Znajdź tanie loty do Innsbruck

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Innsbruck

Informacje o cenach lotów do Innsbruck, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

379 zł

Najlepsza cena w obie strony

822 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 05min

Obsługiwany przez

4 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Innsbruck w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 379 zł (Kraków Balice – Innsbruck Kranebitten).
Najlepsza cena za lot Polska – Innsbruck w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 822 zł (Warszawa Chopina – Innsbruck Kranebitten).
Najkrótszy lot Polska – Innsbruck trwa 4h 05min (Warszawa Modlin – Innsbruck Kranebitten).
Innsbruck – loty do tego miejsca wykonywane są przez 4 linie lotnicze i są to Lufthansa, LOT oraz Austrian Airlines.

Najtańsze loty do miasta Innsbruck

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Innsbruck
Lotnisko Warszawa Chopina
Innsbruck

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Innsbruck

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Salzburg (SZG)

Ceny lotów Warszawa - Innsbruck są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Salzburg W.A. Mozart. Średnia cena wynosi 1 033 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - INNSBRUCKPaździernik34% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Innsbruck kosztują średnio 786 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - INNSBRUCKMaj126% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Innsbruck to 2 695 zł w miesiącu Maj
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - INNSBRUCKLuty603% więcej wyszukiwańW miesiącu Luty najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Innsbruck.

Innsbruck — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na naszej stronie znaleziono loty do miasta Innsbruck nawet za 317 zł za osobę. To cena o 77% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Październik, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Innsbruck. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 868 zł.

Najtańsze loty do miasta Innsbruck podróżni rezerwują na 49 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 1 195 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż osoby korzystające z momondo znalazły loty w cenie już od 822 zł.

Najtańszym dniem na lot do miasta Innsbruck jest czwartek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 814 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest wtorek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Innsbruck wynosi wtedy 1 178 zł.

Podróżujący wybierający się do miasta Innsbruck mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Salzburg W.A. Mozart (134 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Za lot na Lotnisko Salzburg W.A. Mozart zapłacisz średnio 1 396 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.



Innsbruck — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Innsbruck znalezione na momondo.
Austrian Airlines
5 wrz
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
12 wrz
INN07:05Innsbruck Kranebitten
3h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
Lufthansa
9 lis
WAW14:00Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
INN17:50Innsbruck Kranebitten
13 lis
INN01:35Innsbruck Kranebitten
7h 20min
1 przesiadka
WAW08:55Warszawa Chopina
Austrian Airlines
9 wrz
WAW02:50Warszawa Chopina
16h 00min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
16 wrz
INN14:50Innsbruck Kranebitten
12h 55min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina
Austrian Airlines
1 sty
KRK07:05Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
INN13:10Innsbruck Kranebitten
9 sty
INN06:10Innsbruck Kranebitten
2h 40min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
Austrian Airlines
29 gru
KRK09:30Kraków Balice
8h 20min
1 przesiadka
INN17:50Innsbruck Kranebitten
5 sty
INN06:10Innsbruck Kranebitten
2h 40min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
Lufthansa
16 lis
WAW02:00Warszawa Chopina
11h 00min
1 przesiadka
INN13:00Innsbruck Kranebitten
20 lis
INN09:35Innsbruck Kranebitten
8h 00min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Chopina

Innsbruck – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Innsbruck w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT i easyJet.
easyJet
5 paź
KRK11:45Kraków Balice
23h 45min
1 przesiadka
INN11:30Innsbruck Kranebitten
Kilka linii lotniczych
5 paź
KRK15:50Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
INN11:30Innsbruck Kranebitten
LOT
16 sie
WAW03:20Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten

Które linie latają do miasta Innsbruck?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Innsbruck

Które linie latają do miasta Innsbruck?

Austrian Airlines, Lufthansa i KLM to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Innsbruck. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Innsbruck nie powinno stanowić problemu.

Loty Lufthansa do miasta Innsbruck

Każdego tygodnia Lufthansa obsługuje 19 lotów w kierunku Innsbruck. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie Lufthansa: Wiedeń-Schwechat – Innsbruck. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Gdańsk Rębiechowo – Innsbruck) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 571 zł. Lufthansa to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a podróżujący oceniają je na 7,2/10 (na podstawie 343 opinii).

Loty Austrian Airlines do miasta Innsbruck

687 zł to najlepsza oferta Austrian Airlines za bilet Kraków Balice – Innsbruck (znaleziona na momondo w ciągu ostatnich kilku dni). Linie te obsługują 14 lotów do tego miejsca tygodniowo, a ceny zależą od dostępności. 152 osoby oceniły linię Austrian Airlines na momondo na 7,1/10.


Innsbruck — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena822 zł
Loty Gdańsk - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena1 599 zł
Loty Kraków - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena886 zł
Loty Wrocław - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena1 096 zł
Loty Katowice - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena1 247 zł
Loty Bydgoszcz - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena12 124 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Innsbruck


Loty do innych miast: Austria

Innsbruck to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Innsbruck). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Innsbruck, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Innsbruck.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Innsbruck, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Innsbruck) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Inne klasy lotu dla lotów do miasta Innsbruck

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Innsbruck)

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.