Bruksela – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 1.11
pon 8.11

Najtańsze loty do miasta Bruksela

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Bruksela
Warszawa Lotnisko Chopina
Eindhoven

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Bruksela

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Lotnisko Bruksela-Charleroi (CRL)

Ceny lotów Warszawa - Bruksela są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Bruksela-Charleroi. Średnia cena wynosi 138 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BRUKSELAMaj24% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Bruksela kosztują średnio 262 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BRUKSELAWrzesień24% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Bruksela to 425 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BRUKSELAWrzesień446% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Bruksela w miesiącu Wrzesień

Bruksela — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepsze na świecie frytki, wykwintny czekoladowy deser i kufel wyśmienitego belgijskiego piwa… Nabrałeś apetytu na podróż? Nie zwlekaj z rezerwacją biletów: pozostaje Ci tylko wybór terminu wycieczki do Brukseli.

Jakiej pogody możesz spodziewać się w stolicy Belgii? Oceaniczny klimat nieraz wystawi Cię na próbę, szczególnie w zimie. Śnieżna kołderka otula wówczas całe miasto, a ujemne temperatury utrzymują się tu co najmniej przez 2 pierwsze miesiące roku. Pogoda w Brukseli poprawia się wiosną i latem: dni są długie i ciepłe, a orzeźwiający wiatr chroni przed duchotą i zmęczeniem.

W maju możesz wziąć udział w hucznych obchodach Dni Europy i zwiedzić budynek obrad parlamentu, a wieczorami posłuchasz doskonałej muzyki w ramach 3-dniowego Maratonu Jazzowego. Jeśli zwiedzasz Brukselę w wakacje, nie przegap sierpniowego festiwalu kwiatów! Imponujący dywan kwiatowy na Wielkim Placu zachwyca feerią barw i misternymi kompozycjami. Jesienna podróż do Belgii nie nadwyręży Twojego budżetu – tanie bilety lotnicze do Brukseli są wówczas najłatwiej dostępne.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Bruksela?

    Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Warszawa – Bruksela jest 69 zł za osobę. To o 96% taniej od średnich cen lotów do miasta Bruksela. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Bruksela najtaniej?

    Jeśli Maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Kwiecień, kiedy ceny lotów Polska - Bruksela wynoszą średnio 290 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Bruksela?

    Najtańsze oferty lotów z miasta Bruksela (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 344 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 79 zł.

  • Gdzie warto wybrać się na pieszą wycieczkę w okolicach miasta Bruksela?

    Jeśli interesują Cię piesze wycieczki całą rodziną, zaplanuj lot do miasta Bruksela na Maj, Czerwiec i Lipiec. W tym czasie można odwiedzić Mont des Arts i skorzystać z jego bogatej oferty.

  • Czy w pobliżu miasta Bruksela znajdują się inne lotniska?

    Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Bruksela jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Antwerpia Antwerp Deurne (38 km od centrum), Lotnisko Bruksela-Charleroi (44 km od centrum), Lotnisko Liège Bierset (81 km od centrum) lub Lotnisko Ostenda Ostende-Bruges (110 km od centrum).

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Bruksela?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Bruksela jest Lotnisko Bruksela-Charleroi ze średnią ceną 474 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Bruksela — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Bruksela znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
16 lis
WRO07:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL09:25Bruksela-Charleroi
20 lis
CRL08:50Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO10:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
27 lis
WRO11:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL12:45Bruksela-Charleroi
30 lis
CRL05:30Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO07:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
19 lis
KRK09:55Kraków Balice
2h 00min
CRL11:55Bruksela-Charleroi
22 lis
CRL03:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK09:55Kraków Balice
2h 00min
CRL11:55Bruksela-Charleroi
22 lis
CRL03:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
23 lis
KRK04:40Kraków Balice
2h 00min
CRL06:40Bruksela-Charleroi
29 lis
CRL03:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
19 lis
KRK09:55Kraków Balice
2h 00min
CRL11:55Bruksela-Charleroi
22 lis
CRL03:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice

Bruksela – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Bruksela w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
2 lis
WRO08:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL10:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
14 gru
WRO07:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL09:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
11 gru
WRO11:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL12:45Bruksela-Charleroi

Które linie latają do miasta Bruksela?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Bruksela
  • Które linie latają do miasta Bruksela?

    Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Bruksela, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Ryanair, LOT, Brussels Airlines i Wizz Air. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Bruksela, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Bruksela: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Bruksela

Bruksela – jak dojechać do centrum z lotniska?

Bruksela ma 2 lotniska: główny port Brussels National w miejscowości Zaventem i mniejszy obiekt Brussels-Charleroi, obsługujący tanie linie lotnicze. Aby dojechać z Zaventem do Brukseli, wsiądź w ekspresowy autobus miejskich linii MIVB/STIB. Autobusy zatrzymują się na przystanku w Dzielnicy Europejskiej, a stamtąd dostaniesz się niemal do każdego punktu w mieście.

Przy zakupie biletu w automacie Go Ticket zapłacisz 4,20 EUR (18 PLN). Przejazd autobusem trwa około pół godziny. Znacznie szybciej dojedziesz z lotniska do Brukseli drogą kolejową. Podróż do stacji Brussels Central zajmie Ci zaledwie 16 minut, musisz jednak liczyć się z wyższą ceną biletu – 8 EUR (38 PLN).

Dojazd z Charleroi do Brukseli realizują autobusy Brussels City Shuttle. Autobusy zaczynają kursy do dworca Bruxelles-Midi już od 03:30, a kolejne odjazdy dostosowane są do siatki połączeń lotniska. Podróż będzie kosztować Cię 14 EUR (60 PLN). Jeśli wolisz transport kolejowy, z lotniska kursują autobusy do stacji Brussel South Charleroi Airport: złapiesz tam bezpośredni pociąg do centrum miasta.


Bruksela — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Wrocław - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Poznań - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena79 zł
Loty Kraków - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena95 zł
Loty Gdańsk - Bruksela
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena183 zł
Loty Katowice - Bruksela
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena222 zł
Loty Rzeszów - Bruksela
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena417 zł
Loty Lublin - Bruksela
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena441 zł
Loty Łódź - Bruksela
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena2 105 zł

Bruksela – jak się poruszać?

Świetnie rozwinięta komunikacja miejska w Brukseli zabierze Cię w każde wybrane miejsce. Masz tu do dyspozycji 4 linie metra, dzienne i nocne linie autobusowe, a także jedną z najlepiej rozbudowanych europejskich sieci tramwajowych. Metro w Brukseli działa między 05:00 a 24:00. Pociągi jeżdżą często i szybko, lecz nie docierają do każdego miejsca w mieście.

Nie jest to jednak żadna przeszkoda – liczne autobusy i tramwaje dowiozą Cię nawet do najodleglejszych miejskich zakątków. Aby zaoszczędzić na cenach biletów w Brukseli, zaopatrz się w ładowaną kartę MOBIB Basic. Karta kosztuje 5 EUR (22 PLN) i obniża cenę każdego zakupionego biletu o około 0,2 EUR. Doładujesz ją biletami jednorazowymi, 5- i 10-przejazdowymi lub czasowymi na okres 24, 48 lub 72 godzin.

Nielimitowane przejazdy komunikacją miejską zapewni Ci także karta turystyczna Brussels Card w rozszerzonym wariancie”+STIB”. Możesz kupić kartę na okres 1, 2 lub 3 dni i zwiedzać za darmo najważniejsze atrakcje turystyczne w Brukseli, a także korzystać z atrakcyjnych zniżek w sklepach i restauracjach. Rowery w Brukseli są szalenie popularne, a miejski system Villo umożliwia niedrogie wypożyczenie roweru w Brukseli. To znakomita okazja do wypróbowania tzw. kontrpasów: rowerzyści jeżdżą tu w przeciwnych kierunkach, niż kierowcy samochodów, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo ruchu drogowego!


Zacznij planować swoją podróż do: Bruksela