Loty Europa Hiszpania Andaluzja Malaga Kraków - Malaga

Tanie loty Kraków - Malaga

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Malaga

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Malaga, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
18 lut
KRK
17:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 45min
21:05
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
22 lut
AGP
22:10
Lotnisko Malaga
3h 40min
01:50
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
297 PLN
Ryanair
Ryanair
06 gru
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
21:45
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
08 gru
AGP
16:35
Lotnisko Malaga
8h 15min
1 przesiadka
00:50
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
301 PLN
Ryanair
Ryanair
12 sty
KRK
07:45
Lotnisko Kraków Balice
14h 10min
1 przesiadka
21:55
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
15 sty
AGP
19:35
Lotnisko Malaga
17h 15min
1 przesiadka
12:50
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
324 PLN
Ryanair
Ryanair
18 lut
KRK
17:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 45min
21:05
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
22 lut
AGP
22:10
Lotnisko Malaga
3h 40min
01:50
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
297 PLN
Ryanair
Ryanair
15 lut
KRK
17:50
Lotnisko Kraków Balice
3h 45min
21:35
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
22 lut
AGP
22:10
Lotnisko Malaga
3h 40min
01:50
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
404 PLN
Ryanair
Ryanair
12 lis
KRK
17:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 45min
21:05
AGP
Lotnisko Malaga
Ryanair
17 gru
AGP
21:40
Lotnisko Malaga
3h 40min
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
442 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Malaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Malaga to marzec. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Malaga?
po południu
Loty Kraków - Malaga są około 46% droższe w południe niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Malaga najtaniej?
Vueling
Vueling, Lauda i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Malaga.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Malaga
Wybierz trasę Kraków Balice - Malaga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Malaga.
KRK
Kraków Balice
AGP
Malaga
Kiedy najtaniej polecę do miasta Malaga?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Malaga to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Malaga-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Malaga
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 45 min Najszybszy lot Kraków-Malaga zajmuje 3 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Śr i So Bezpośrednie loty Kraków-Malaga – środa i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Malaga 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Malaga: Malaga (AGP)

Alternatywne trasy Kraków-Malaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu
6h 05min
Najniższa cena
240 PLN
Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
385 PLN
Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
438 PLN
Rzeszów - Malaga
Najkrótszy czas lotu
9h 50min
Najniższa cena
469 PLN
Kraków - Jerez de la Frontera
Najkrótszy czas lotu
10h 20min
Najniższa cena
1 087 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Malaga - loty z:

*Ceny lotów do: Malaga to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Andaluzja Malaga Kraków - Malaga