Tani wynajem aut Zakintos, Grecja

Zakintos, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zakintos, II, Grecja
27 paź — 3 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Zakintos, II, Grecja
śr 27.10
Południe
śr 3.11
Południe
Wiek kierowcy:

Zakintos, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

41 zł - 285 zł

Wszystkie typy samochodów

98 zł - 596 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 60% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 205 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 8% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 163 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 143 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 100 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 36% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 250 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Zakintos, Grecja wynosi 278 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 230 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Zakintos. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zakintos zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Zakintos

Zakintos, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

4,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

10,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji

Zakintos, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Zakintos Dionsios Salomos

Wynajem samochodów Zakintos

W tym miesiącu 37 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Zakintos.

Zakintos – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Zakintos – Avis, Thrifty i Budget to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Zakintos, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Zakintos: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Listopad to 113 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 65 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 18 zł, a ich średnia to 73 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Zakintos?

Zakintos – najtańszy wynajem aut oferuje GREEN MOTION , jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 2 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 36 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 93 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Zakintos działają topowe wypożyczalnie takie jak Avis, Thrifty i Budget – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Zakintos?

Zakintos, Grecja oferuje 2 punkty wynajmu prowadzone przez Europcar. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 157 zł.

Zakintos, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Zakintos to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Zakintos?

Ford Ka to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Zakintos przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Chevrolet Spark. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Ford Ka w mieście Zakintos za 63 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 17 zł za dzień. Wypożyczenie Chevrolet Spark kosztuje zazwyczaj ok. 124 zł za dzień w mieście Zakintos, jednak zdarzają się okazje nawet za 56 zł za dzień.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zakintos – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Zakintos.

Czy pogoda w mieście Zakintos jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Jońskie?

Wyspy Jońskie to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 19 °C, a opady 85 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Zakintos.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zakintos

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zakintos

Zacznij planować swoją podróż do: Zakintos