Malaga – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 31.10
ndz 7.11

Najtańsze loty do miasta Malaga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Malaga
Warszawa Lotnisko Chopina
Malaga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Malaga

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Sewilla (SVQ)

Ceny lotów Warszawa - Malaga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Sewilla. Średnia cena wynosi 693 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MALAGAStyczeń24% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Malaga kosztują średnio 579 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MALAGAKwiecień19% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Malaga to 908 zł w miesiącu Kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MALAGAWrzesień469% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Malaga w miesiącu Wrzesień

Malaga — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Śródziemnomorska Malaga przywita Cię ciepłem już w marcu. Optymalne warunki zwiedzania Malagi panują aż do maja: kolejki do atrakcji turystycznych są krótkie, a słońce nie pali zbyt mocno. Przystępne ceny wiosennych lotów do Malagi ostatecznie przekonają Cię do dłuższego urlopu lub wypadu na weekend. W Maladze niedziela jest dniem darmowego wstępu do głównych obiektów turystycznych. Koniecznie weź to pod uwagę, wybierając termin lotu do Malagi.

W lecie, wraz z falą gorąca, do Andaluzji nadciąga druga fala – turystyczna. Bilety lotnicze do Malagi są wówczas najdroższe. Jeśli chcesz spędzić urlop na białym piasku, poszukaj tanich lotów do Malagi w czerwcu – ceny są trochę niższe, a pogoda niczym nie różni się od letniej.

Nie tolerujesz upałów? Zarezerwuj tani lot do Malagi na jesień i skup się na zwiedzaniu. Musisz tylko wyrobić się przed grudniem, bo w okolicy Bożego Narodzenia bilety znowu drożeją. Na początku roku łatwo upolujesz tanie bilety lotnicze do Malagi, a styczniowe wielkie wyprzedaże i oszałamiający lutowy karnawał wynagrodzą Ci stosunkowo kiepską pogodę.

 

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Malaga?

    70 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Stranraer – Malaga w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 91% tańsza od większości ofert lotów do miasta Malaga. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Malaga najtaniej?

    Zazwyczaj Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Malaga. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 579 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Styczeń, Marzec to także dobry moment na lot Polska - Malaga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 626 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Malaga?

    Lot do tego kraju warto rezerwować 49 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 764 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 190 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Malaga są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień na lot Polska - Malaga. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 702 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 846 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Malaga są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Malaga jest po południu – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 755 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Malaga są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 882 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Czy w pobliżu miasta Malaga znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Malaga mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Grenada Federico Garcia Lorca (77 km od centrum), Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra (146 km od centrum) lub Lotnisko Sewilla (152 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Malaga?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Sewilla wynoszą 597 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Malaga. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Malaga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Malaga znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
13 lis
WMI06:45Warszawa Modlin
9h 15min
1 przesiadka
AGP16:00Malaga
18 lis
AGP06:50Malaga
11h 35min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
Ryanair
13 lis
POZ13:55Poznań Ławica
16h 20min
1 przesiadka
AGP06:15Malaga
20 lis
AGP06:10Malaga
6h 10min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
Ryanair
22 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
7h 25min
1 przesiadka
AGP18:30Malaga
26 lis
AGP16:05Malaga
15h 20min
1 przesiadka
WMI07:25Warszawa Modlin
Ryanair
16 lis
KRK16:45Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
AGP06:15Malaga
21 lis
AGP03:40Malaga
11h 05min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Ryanair
16 lis
KRK16:45Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
AGP06:15Malaga
20 lis
AGP07:10Malaga
11h 25min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 lis
KRK01:40Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
AGP15:30Malaga
21 lis
AGP03:40Malaga
11h 05min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice

Malaga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Malaga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
11 lis
WMI11:05Warszawa Modlin
7h 25min
1 przesiadka
AGP18:30Malaga
Ryanair
20 lis
KRK17:30Kraków Balice
12h 45min
1 przesiadka
AGP06:15Malaga
Ryanair
5 lis
WRO02:45Wrocław-Strachowice
12h 50min
1 przesiadka
AGP15:35Malaga

Które linie latają do miasta Malaga?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Malaga
  • Które linie latają do miasta Malaga?

    Ryanair jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Malaga. Lufthansa, SWISS i Norwegian Air International to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Malaga. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Malaga: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Malaga

Zdarzyło Ci się czekać na transport z hali przylotów przez pół dnia i martwisz się, że to samo spotka Cię na lotnisku Malaga? Mogłoby się wydawać, że Hiszpania, jako kraj śródziemnomorski, dość lekko traktuje kwestie organizacyjne. Jednak główny andaluzyjski port staje na wysokości zadania, a dojazd z lotniska do centrum Malagi przebiega bez zarzutu.

Wsiądź w podmiejską kolejkę Cercanías na stacji Aeropuerto, a już po 10 minutach staniesz na głównym dworcu w Maladze. Pociągi z lotniska w Maladze kursują w godzinach 06:40-00:50, a bilet kosztuje zaledwie 1,80 EUR (ok. 8 PLN). Alternatywą dla kolei jest autobus: z lotniska do centrum Malagi kursuje pospieszna linia A Express. Kurs w 1 stronę wyniesie Cię 3 EUR (ok. 14 PLN). Czas przejazdu zamyka się w 20 minutach.

Za taksówkę z lotniska do centrum Malagi zapłacisz około 20-25 EUR (ok. 85-105 PLN). Nie zrażaj się mocnym oblężeniem postoju – pracownik lotniska wskaże Ci wolny samochód. Często zdarza się także, że nieznani sobie pasażerowie biorą wspólnie taksówkę i dzielą między sobą koszt kursu. To opłaci się zwłaszcza w samodzielnej podróży z późnym lądowaniem, jeśli nie zdążysz na pociąg czy autobus.


Malaga — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena190 zł
Loty Poznań - Malaga
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena246 zł
Loty Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena250 zł
Loty Rzeszów - Malaga
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena250 zł
Loty Gdańsk - Malaga
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena262 zł
Loty Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena273 zł
Loty Bydgoszcz - Malaga
Najkrótszy czas lotu25h 00min
Najniższa cena317 zł
Loty Lublin - Malaga
Najkrótszy czas lotu39h 30min
Najniższa cena503 zł
Loty Szczecin - Malaga
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena547 zł

Malaga – jak się poruszać?

Dzienna komunikacja miejska w Maladze działa w godzinach 06:00-23:30. Dotyczy to zarówno autobusów, jak i metra, choć w piątki, soboty i dni przedświąteczne czas pracy obu linii metra w Maladze wydłuża się wtedy do 01:30. W roztańczonej Maladze to i tak za krótko, dlatego przed wyjściem na imprezę sprawdź także grafiki 3 autobusów nocnych w Maladze.

Jednorazowe bilety autobusowe w Maladze kosztują 1,30 EUR (ok. 6 PLN). Bilety metra są o 50 centów droższe. Wolisz karnety wieloprzejazdowe? Jeśli będziesz jeździć wyłącznie autobusami, pytaj o 10-przejazdowy bilet Tarjeta Transbordo w cenie 8,30 EUR (ok. 36 PLN). Analogiczną usługą dla metra w Maladze jest przedpłacana karta Tarjeta Monedero, ładowana na kwotę 5-25 EUR (ok. 22-108 PLN). Zakup karty obniża cenę przejazdu do 0,82 EUR, a przy przesiadce z autobusu – do 0,65 EUR.

Zostajesz w Maladze na dłużej? Na pewno zechcesz zobaczyć większy kawałek Hiszpanii. Jeśli zależy Ci na taniej komunikacji, wybierz podmiejski autobus i ciekawą lekturę na drogę, bo czas jazdy autobusów jest dłuższy, niż pociągów. Z Malagi do Granady dojedziesz w 2 godziny, a za bilet w 1 stronę zapłacisz ok. 12 EUR (ok. 50 PLN). Czas przejazdu na trasach Malaga-Gibraltar czy Malaga-Sewilla jest o godzinę dłuższy, a ceny biletów wahają się między 13,5-19 EUR (ok. 60-82 PLN).


Zacznij planować swoją podróż do: Malaga