Tanie loty na trasie Kraków – Antalya od 263 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Antalya-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Antalya
Znaleziono najlepszą cenę10 743 złNajlepsza oferta na podróż Kraków – Antalya w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 10 743 zł. Najlepsza cena lotu Kraków – Antalya w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 263 zł.
Najkrótszy czas lotu5h 50minNajszybszy lot Kraków-Antalya zajmuje 5h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Antalya. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Antalya.
Antalya — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Antalya: Antalya (AYT)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Antalya?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Antalya są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Antalya to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Antalya są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Antalya są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Antalya są około 20% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Antalya?

Czarter

Czarter i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Antalya.

Która trasa podróży Kraków – Antalya jest najtańsza?

Kraków Balice - Antalya

Wybierz trasę Kraków Balice - Antalya, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Antalya.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Antalya

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Antalya, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
AYT06:05Antalya
10 lut
AYT04:30Antalya
27h 30min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
AYT05:10Antalya
12 lut
AYT16:35Antalya
13h 30min
1 przesiadka
KRK06:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 mar
KRK01:50Kraków Balice
11h 55min
1 przesiadka
AYT13:45Antalya
12 mar
AYT16:35Antalya
28h 10min
1 przesiadka
KRK21:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
AYT06:05Antalya
10 lut
AYT04:30Antalya
27h 30min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
AYT06:05Antalya
10 lut
AYT04:30Antalya
27h 30min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK07:00Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
AYT06:05Antalya
10 lut
AYT09:35Antalya
10h 35min
1 przesiadka
KRK20:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Antalya w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Antalya w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian.
Norwegian
7 lut
KRK08:45Kraków Balice
21h 20min
1 przesiadka
AYT06:05Antalya
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK04:00Kraków Balice
22h 00min
2 przesiadki
AYT02:00Antalya
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK01:45Kraków Balice
28h 20min
2 przesiadki
AYT06:05Antalya

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Antalya

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Antalya
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK07:15Kraków Balice
33h 40min
2 przesiadki
AYT16:55Antalya
30 sty
AYT02:10Antalya
18h 49min
2 przesiadki
KRK20:59Kraków Balice
Lufthansa
29 sty
KRK01:25Kraków Balice
9h 45min
1 przesiadka
AYT11:10Antalya
5 lut
AYT06:00Antalya
14h 10min
1 przesiadka
KRK20:10Kraków Balice
1 236 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
AYT11:25Antalya
30 sty
AYT02:10Antalya
18h 49min
2 przesiadki
KRK20:59Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sty
KRK01:50Kraków Balice
15h 00min
2 przesiadki
AYT16:50Antalya
5 lut
AYT16:35Antalya
22h 00min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sty
KRK01:50Kraków Balice
15h 00min
2 przesiadki
AYT16:50Antalya
5 lut
AYT16:35Antalya
20h 40min
2 przesiadki
KRK13:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 sty
KRK10:30Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
AYT12:40Antalya
2 lut
AYT02:00Antalya
17h 00min
1 przesiadka
KRK19:00Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Antalya

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Antalya z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Czarter
CenaOd 684 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Lufthansa
CenaOd 983 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Antalya oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Antalya, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Czarter, i Norwegian.

  • Kraków Balice – Antalya – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Antalya dzieli dystans 1697,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 6h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Antalya

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena514 zł
Loty Gdańsk - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena594 zł
Loty Kraków - Stambuł
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena526 zł
Loty Warszawa - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena486 zł
Loty Warszawa - Kayseri
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena809 zł
Loty Katowice - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena391 zł
Loty Poznań - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena526 zł
Loty Katowice - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena498 zł
Loty Wrocław - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena650 zł
Loty Warszawa - Izmir
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena865 zł
Loty Wrocław - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena634 zł
Loty Gdańsk - Antalya
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena678 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Antalya

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Antalya