Olbia – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Olbia (OLB)
pt. 07.05.
pt. 14.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Olbia

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Olbia
Katowice
Alghero

NAJTAŃSZA TRASA Katowice - Olbia

Katowice (KTW) - Alghero (AHO)

Ceny lotów Katowice - Olbia są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Katowice-Pyrzowice na Alghero-Fertilia. Średnia cena wynosi 697 zł


Olbia — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Olbia?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Berlin – Olbia jest 161 zł za osobę. To o 81% taniej od średnich cen lotów do miasta Olbia. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Olbia najtaniej?

Nasze dane pokazują, że lipiec to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Olbia. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 726 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Olbia?

Najtańsze oferty lotów z miasta Olbia (Polska) można znaleźć na 16 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 1 086 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 289 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Olbia są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Olbia to środa. Podróżujący do miasta Olbia w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 901 zł. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Olbia są droższe, a ich średnia cena wynosi około 1 101 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Olbia są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Olbia. Ceny lotów Polska – Olbia o tej porze dnia zaczynają się już od 899 zł. W południe to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 089 zł.

Czy w pobliżu miasta Olbia znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Olbia mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Alghero-Fertilia (107 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Olbia?

Za lot na Lotnisko Alghero-Fertilia zapłacisz średnio 828 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Olbia Costa Smeralda — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Olbia Costa Smeralda znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
30 cze
KRK09:55Kraków Balice
4h 45min
1 przesiadka
OLB14:40Olbia Costa Smeralda
20 lip
OLB04:30Olbia Costa Smeralda
6h 25min
1 przesiadka
KRK10:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 cze
WMI02:35Warszawa Modlin
10h 50min
2 przesiadki
OLB13:25Olbia Costa Smeralda
24 cze
OLB03:55Olbia Costa Smeralda
4h 20min
1 przesiadka
WMI08:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
22 cze
WMI06:20Warszawa Modlin
11h 10min
2 przesiadki
OLB17:30Olbia Costa Smeralda
24 cze
OLB03:55Olbia Costa Smeralda
4h 20min
1 przesiadka
WMI08:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
3 cze
WMI02:35Warszawa Modlin
10h 50min
2 przesiadki
OLB13:25Olbia Costa Smeralda
9 cze
OLB14:00Olbia Costa Smeralda
6h 40min
1 przesiadka
WMI20:40Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
16 cze
WMI16:15Warszawa Modlin
14h 30min
1 przesiadka
OLB06:45Olbia Costa Smeralda
24 cze
OLB03:55Olbia Costa Smeralda
4h 20min
1 przesiadka
WMI08:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
20 cze
WMI02:25Warszawa Modlin
15h 05min
2 przesiadki
OLB17:30Olbia Costa Smeralda
24 cze
OLB03:55Olbia Costa Smeralda
4h 20min
1 przesiadka
WMI08:15Warszawa Modlin

Olbia Costa Smeralda – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Olbia, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
19 cze
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
5h 00min
1 przesiadka
OLB18:30Olbia Costa Smeralda
Kilka linii lotniczych
11 cze
KRK08:55Kraków Balice
8h 35min
1 przesiadka
OLB17:30Olbia Costa Smeralda
Kilka linii lotniczych
19 cze
KRK16:40Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
OLB03:25Olbia Costa Smeralda

Które linie latają do miasta Olbia?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Olbia

Olbia — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Katowice - Olbia
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
289 zł
Loty Warszawa - Olbia
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
366 zł
Loty Warszawa - Olbia
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
366 zł
Loty Kraków - Olbia
Najkrótszy czas lotu
4h 45min
Najniższa cena
411 zł
Loty Gdańsk - Olbia
Najkrótszy czas lotu
9h 10min
Najniższa cena
426 zł
Loty Poznań - Olbia
Najkrótszy czas lotu
9h 05min
Najniższa cena
426 zł
Loty Wrocław - Olbia
Najkrótszy czas lotu
8h 45min
Najniższa cena
499 zł
Loty Lublin - Olbia
Najkrótszy czas lotu
15h 50min
Najniższa cena
685 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza