Rezerwuj loty z SunExpress

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Fakty o SunExpress

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska SunExpress

Najtańsza trasa

78 zł

Najpopularniejsza trasa

ADB - AYT

Najkrótszy lot

1h 05min

Najdłuższy lot

16h 55min
Najtańsze połączenie SunExpress na trasie Izmir Adnan Menderes Arpt – Samsun Carsamba kosztuje 78 zł
Trasa Izmir Adnan Menderes Arpt – Antalya jest obecnie najpopularniejsza w liniach SunExpress
Najkrótszy lot liniami SunExpress trwa 1h 05min i odbywa się na trasie Antalya (AYT) – Adana (ADA)
Najdłuższy lot liniami SunExpress na trasie Antalya (AYT) – Konya (KYA) trwa 16h 55min

Oferty lotów SunExpress w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii SunExpress w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
SunExpress
19 lis
KTW02:55Katowice-Pyrzowice
2h 50min
AYT05:45Antalya
3 gru
AYT01:05Antalya
3h 00min
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
SunExpress
4 mar
KTW02:55Katowice-Pyrzowice
2h 50min
AYT05:45Antalya
11 mar
AYT01:05Antalya
3h 00min
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
SunExpress
3 gru
KTW02:55Katowice-Pyrzowice
2h 50min
AYT05:45Antalya
10 gru
AYT01:05Antalya
3h 00min
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
SunExpress
7 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
3h 00min
AYT15:40Antalya
14 sty
AYT10:35Antalya
3h 10min
WAW13:45Warszawa Chopina
SunExpress
12 lis
WAW12:40Warszawa Chopina
3h 00min
AYT15:40Antalya
19 lis
AYT10:35Antalya
3h 10min
WAW13:45Warszawa Chopina
SunExpress
5 lis
KTW03:55Katowice-Pyrzowice
2h 50min
AYT06:45Antalya
12 lis
AYT01:05Antalya
3h 00min
KTW04:05Katowice-Pyrzowice
1 214 zł
Znajdź podobne

Oferty lotów SunExpress w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów SunExpress dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
SunExpress
27 paź
KTW05:30Katowice-Pyrzowice
2h 45min
AYT08:15Antalya
SunExpress
27 paź
KTW05:30Katowice-Pyrzowice
2h 45min
AYT08:15Antalya
SunExpress
26 paź
KTW05:30Katowice-Pyrzowice
2h 45min
AYT08:15Antalya
SunExpress
12 lis
WAW12:40Warszawa Chopina
3h 00min
AYT15:40Antalya
SunExpress
4 lut
KTW02:55Katowice-Pyrzowice
2h 50min
AYT05:45Antalya
SunExpress
30 paź
WAW13:45Warszawa Chopina
3h 00min
AYT16:45Antalya

SunExpress – opinie

6,8
OKNa podstawie 31 zweryfikowanych opinii gości
6,8Wejście na pokład
6,8Ogólnie
6,5Komfort
5,4Rozrywka
5,7Jedzenie
8,1Załoga

Sortowanie:
Data

Popularne trasy SunExpress

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez SunExpress.
Berlin - Antalya
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena709 zł
Katowice - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena762 zł
Antalya - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena772 zł
Warszawa - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena801 zł

Informacje o locie liniami SunExpress

Tak. Linie SunExpress oferują 2 loty z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Hannover, Antalya i Duesseldorf Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez SunExpress. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami SunExpress w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie SunExpress za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie SunExpress włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami SunExpress pod numerem 01805 95 95 90 lub odwiedzając stronę sunexpress.com.tr.

Aktualnie lot na trasie Antalya - Izmir Adnan Menderes Arpt z 0 przesiadkami za 218 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez SunExpress. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami SunExpress, podróż na trasie Izmir Adnan Menderes Arpt - Samsun Carsamba z 0 przesiadkami za 78 zł jest najtańszą opcją.


Popularne kierunki międzynarodowe SunExpress

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Turcja? Zarezerwuj lot międzynarodowy SunExpress do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu SunExpress

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu SunExpress
czw. 10/6