Kapsztad – znajdź tanie loty

wt. 19.03.
wt. 26.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Kapsztad?

+90.0%
+60.0%
+30.0%
Baza
Cena
2 588 - 4 650 PLN

Kapsztad oferty lotów znalezione na momondo

Loty Kapsztad | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ethiopian Air
Ethiopian Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
17h 55min
2 przesiad.
23:55
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Ethiopian Air
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 45min
2 przesiad.
23:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2 736 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
19h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Lufthansa
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 10min
1 przesiadka
21:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 321 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
15h 45min
1 przesiadka
21:45
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Kilka linii lotniczych
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 30min
1 przesiadka
20:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 343 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
16h 10min
1 przesiadka
22:10
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Kilka linii lotniczych
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 40min
1 przesiadka
21:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 347 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
15h 45min
1 przesiadka
21:45
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Kilka linii lotniczych
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 30min
1 przesiadka
20:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 343 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
16h 10min
1 przesiadka
22:10
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Kilka linii lotniczych
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 40min
1 przesiadka
21:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 347 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
19h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Lufthansa
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
15h 10min
1 przesiadka
21:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 321 PLN
Ethiopian Air
Ethiopian Air
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
17h 55min
2 przesiad.
23:55
CPT
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
Ethiopian Air
CPT
06:00
Lotnisko Kapsztad Cape Town Intl
17h 45min
2 przesiad.
23:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2 736 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Kapsztad?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Kapsztad

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Kapsztad wraz z ich odległością od centrum miasta
Kapsztad Cape Town Intl
14 km od centrum

Fakty o Kapsztad

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Kapsztad
Czas lokalny
Waluta
rand południowoafrykański
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
5,79 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
33 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4,10 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Kapsztad

*Ceny lotów do miasta Kapsztad Cape Town Intl to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.