Izmir – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Nowy Jork (NYC)
Izmir (IZM)
niedz. 18.04.
niedz. 25.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Izmir

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Izmir
Kraków
Bodrum

NAJTAŃSZA TRASA Kraków - Izmir

Kraków (KRK) - Izmir (IZM)

Ceny lotów Kraków - Izmir są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Kraków Balice na Izmir. Średnia cena wynosi 1 128 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - IZMIRlistopad25% tańszyLoty Kraków - Izmir kosztują średnio 770 zł w miesiącu listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - IZMIRluty60% droższyŚrednia cena za lot Kraków - Izmir to 1 655 zł w miesiącu luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - IZMIRwrzesień514% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Kraków - Izmir w miesiącu wrzesień

Izmir — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W którym miesiącu polecę do miasta Izmir najtaniej?

Jeśli luty to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na kwiecień, kiedy ceny lotów Polska - Izmir wynoszą średnio 778 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Izmir?

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Izmir na 39 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 1 066 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 645 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Izmir są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Izmir. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 931 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest sobota. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Izmir wynosi wtedy 1 268 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Izmir są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Izmir. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Izmir, zaczynają się wtedy od 888 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, wieczorem to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 1 303 zł. Ceny lotów Izmir – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.


Izmir — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Izmir znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
29 maj
09:10Warszawa Lotnisko Chopina
8h 30min
1 przesiadka
17:40Izmir Adnan Menderes Arpt
8 lip
07:30Izmir Adnan Menderes Arpt
5h 50min
1 przesiadka
13:20Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
28 maj
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
09:50Izmir Adnan Menderes Arpt
10 lip
03:15Izmir Adnan Menderes Arpt
7h 25min
1 przesiadka
10:40Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
28 maj
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 00min
1 przesiadka
13:00Izmir Adnan Menderes Arpt
12 lip
07:30Izmir Adnan Menderes Arpt
5h 50min
1 przesiadka
13:20Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
1 cze
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 00min
1 przesiadka
13:00Izmir Adnan Menderes Arpt
13 lip
07:30Izmir Adnan Menderes Arpt
5h 50min
1 przesiadka
13:20Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
16 lip
02:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
09:50Izmir Adnan Menderes Arpt
20 lip
04:20Izmir Adnan Menderes Arpt
9h 00min
1 przesiadka
13:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
28 maj
18:05Warszawa Modlin
8h 10min
1 przesiadka
02:15Izmir Adnan Menderes Arpt
10 lip
03:00Izmir Adnan Menderes Arpt
9h 05min
1 przesiadka
12:05Warszawa Modlin

Izmir – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Izmir, sprawdź poniższe oferty,.
LOT
31 maj
09:05Warszawa Lotnisko Chopina
6h 00min
1 przesiadka
15:05Izmir Adnan Menderes Arpt
LOT
16 lip
09:05Warszawa Lotnisko Chopina
6h 15min
1 przesiadka
15:20Izmir Adnan Menderes Arpt
Kilka linii lotniczych
2 cze
04:30Warszawa Lotnisko Chopina
12h 00min
1 przesiadka
16:30Izmir Adnan Menderes Arpt

Które linie latają do miasta Izmir?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Izmir

Izmir — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Izmir
Najkrótszy czas lotu
8h 10min
Najniższa cena
866 zł
Loty Warszawa - Izmir
Najkrótszy czas lotu
16h 00min
Najniższa cena
927 zł
Loty Warszawa - Izmir
Najkrótszy czas lotu
7h 50min
Najniższa cena
938 zł
Loty Katowice - Izmir
Najkrótszy czas lotu
18h 55min
Najniższa cena
1 526 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza