Rzym – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Najtańsze loty do miasta Rzym

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Rzym
Warszawa
Lotnisko Rzym-Fiumicino

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Rzym

Warszawa (WMI) - Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino (CIA)

Ceny lotów Warszawa - Rzym są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Rzym Rzym-Ciampino. Średnia cena wynosi 238 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - RZYMsierpień25% tańszyLoty Warszawa - Rzym kosztują średnio 338 zł w miesiącu sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - RZYMkwiecień17% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Rzym to 525 zł w miesiącu kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - RZYMwrzesień495% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Rzym w miesiącu wrzesień

Rzym — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Rzym?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Rzym nawet za 124 zł za osobę. To cena o 68% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Rzym najtaniej?

    Jeśli nie możesz zaplanować podróży na sierpień, styczeń to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Rzym. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 393 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Rzym?

    Najtańsze loty do miasta Rzym podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 450 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Rzym w cenie już od 66 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Rzym są najtańsze?

    Najtańszy dzień na lot Polska - Rzym to wtorek. Podróżujący do miasta Rzym w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 401 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że piątek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 495 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Rzym.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Rzym są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Rzym jest po południu – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 396 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, rano to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 484 zł. Ceny lotów Rzym – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

  • Czy w pobliżu miasta Rzym znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Rzym, rozważ Lotnisko Rzym-Fiumicino.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Rzym?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino wynoszą 381 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Rzym. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Rzym — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Rzym znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
15 wrz
POZ14:15Poznań Ławica
2h 05min
CIA16:20Rzym Rzym-Ciampino
18 wrz
CIA07:40Rzym Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ09:45Poznań Ławica
Wizz Air
24 paź
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
1 gru
FCO15:35Rzym-Fiumicino
2h 20min
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
30 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO14:55Rzym-Fiumicino
1 gru
FCO15:35Rzym-Fiumicino
2h 20min
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
30 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO14:55Rzym-Fiumicino
1 gru
FCO15:35Rzym-Fiumicino
2h 20min
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
26 paź
WMI15:20Warszawa Modlin
2h 10min
CIA17:30Rzym Rzym-Ciampino
1 gru
CIA10:00Rzym Rzym-Ciampino
2h 20min
WMI12:20Warszawa Modlin
Wizz Air
25 paź
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
1 gru
FCO15:35Rzym-Fiumicino
2h 20min
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina

Rzym – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Rzym w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
5 sie
KRK08:10Kraków Balice
2h 10min
FCO10:20Rzym-Fiumicino
Wizz Air
5 sie
KRK08:10Kraków Balice
2h 10min
FCO10:20Rzym-Fiumicino
Ryanair
29 sie
KRK11:55Kraków Balice
28h 25min
1 przesiadka
CIA16:20Rzym Rzym-Ciampino

Które linie latają do miasta Rzym?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Rzym

Rzym: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Rzym

Rzym — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena113 zł
Loty Warszawa - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena175 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena198 zł
Loty Katowice - Rzym
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena218 zł
Loty Gdańsk - Rzym
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena226 zł
Loty Poznań - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena241 zł
Loty Wrocław - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena241 zł
Loty Rzeszów - Rzym
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena272 zł
Loty Szczecin - Rzym
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena358 zł
Loty Bydgoszcz - Rzym
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena509 zł
Loty Lublin - Rzym
Najkrótszy czas lotu25h 55min
Najniższa cena595 zł
Loty Łódź - Rzym
Najkrótszy czas lotu27h 20min
Najniższa cena1 058 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Rzym