Loty Europa Włochy Mediolan

Mediolan – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Mediolan?

+780.0%
+520.0%
+260.0%
Baza
Cena
94 - 808 PLN
Temperatura
7 - 31°C
Opady
8 - 20 mm

Mediolan oferty lotów znalezione na momondo

Loty Mediolan | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
Ryanair
MXP
06:00
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
2h 10min
08:10
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
05:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
07:05
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
115 PLN
Ryanair
Ryanair
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
06:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
115 PLN
Ryanair
Ryanair
GDN
05:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
07:05
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
05:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
07:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
123 PLN
Ryanair
Ryanair
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
08:05
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
06:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
2h 05min
08:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
130 PLN
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
easyJet
MXP
06:00
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 55min
07:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
142 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
07:45
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
06:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
146 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Wizz Air
BGY
05:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 45min
06:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
268 PLN
easyJet
easyJet
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
07:45
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
easyJet
MXP
06:00
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
356 PLN
Ryanair
Ryanair
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
Ryanair
MXP
06:00
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
BGY
06:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
115 PLN
Ryanair
Ryanair
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 50min
07:50
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
Ryanair
MXP
06:00
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
07:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
146 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Mediolan?

Bezpośrednie loty do Mediolanu z Polski realizowane są z 6 miast: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Katowic. Tanie loty do Mediolanu znajdziesz w ofercie tanich linii lotniczych Wizz Air, Ryanair i EasyJet. Połączenia z Mediolanem obsługuje także polski operator LOT. Jeśli zaplanujesz podróż nieco wcześniej i będziesz na bieżąco śledzić oferty przewoźników, nie przeoczysz żadnej z promocji na loty do Mediolanu.


Jak dojechać z lotnisk do Mediolanu?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Mediolan wraz z ich odległością od centrum miasta
Mediolan Bergamo-Orio al Serio
45 km od centrum
Mediolan-Linate
6 km od centrum
Mediolan-Malpensa
39 km od centrum
Mediolan Parm
111 km od centrum

Mediolan jest obsługiwany przez 3 porty lotnicze: Malpensa, Linate i Bergamo. Najszybszy sposób dojazdu z Malpensy do centrum Mediolanu to pociąg Malpensa Express: przejazd z lotniska do dworca Cadorna zajmie Ci 40 minut. Jednorazowy bilet kolejowy kosztuje 13 EUR (55 PLN), a powrotny – 20 EUR (85 PLN). Z lotniska kursują także autobusy Terravision i STIE Autostradale, dojeżdżające do dworca Milano Centrale w ciągu 50-60 minut.

Aby tanio dojechać z Linate do Mediolanu, skorzystaj z komunikacji miejskiej. Lotnisko jest połączone z miastem dwiema liniami autobusowymi. Autobusy odjeżdżają kilka razy w ciągu godziny, a za bilet zapłacisz jedynie 1,50 EUR (6,50) PLN. Alternatywą dla transportu miejskiego są kursy prywatnych przewoźników.

Autobusowy dojazd z lotniska Bergamo do Mediolanu organizuje kilka firm przewozowych: Terravision, Orioshuttle i Autostradale. Ceny biletów autobusowych zaczynają się już od 5 EUR (22 PLN). Dojazd pociągiem jest równie tani, lecz nieco bardziej skomplikowany: stacja w Bergamo jest oddalona od lotniska, a dostaniesz się do niej autobusem ATB.


Jak poruszać się po Mediolanie?

Komunikacja miejska w Mediolanie jest świetnie zorganizowana i nie sprawi Ci problemu nawet przy pierwszej wizycie w mieście. Podstawową formą transportu jest metro, dzięki któremu dotrzesz do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc. 4 linie metra w Mediolanie kursują codziennie między 06:00 a 24:00.

Naziemna komunikacja miejska obejmuje autobusy i tramwaje, doskonale skomunikowane z metrem, a także miejskie i podmiejskie pociągi FS i FN. Autobusy w Mediolanie kursują także na liniach nocnych. Jednorazowy bilet komunikacji w Mediolanie kosztuje 1,50 EUR (6,50) PLN, a karnet 10-przejazdowy – 13,80 EUR (60 PLN). Bilet zachowuje ważność przez 90 minut, uprawnia do jednego przejazdu metrem i pociągiem lub nieograniczonych przesiadek między autobusami i tramwajami. Aby zaoszczędzić na przejazdach i swobodnie poruszać się po mieście, możesz wybrać także bilet dobowy, 2-dniowy lub tygodniowy, ważny na 2 przejazdy przez 6 dni tygodnia, w którym został skasowany po raz pierwszy. Ciekawą opcją dla nocnych marków jest bilet wieczorny w cenie 13 PLN, uprawniający do nielimitowanych przejazdów od godziny 20:00 do końca serwisu komunikacji miejskiej.

Najłatwiej i najtaniej zwiedzisz Mediolan z kartą MilanoCard. Dokument umożliwia Ci nieograniczone przejazdy wszystkimi środkami komunikacji i obniża koszty biletów wstępu do wielu turystycznych obiektów. Karty wydawane są na okres 24, 48 lub 72 godzin, a ich ceny wynoszą odpowiednio 7/13/19 EUR (30/57/83 PLN).


Fakty o Mediolan

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Mediolan
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
4,41 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
65 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
6,50 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Mediolan

Loty Europa Włochy Mediolan