Wypożyczalnie samochodów Chania (Kreta)

Chania (Kreta) tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chania (Kreta), Chania, Grecja
1 gru — 8 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Chania (Kreta), Chania, Grecja
wt 1.12
Południe
wt 8.12
Południe

Chania (Kreta) — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

25 zł - 168 zł

Ekonomiczna

25 zł - 122 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest lutego. Cena jest wówczas o 56% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast sierpnia. Jeśli szukasz określonego typu samochodu, lutego jest miesiącem, w którym auta klasy ekonomicznej są najtańsze. Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów Chania (Kreta)

Chania (Kreta) - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.8

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 5 opiniach

Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 12 opiniach

Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: OK – 4.9

Ocena bazuje na 5 opiniach


Chania (Kreta) — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Heraklion N. Kazantzakis Apt.

Wynajem samochodów Chania (Kreta)

W tym miesiącu 2 199 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Chania (Kreta).

Chania (Kreta) – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Chania (Kreta) – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Sixt i Thrifty to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Chania (Kreta) - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu grudzień?

120 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (grudzień) w mieście Chania (Kreta). Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 22 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 15 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 104 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Chania (Kreta)?

Chania (Kreta) – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Goldcar Rental SP. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 15 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 86 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chania (Kreta). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Autocandia na terenie miasta Chania (Kreta)?

Autocandia to popularna wypożyczalnia w mieście Chania (Kreta), ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Chania (Kreta) oferuje 4 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 85 zł dziennie.

Chania (Kreta) – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Chania (Kreta), można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.


Zacznij planować swoją podróż do: Chania (Kreta)