Wynajem samochodów Chania (Kreta), Kreta

Chania (Kreta), Kreta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chania (Kreta), Chania, Grecja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Chania (Kreta), Chania, Grecja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Chania (Kreta), Kreta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chania (Kreta), Kreta – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

12 paź - 19 paź
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

20 paź - 25 paź
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

45 zł/dzień

12 paź - 19 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

30 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

38 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

15 paź - 25 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

20 paź - 25 paź
Fiat 500

Chania (Kreta), Kreta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chania (Kreta) – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

58 zł - 233 zł

Wszystkie typy samochodów

70 zł - 628 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 110 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 58 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 63% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 242 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 118 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 367 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 236 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 60%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chania (Kreta) znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 311 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 556 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 48% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Chania (Kreta), Grecji wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Chania (Kreta). Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chania (Kreta) zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

20 paź - 25 paź
Renault Clio

Chania (Kreta) – wypożyczalnie samochodów

Chania (Kreta), Kreta - wszystkie największe wypożyczalnie
8 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Chania (Kreta)

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Chania (Kreta).

Najpopularniejsza wypożyczalnia

AbbyCar Car Rentals

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

91 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Aygo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Chania (Kreta) znalezioną na momondo jest w tym miesiącu AbbyCar Car Rentals. Pozostałe popularne firmy to Goldcar Rental SP i CarWiz
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Chania (Kreta) oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Chania (Kreta) to 91 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 191 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Chania (Kreta) w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Aygo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat Panda.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Chania (Kreta) – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Nea Chora Beach107,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Nea Chora Beach13,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Nea Chora Beach138,2 km

Chania (Kreta) – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Chania (Kreta) – najpopularniejsze hotele

Chania (Kreta) – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Chania (Kreta) - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

298 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Wrzesień) w mieście Chania (Kreta). Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 170 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 85 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 210 zł.

Chania (Kreta) – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje Goldcar Rental SP. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 18 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 105 zł za dzień.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chania (Kreta). Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Większość wybierających się do miasta Chania (Kreta) stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 19 °C i średnimi opadami w okolicach 80 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 389 zł dziennie w mieście Chania (Kreta).

Europcar to popularna wypożyczalnia w mieście Chania (Kreta), Grecja, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Chania (Kreta), Grecja oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 254 zł dziennie.

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Chania (Kreta), można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Podróżujący do miasta Chania (Kreta) w takim miesiącu jak Sierpień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 25 °C i opadów rzędu 2 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Kreta waha się w granicach 26 °C, a opady wynoszą 2 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chania (Kreta).


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Chania (Kreta)

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Chania (Kreta)

Chania (Kreta) – popularne samochody na wynajem

Chania (Kreta) – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Chania (Kreta)


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.