Loty Europa Włochy Sardynia Olbia Gdańsk - Olbia

Tanie loty Gdańsk - Olbia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Olbia-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Olbia
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 50 min Najszybszy lot Gdańsk-Olbia zajmuje 3 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Olbia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Olbia Costa Smeralda.
Lotniska - Olbia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Olbia: Olbia Costa Smeralda (OLB)

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Olbia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Olbia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
01 lip
16:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 10min
1 przesiadka
OLB
22:40
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
SWISS
08 lip
12:10
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
28h 05min
2 przesiad.
GDN
16:15
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
926 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
30 cze
07:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
27h 50min
2 przesiad.
OLB
11:25
+1
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Austrian Airlines
08 lip
12:10
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
25h 25min
2 przesiad.
GDN
13:35
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 099 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
27 cze
20:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
23h 50min
2 przesiad.
OLB
19:55
+1
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Austrian Airlines
04 lip
18:05
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
4h 50min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 184 zł
Lufthansa
Lufthansa
04 lip
19:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 50min
1 przesiadka
OLB
22:50
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
11 lip
18:05
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
4h 50min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 281 zł
Lufthansa
Lufthansa
18 lip
08:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 15min
1 przesiadka
OLB
17:30
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
28 lip
23:20
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
16h 25min
1 przesiadka
GDN
15:45
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 285 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
27 cze
20:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
23h 50min
2 przesiad.
OLB
19:55
+1
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Austrian Airlines
04 lip
18:05
OLB
Lotnisko Olbia Costa Smeralda
4h 50min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 184 zł

Alternatywne trasy Gdańsk-Olbia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Cagliari
Najkrótszy czas lotu
4h 30min
Najniższa cena
540 zł
Gdańsk - Alghero
Najkrótszy czas lotu
7h 55min
Najniższa cena
860 zł

Gdańsk - loty do:

Olbia - loty z:

*Ceny lotów do: Olbia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sardynia Olbia Gdańsk - Olbia