Heraklion – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 30.10
sob 6.11

Najtańsze loty do miasta Heraklion

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Heraklion
Warszawa Lotnisko Chopina
Heraklion

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Heraklion

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Heraklion (HER)

Ceny lotów Warszawa - Heraklion są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Heraklion N. Kazantzakis Apt.. Średnia cena wynosi 721 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - HERAKLIONLipiec64% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Heraklion kosztują średnio 257 zł w miesiącu Lipiec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - HERAKLIONCzerwiec62% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Heraklion to 1 169 zł w miesiącu Czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - HERAKLIONLipiec843% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Heraklion w miesiącu Lipiec

Heraklion — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Heraklion?

    177 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Ateny – Heraklion w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 84% tańsza od większości ofert lotów do miasta Heraklion. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Heraklion najtaniej?

    Zazwyczaj Lipiec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Heraklion. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 257 zł. Nasze dane pokazują, że Styczeń to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Heraklion. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 462 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Heraklion?

    Najtańsze loty do miasta Heraklion podróżni rezerwują na 18 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 721 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 659 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Heraklion są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień na lot Polska - Heraklion. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 914 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z naszych danych wynika, że czwartek dzień, kiedy loty Polska - Heraklion są droższe, a ich średnia cena wynosi około 1 116 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Heraklion są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Heraklion jest po południu – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 002 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Heraklion są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 1 439 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Czy w pobliżu miasta Heraklion znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Heraklion mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Sitia (88 km od centrum), Lotnisko Chania (Kreta) Souda (93 km od centrum), Lotnisko Thira Santoryn (122 km od centrum) lub Lotnisko Fri Kasos Island (160 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Heraklion?

    Za lot na Lotnisko Fri Kasos Island zapłacisz średnio 233 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Heraklion — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Heraklion znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
23 lis
KRK12:40Kraków Balice
38h 10min
3 przesiadki
HER02:50Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30 lis
HER07:15Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30h 55min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 sty
KRK17:40Kraków Balice
18h 20min
2 przesiadki
HER12:00Heraklion N. Kazantzakis Apt.
16 sty
HER04:30Heraklion N. Kazantzakis Apt.
7h 05min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 lis
KRK12:40Kraków Balice
28h 45min
2 przesiadki
HER17:25Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30 lis
HER07:15Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30h 55min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 gru
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
21h 10min
1 przesiadka
HER02:50Heraklion N. Kazantzakis Apt.
6 sty
HER05:00Heraklion N. Kazantzakis Apt.
7h 00min
1 przesiadka
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 lis
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
2 przesiadki
HER17:10Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30 lis
HER16:40Heraklion N. Kazantzakis Apt.
23h 25min
2 przesiadki
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
5 lis
KRK09:30Kraków Balice
22h 50min
1 przesiadka
HER08:20Heraklion N. Kazantzakis Apt.
8 lis
HER04:30Heraklion N. Kazantzakis Apt.
27h 20min
2 przesiadki
KRK07:50Kraków Balice

Heraklion – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Heraklion w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aegean Airlines i easyJet.
Aegean Airlines
21 mar
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
4h 30min
1 przesiadka
HER18:10Heraklion N. Kazantzakis Apt.
Kilka linii lotniczych
8 gru
WRO15:20Wrocław-Strachowice
26h 05min
2 przesiadki
HER17:25Heraklion N. Kazantzakis Apt.
Kilka linii lotniczych
30 paź
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
26h 55min
1 przesiadka
HER14:55Heraklion N. Kazantzakis Apt.

Które linie latają do miasta Heraklion?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Heraklion
  • Które linie latają do miasta Heraklion?

    Aegean Airlines jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Heraklion. Ellinair, Lufthansa i Czech Airlines to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Heraklion. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Heraklion — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Heraklion
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena659 zł
Loty Katowice - Heraklion
Najkrótszy czas lotu21h 10min
Najniższa cena711 zł
Loty Gdańsk - Heraklion
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena782 zł
Loty Wrocław - Heraklion
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena1 054 zł
Loty Poznań - Heraklion
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena1 208 zł
Loty Rzeszów - Heraklion
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena2 255 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Heraklion