Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Chania (Kreta), Kreta

Chania (Kreta), Kreta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Chania (Kreta), Kreta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chania (Kreta), Kreta – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna44 zł/dzień
Klasa kompaktowa57 zł/dzień
Minivan162 zł/dzień
Klasa Mini41 zł/dzień
Van osobowy224 zł/dzień
Kompaktowy SUV82 zł/dzień
Średni SUV84 zł/dzień
Kompaktowe kombi118 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Chania (Kreta)

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Chania (Kreta).

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Chania (Kreta) jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Chania (Kreta) można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Centauro. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 23 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Chania (Kreta) to 70 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Chania (Kreta)?

Większość osób korzystających z momondo wypożycza samochód Volkswagen Polo w mieście Chania (Kreta), natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Peugeot 208 (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Volkswagen Polo to 91 zł za dzień. Osoby korzystające z naszej strony znalazły oferty wynajmu Volkswagen Polo w mieście Chania (Kreta) już za 29 zł za dzień. Z kolei wynajem Peugeot 208 w mieście Chania (Kreta) kosztuje zazwyczaj 82 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 30 zł za dzień.

Chania (Kreta), Kreta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chania (Kreta) – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

43 zł - 200 zł

Wszystkie typy samochodów

64 zł - 326 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 88 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 37% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 175 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 21% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 326 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 198 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 58% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 149 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 269 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 110 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 49% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 390 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 205 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 65% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 246 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 44% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

41 zł/dzień

17 cze - 22 cze
Chevrolet Spark
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

44 zł/dzień

17 cze - 22 cze
Toyota Yaris
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

16 cze - 23 cze
Toyota Aygo

Chania (Kreta) – wypożyczalnie samochodów

Chania (Kreta), Kreta - wszystkie największe wypożyczalnie

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

6,2

Komfort lotu

6,2

Ogólnie

6,2

Odbiór/zwrot

5,9

Value

6,5

SURPRICE CAR RENTAL

7 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0

CarWiz

3 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

6,0

Greenways Rent A Car

8 lokalizacji

Autounion Car Rental

7 lokalizacji

Autocandia

6 lokalizacji

Easy Auto

5 lokalizacji

AbbyCar Car Rentals

4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Chania (Kreta)

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Chania (Kreta).

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Right Cars

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

38 zł

Najpopularniejszy model

Class Mini Car
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Chania (Kreta) znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Right Cars. Pozostałe popularne firmy to CarWiz i Ok Mobility
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Chania (Kreta) oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Chania (Kreta) to 38 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 99 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Chania (Kreta) w ciągu ostatnich 7 dni był Class Mini Car. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Toyota Aygo.

Chania (Kreta) – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Chania (Kreta) - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Chania (Kreta), Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

352 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Lipiec) w mieście Chania (Kreta). Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 54 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 41 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 130 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chania (Kreta). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Chania (Kreta) – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Lipiec – temperatury wysokości 25 °C i opady wysokości 2 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Chania (Kreta). Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 223 zł dziennie w mieście Chania (Kreta).

Chania (Kreta), Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Chania (Kreta), można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Chania (Kreta), Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) w takim miesiącu jak Czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 24 °C i opadów rzędu 5 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Chania (Kreta) jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kreta?

Czerwiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Kreta waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chania (Kreta).

samochody w: Chania (Kreta) – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Chania (Kreta) – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Chania (Kreta) – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Chania (Kreta) – aktualnie (dane na czerwca 2024) dostępnych jest 137 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Chania (Kreta)?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Chania (Kreta)). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Chania (Kreta): jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Chania (Kreta): wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Chania (Kreta) – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Chania (Kreta) – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Chania (Kreta) – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Chania (Kreta) – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Chania (Kreta) – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Chania (Kreta) – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Chania (Kreta))

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Chania (Kreta) – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu