
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

76 zł/dzień

22 mar - 29 mar
Audi Q2
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

89 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Toyota Corolla
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

101 zł/dzień

28 kwi - 5 Maj
Kia Cee'd

Chania (Kreta), Kreta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chania (Kreta) – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

39 zł - 204 zł

Wszystkie typy samochodów

129 zł - 584 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 98 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 66% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 219 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 74 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 388 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 97 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 27% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 237 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 17% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 328 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 97 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 562 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 84%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 50% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 355 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 84 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

24 mar - 5 kwi
Fiat Panda
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

32 zł/dzień

22 mar - 29 mar
Toyota Aygo
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

37 zł/dzień

12 kwi - 26 kwi
Seat Ibiza

Chania (Kreta) – wypożyczalnie samochodów

Chania (Kreta), Kreta - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Caldera

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Greenways Rent A Car

8 lokalizacji

Autocandia

6 lokalizacji

Autounion Car Rental

6 lokalizacji

SURPRICE CAR RENTAL

6 lokalizacji

Easy Auto

5 lokalizacji

AbbyCar Car Rentals

4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Chania (Kreta)

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Chania (Kreta).

Najpopularniejsza wypożyczalnia

AbbyCar Car Rentals

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

30 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Aygo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Chania (Kreta) znalezioną na momondo jest w tym miesiącu AbbyCar Car Rentals. Pozostałe popularne firmy to Goldcar Rental SP i Centauro
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Chania (Kreta) oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Chania (Kreta) to 30 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 101 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Chania (Kreta) w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Aygo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Peugeot 208.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Chania (Kreta) – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stare Miasto12,2 km
Nea Chora Beach13,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Nea Chora Beach7,2 km
Stare Miasto8,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Nea Chora Beach5,1 km
Stare Miasto6,2 km

Chania (Kreta) – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Chania (Kreta) – najpopularniejsze hotele

Chania (Kreta) – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Chania (Kreta) - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

224 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Kwiecień) w mieście Chania (Kreta). Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 44 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 11 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 114 zł.

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Chania (Kreta) można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni AbbyCar Car Rentals. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 5 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Chania (Kreta) to 95 zł/dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chania (Kreta). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Kwiecień – temperatury wysokości 19 °C i opady wysokości 13 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Chania (Kreta). Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 229 zł dziennie w mieście Chania (Kreta).

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Chania (Kreta), można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) w takim miesiącu jak Marzec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 13 °C i opadów rzędu 81 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Marzec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Kreta waha się w granicach 13 °C, a opady wynoszą 85,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chania (Kreta).


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Chania (Kreta)

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Chania (Kreta)

Chania (Kreta) – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Chania (Kreta) – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Grecji

Grecji – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Chania (Kreta)


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.