Loty Afryka

Tanie loty Afryka

W obie strony
Ekonomiczna
Nowy Jork (NYC)
Zanzibar (ZNZ)
czw. 25.02.
czw. 04.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Afryka — ceny lotów do poszczególnych krajów

Interesuje cię Afryka? Znajdź kraje tego kontynentu, do których polecisz najtaniej.
Cena
1 223 zł - 6 934 zł
NAJTAŃSZY KRAJ
Algieria
61% tańszy

Użytkownicy zazwyczaj wydają 1 889 zł mniej na loty do tego kraju

NAJDROŻSZY KRAJ
Madagaskar
123% droższy

Użytkownicy zazwyczaj wydają 3 822 zł więcej na loty do tego kraju

NAJPOPULARNIEJSZY KIERUNEK PODRÓŻY
Tanzania
511% bardziej popularny

Więcej użytkowników ma zamiar odwiedzić to popularne miejsce, niż jakikolwiek inny kraj na kontynencie


Afryka – najtańsze loty do miast

Afryka — wybierz kraj i zobacz, do których miast polecisz najtaniej

Popularne miasta i atrakcje turystyczne - Afryka

Wybierz się w podróż do tych popularnych miast i zobacz najsłynniejsze miejsca
Zanzibar

House of Wonders
Jozani Forest
Stone Town Beach
Old Fort
Slave Chambers
Marrakesz

Mouassine Mosque
Bab Agnaou
Museum of Moroccan Arts
Souk Zrabi
Jamaa el Fna
Victoria

Stade Linite
Anse Bazarca Beach
Baie Lazare Beach
Beau Vallon Beach
La Mouche Beach
Port Louis

Place d'Armes
Port Louis Theatre
Aapravasi Ghat
Blue Penny Museum
St. James Cathedral
Kair

Al-Rifa'i Mosque
Cairo Opera House
Tahrir Square
Dream Park
Gezira Sporting Club
Johannesburg

Johannesburg Art Gallery
Sandton Convention Centre
Montecasino
Topstar Screen and City View
Absa Art Gallery
Tunis

Tunis Zoo
El Menzah Stadium
Chedly Zouiten Stadium
14th January Square
Nairobi

City Square
City Market
Nairobi National Museum
Parliament Building
Kenya Railway Museum
Kapsztad

Greenmarket Square
Castle of Good Hope
Newlands Stadium
Kalk Bay Beach
Iziko Old Town House Museum
Dar es Salaam

Dar-es-Salaam Zoo
Ilala Market
Kunduchi Water Park
Little Theatre
Nyumba ya Sanaa
Antananarywa

Rova of Antananarivo
Ambohimanga
Ambohitsorohitra Palace
Zoma Market
Andohalo Cathedral
Mombasa

Bamburi Beach
Tiwi Beach
Voyager Beach
Fort Jesus
Mombasa Marine National Park
Windhuk

3 Castles of Windhoek
Südwester Reiter
Old Fortress
Zoo Park
Sam Nujoma Stadium
Agadir

Shems Casino
Agadir Beach
Eglise Sainte Anne
Agadir Oufella
Agadir Synagogue
Algier

La Casbah d'Alger
Musée de l'armée
Stade Olympique 5 Juillet 1962
Palais des Rais
Musée National des Antiquités
Saint-Denis

Muséum d'histoire naturelle de La Réunion
Jardin de l'Etat
Bandżul

Kiang West National Park
Gambia National Museum
Arch 22
Banjul Beach
Fort Bullen
Addis Abeba

National Museum of Ethiopia
Meskel Square
Medhane Alem Church
Arada Giyorgis
Hager Fakir Theatre
Casablanca

Place Mohammed V
Stade Mohammed V
Sacré Coeur Church
United Nations Square
Mahkama du Pacha

Afryka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Afryka znalezione przez użytkowników momondo.
TAP AIR PORTUGAL
24 kwi
01:15
Warszawa Lotnisko Chopina
12h 55min
1 przesiadka
14:10
Casablanca
26 kwi
12:50
Casablanca
6h 05min
1 przesiadka
18:55
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 mar
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
10:50
Marrakesz-Menara
4 kwi
05:10
Marrakesz-Menara
11h 50min
2 przesiadki
17:00
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 mar
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
10:50
Marrakesz-Menara
10 kwi
05:10
Marrakesz-Menara
11h 55min
1 przesiadka
17:05
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 mar
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
10:50
Marrakesz-Menara
8 kwi
05:10
Marrakesz-Menara
12h 40min
1 przesiadka
17:50
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 mar
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
10:50
Marrakesz-Menara
6 kwi
03:25
Marrakesz-Menara
14h 25min
2 przesiadki
17:50
Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
28 mar
08:25
Warszawa Lotnisko Chopina
11h 15min
1 przesiadka
19:40
Marrakesz-Menara
10 kwi
05:10
Marrakesz-Menara
11h 55min
1 przesiadka
17:05
Warszawa Lotnisko Chopina

Afryka – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Afryka, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 mar
10:10
Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
19:40
Marrakesz-Menara
Ryanair
28 mar
10:10
Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
19:40
Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
31 mar
11:35
Warszawa Lotnisko Chopina
9h 30min
1 przesiadka
21:05
Marrakesz-Menara

Przydatne informacje o wyszukiwaniu lotów do miasta Afryka

Dowiedz się wszystkiego o darmowych funkcjach momondo, ułatwiających rezerwowanie lotów.

Jak włączyć alert cenowy dla lotu do miasta Afryka?

Aby skorzystać z alertów cenowych momondo, wyszukaj loty do miasta Afryka. Oferty lotów zostaną wyświetlone w czasie rzeczywistym – w tym miejscu możesz utworzyć alert cenowy, korzystając z dostępnego na stronie widgetu.

Jak mogę zaoszczędzić na locie do miasta Afryka z momondo?

Skorzystaj ze sztucznej inteligencji naszego narzędzia do prognozowania cen i sprawdź, czy warto kupić bilet od razu, czy poczekać na obniżkę. Możesz także wybrać najlepszy dzień na lot, dzięki kalendarzowi cenowemu. Z Explore sprawdzisz ceny biletów do każdego miejsca z wybranego przez Ciebie miasta czy lotniska. W Discover znajdziesz natomiast wiele inspiracji oraz cennych wskazówek o tym, jak zaoszczędzić na podróży. Z kolei alerty cenowe powiadomią Cię o zmianach cen, dzięki czemu zarezerwujesz lot w odpowiednim momencie.

W jaki sposób momondo wyszukuje ceny lotów?

Porównujemy ceny ponad 700 dostawców za jednym kliknięciem. Współpracujemy z liniami lotniczymi i portalami rezerwacyjnymi w ponad 30 krajach, dzięki czemu możemy zapewnić Ci tak szeroki wybór ofert i opcji podróży.


Popularne trasy lotnicze Polska-Afryka

Najczęściej wyszukiwane loty Afryka wraz z najniższymi cenami i najkrótszym czasem przelotu
Loty Kraków - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
11h 15min
Najniższa cena
471 zł
Loty Warszawa - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
8h 35min
Najniższa cena
545 zł
Loty Katowice - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
8h 45min
Najniższa cena
649 zł
Loty Poznań - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
26h 45min
Najniższa cena
656 zł
Loty Wrocław - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
11h 15min
Najniższa cena
752 zł
Loty Gdańsk - Hurghada
Najkrótszy czas lotu
17h 25min
Najniższa cena
1 082 zł
Zobacz więcej

Loty Afryka
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza