Tani wynajem aut Chania (Kreta), Grecja

Chania (Kreta), Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chania (Kreta), Chania, Grecja
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Chania (Kreta), Chania, Grecja
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Chania (Kreta), Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

31 zł - 159 zł

Wszystkie typy samochodów

31 zł - 488 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 77 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 31 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 63% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 158 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 279 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 122 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 26% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 150 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 28% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 122 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 6% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 418 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 51% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Chania (Kreta), Grecja wynosi 221 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 101 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Move Mee

102 zł/dzień

20 wrz – 27 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Move Mee

107 zł/dzień

8 wrz – 15 wrz
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Move Mee

110 zł/dzień

20 wrz – 27 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Chania (Kreta)

Chania (Kreta), Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

9,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,2

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,2

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,3

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

7,3
8 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji

Chania (Kreta), Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Heraklion N. Kazantzakis Apt.

Wynajem samochodów Chania (Kreta)

W tym miesiącu 2 199 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Chania (Kreta).

Chania (Kreta) – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Chania (Kreta) – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Budget, Hertz i Enterprise to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Chania (Kreta), Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

112 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (sierpień) w mieście Chania (Kreta). Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 66 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 21 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 75 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Chania (Kreta)?

Chania (Kreta) – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Goldcar Rental SP. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 15 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 89 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chania (Kreta). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Chania (Kreta) – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca sierpień – temperatury wysokości 23 °C i opady wysokości 19 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Chania (Kreta). Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 191 zł dziennie w mieście Chania (Kreta).

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Chania (Kreta)?

Europcar to popularna wypożyczalnia w mieście Chania (Kreta), Grecja, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Chania (Kreta), Grecja oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 134 zł dziennie.

Chania (Kreta), Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Chania (Kreta), można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Chania (Kreta), Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 26 °C i opadów rzędu 1 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Chania (Kreta) – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Chania (Kreta) jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kreta?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Kreta waha się w granicach 27 °C, a opady wynoszą 1 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chania (Kreta).


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Chania (Kreta)

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Chania (Kreta)

Zacznij planować swoją podróż do: Chania (Kreta)