Znajdź tanie loty do Zakintos

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Zakintos

Informacje o cenach lotów do Zakintos, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

198 zł

Najlepsza cena w obie strony

605 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 30min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Zakintos w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 198 zł (Katowice-Pyrzowice – Zakintos Dionsios Salomos).
Najlepsza cena za lot Polska – Zakintos w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 605 zł (Kraków Balice – Zakintos Dionsios Salomos).
Najkrótszy lot Polska – Zakintos trwa 7h 30min (Warszawa Modlin – Zakintos Dionsios Salomos).
Zakintos – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Aegean Airlines oraz Ryanair.

Zakintos – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Zakintos, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Zakintos najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Październik to najtańszy miesiąc na lot Polska - Zakintos. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 315 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Październik, Czerwiec to równie dobry moment na lot Polska - Zakintos. Większość osób korzystających z momondo, które planują lot w tym okresie, znajduje bilety lotnicze za około 833 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Zakintos?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na naszej stronie znaleziono loty do miasta Zakintos nawet za 331 zł za osobę. To cena o 79% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Zakintos są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Zakintos to środa. Podróżujący do miasta Zakintos w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 1 290 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 1 698 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Zakintos.

O jakiej porze dnia loty do miasta Zakintos są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Zakintos jest po południu – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 324 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, rano to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 1 726 zł. Ceny lotów Zakintos – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Zakintos?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Zakintos zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na Zakintos Dionsios Salomos (najpopularniejsze lotnisko w regionie Zakintos), czas lotu wynosi średnio 2h 40min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na Zakintos Dionsios Salomos, to średni czas lotu wynosi 7h 55min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Zakintos?

Najlepiej rezerwować lot Zakintos – Polska z 17-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 1 165 zł.

Najtańsze loty do miasta Zakintos

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Zakintos
Lotnisko Warszawa Chopina
Zakintos

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Zakintos

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Zakintos (ZTH)

Ceny lotów Warszawa - Zakintos są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Zakintos Dionsios Salomos. Średnia cena wynosi 1 165 zł


Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Zakintos

Podróżujący wybierający się do miasta Zakintos mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Argostoli Cephalonia (51 km od centrum miasta Zakintos), Lotnisko Patras Araxos (62 km od centrum miasta Zakintos), Lotnisko Kalamata (127 km od centrum miasta Zakintos) lub Lotnisko Preweza Aktion (128 km od centrum miasta Zakintos), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Zakintos jest Lotnisko Kalamata ze średnią ceną 1 140 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.Zakintos — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Zakintos znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Zakintos

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Zakintos)

Które linie latają do miasta Zakintos?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Zakintos

Które linie latają do miasta Zakintos?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Zakintos, jednak największą popularnością wśród innych osób cieszą się Wizz Air, Ryanair, Smartwings i Czech Airlines. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Zakintos, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty Smartwings do miasta Zakintos

Smartwings to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje Zakintos. Linie te obsługują 7 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Praga im. Václava Havla – Zakintos. Ceny biletów Smartwings zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Innym osobom udało się znaleźć na momondo oferty już za 1 737 zł (wylot: Warszawa Chopina). Linia Smartwings uzyskała ocenę 9,1/10 na podstawie 2 opinii.

Loty Aegean Airlines do miasta Zakintos

Oferty Aegean Airlines na loty w kierunku Zakintos zaczynają się już od 615 zł (Kraków Balice – Zakintos, w obie strony, z ostatnich 72 godzin). Aegean Airlines obsługuje tygodniowo 5 lotów do tego miejsca, a ich ceny mogą znacznie się różnić. Najpopularniejsza trasa to Ateny Eleftherios V. – Zakintos. Aegean Airlines oceniono średnio na 8,5/10 na momondo (68 opinii).


Zakintos — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Zakintos
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena745 zł
Loty Katowice - Zakintos
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena949 zł
Loty Kraków - Zakintos
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena605 zł
Loty Poznań - Zakintos
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena963 zł
Loty Gdańsk - Zakintos
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena1 012 zł
Loty Wrocław - Zakintos
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena1 176 zł
Loty Berlin - Zakintos
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena2 880 zł
Loty Ateny - Zakintos
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena707 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Zakintos


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Loty do miasta Zakintos z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Zakintos dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów do miasta Zakintos można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.