Johannesburg – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Johannesburg (JNB)
pt. 18.06.
pt. 25.06.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Johannesburg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Johannesburg
Warszawa
Johannesburg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Johannesburg

Warszawa (WAW) - Johannesburg (JNB)

Ceny lotów Warszawa - Johannesburg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Johannesburg. Średnia cena wynosi 2 516 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - JOHANNESBURGczerwiec24% tańszyLoty Warszawa - Johannesburg kosztują średnio 1 921 zł w miesiącu czerwiec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - JOHANNESBURGgrudzień40% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Johannesburg to 3 528 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - JOHANNESBURGgrudzień567% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Johannesburg w miesiącu grudzień

Johannesburg — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Johannesburg?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Kapsztad – Johannesburg w cenie 265 zł. To 90% taniej niż większość ofert lotów do miasta Johannesburg. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Johannesburg najtaniej?

Zazwyczaj czerwiec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Johannesburg. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 921 zł. Jeśli czerwiec nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Johannesburg na maj, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 1 925 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Johannesburg?

Najtańsze oferty lotów z miasta Johannesburg (Polska) można znaleźć na 19 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 2 516 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Johannesburg w cenie już od 2 168 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Johannesburg są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Johannesburg jest niedziela – ceny lotów zaczynają się wtedy od 2 095 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest sobota. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Johannesburg wynosi wtedy 2 676 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Johannesburg są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Johannesburg jest rano – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 466 zł. rano to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Johannesburg są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 3 112 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Czy w pobliżu miasta Johannesburg znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Johannesburg, rozważ Lotnisko Johannesburg Lanseria, Lotnisko Pretoria Wonderboom Apt. lub Lotnisko Sun City Pilansberg.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Johannesburg?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Johannesburg, najtaniej polecisz na Lotnisko Johannesburg Lanseria, za średnio 2 649 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Johannesburg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Johannesburg znalezione przez użytkowników momondo.
Turkish Airlines
24 lis
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
15h 15min
1 przesiadka
JNB05:05Johannesburg
28 lis
JNB14:20Johannesburg
13h 55min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 258 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
24 lis
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
15h 15min
1 przesiadka
JNB05:05Johannesburg
28 lis
JNB14:20Johannesburg
13h 55min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 261 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 lip
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
14h 45min
1 przesiadka
JNB06:20Johannesburg
8 paź
JNB14:15Johannesburg
14h 40min
1 przesiadka
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 463 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
23 lip
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
14h 45min
1 przesiadka
JNB06:20Johannesburg
28 lip
JNB14:15Johannesburg
15h 10min
1 przesiadka
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 530 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lip
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
28 lip
JNB14:50Johannesburg
16h 55min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 586 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 lip
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
17h 50min
1 przesiadka
JNB04:30Johannesburg
31 lip
JNB15:00Johannesburg
19h 00min
1 przesiadka
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
2 680 zł
Znajdź podobne
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza