Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Malaga

Tanie loty do Malaga od 375 zł

Jest to najtańszy lot w obie strony znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Malaga wylatującego 17.04.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pt. 12.4
pt. 19.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Malaga – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Malaga, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

122 zł

Najlepsza cena w obie strony

375 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 45min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Malaga w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 122 zł (Wrocław-Strachowice – Malaga).
Najlepsza cena za lot Polska – Malaga w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 375 zł (Gdańsk Rębiechowo – Malaga).
Najkrótszy lot Polska – Malaga trwa 3h 45min (Wrocław-Strachowice – Malaga).
Malaga – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to SWISS, Ryanair oraz Wizz Air.

Malaga – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Malaga, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Malaga najtaniej?

Zazwyczaj Listopad to najtańszy miesiąc na lot Polska - Malaga. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 493 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Listopad, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Malaga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 521 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Malaga?

198 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Barcelona – Malaga w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 67% tańsza od większości ofert lotów do miasta Malaga. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Malaga są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że poniedziałek to najtańszy dzień na lot Polska - Malaga. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 735 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 105 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Malaga są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Malaga jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 799 zł. Po południu to pora dnia, kiedy loty do miasta Malaga są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 1 013 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Jak długo trwa lot do miasta Malaga?

Średni czas trwania lotu na trasie Polska – Malaga zależy od tego, na które lotnisko przylatujesz i z którego wylatujesz. Podróż na trasie Warszawa Chopina – Malaga trwa średnio 4h 05min, podczas gdy lot na trasie Kraków Balice – Malaga trwa średnio 3h 45min. Malaga jest najpopularniejszym lotniskiem w regionie Malaga.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Malaga?

Lot do tego kraju warto rezerwować 28 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 862 zł.

Najtańsze loty do miasta Malaga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Malaga
Lotnisko Warszawa Chopina
Malaga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Malaga

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Malaga (AGP)

Ceny lotów Warszawa - Malaga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Malaga. Średnia cena wynosi 702 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MALAGAListopad43% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Malaga kosztują średnio 493 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MALAGAKwiecień49% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Malaga to 1 287 zł w miesiącu Kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MALAGASierpień181% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Malaga.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Malaga

Śródziemnomorska Malaga przywita Cię ciepłem już w marcu. Optymalne warunki zwiedzania Malagi panują aż do maja: kolejki do atrakcji turystycznych są krótkie, a słońce nie pali zbyt mocno. Przystępne ceny wiosennych lotów do Malagi ostatecznie przekonają Cię do dłuższego urlopu lub wypadu na weekend. W Maladze niedziela jest dniem darmowego wstępu do głównych obiektów turystycznych. Koniecznie weź to pod uwagę, wybierając termin lotu do Malagi.

W lecie, wraz z falą gorąca, do Andaluzji nadciąga druga fala – turystyczna. Bilety lotnicze do Malagi są wówczas najdroższe. Jeśli chcesz spędzić urlop na białym piasku, poszukaj tanich lotów do Malagi w czerwcu – ceny są trochę niższe, a pogoda niczym nie różni się od letniej.

Nie tolerujesz upałów? Zarezerwuj tani lot do Malagi na jesień i skup się na zwiedzaniu. Musisz tylko wyrobić się przed grudniem, bo w okolicy Bożego Narodzenia bilety znowu drożeją. Na początku roku łatwo upolujesz tanie bilety lotnicze do Malagi, a styczniowe wielkie wyprzedaże i oszałamiający lutowy karnawał wynagrodzą Ci stosunkowo kiepską pogodę.

 

Czy w pobliżu miasta Malaga znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Malaga mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Grenada Federico Garcia Lorca (77 km od centrum miasta Malaga), Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra (146 km od centrum miasta Malaga) lub Lotnisko Sewilla-San Pablo (152 km od centrum miasta Malaga), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Malaga?

Średnie ceny lotów na Lotnisko Sewilla-San Pablo wynoszą 609 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Malaga. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.

loty do: Lotnisko Malaga – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Malaga – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

loty do: Lotnisko Malaga – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Malaga – dostępnych jest 20 operatorów (dane na kwietnia 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Malaga?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Malaga).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Malaga?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Malaga) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Co do zasady należy mieć przy sobie kilka dokumentów, w tym dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Malaga). Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Malaga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Malaga znalezione na momondo.
Wizz Air
17 kwi
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
4h 15min
AGP20:00Malaga
26 kwi
AGP18:55Malaga
3h 55min
GDN22:50Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 maj
WRO06:05Wrocław-Strachowice
3h 50min
AGP09:55Malaga
18 maj
AGP09:35Malaga
3h 40min
WRO13:15Wrocław-Strachowice
Wizz Air
17 kwi
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
4h 15min
AGP20:00Malaga
24 kwi
AGP20:45Malaga
3h 55min
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
17 kwi
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
4h 15min
AGP20:00Malaga
26 kwi
AGP18:55Malaga
3h 55min
GDN22:50Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
5 cze
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
4h 15min
AGP20:00Malaga
12 cze
AGP20:45Malaga
3h 55min
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
7 maj
WRO06:05Wrocław-Strachowice
3h 50min
AGP09:55Malaga
18 maj
AGP09:35Malaga
3h 40min
WRO13:15Wrocław-Strachowice

Malaga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Malaga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
18 kwi
WRO15:45Wrocław-Strachowice
3h 45min
AGP19:30Malaga
Wizz Air
4 maj
WRO05:00Wrocław-Strachowice
3h 50min
AGP08:50Malaga
Wizz Air
4 maj
WRO05:00Wrocław-Strachowice
3h 50min
AGP08:50Malaga

Malaga – jak się poruszać?

Dzienna komunikacja miejska w Maladze działa w godzinach 06:00-23:30. Dotyczy to zarówno autobusów, jak i metra, choć w piątki, soboty i dni przedświąteczne czas pracy obu linii metra w Maladze wydłuża się wtedy do 01:30. W roztańczonej Maladze to i tak za krótko, dlatego przed wyjściem na imprezę sprawdź także grafiki 3 autobusów nocnych w Maladze.

Jednorazowe bilety autobusowe w Maladze kosztują 1,30 EUR (ok. 6 PLN). Bilety metra są o 50 centów droższe. Wolisz karnety wieloprzejazdowe? Jeśli będziesz jeździć wyłącznie autobusami, pytaj o 10-przejazdowy bilet Tarjeta Transbordo w cenie 8,30 EUR (ok. 36 PLN). Analogiczną usługą dla metra w Maladze jest przedpłacana karta Tarjeta Monedero, ładowana na kwotę 5-25 EUR (ok. 22-108 PLN). Zakup karty obniża cenę przejazdu do 0,82 EUR, a przy przesiadce z autobusu – do 0,65 EUR.

Zostajesz w Maladze na dłużej? Na pewno zechcesz zobaczyć większy kawałek Hiszpanii. Jeśli zależy Ci na taniej komunikacji, wybierz podmiejski autobus i ciekawą lekturę na drogę, bo czas jazdy autobusów jest dłuższy, niż pociągów. Z Malagi do Granady dojedziesz w 2 godziny, a za bilet w 1 stronę zapłacisz ok. 12 EUR (ok. 50 PLN). Czas przejazdu na trasach Malaga-Gibraltar czy Malaga-Sewilla jest o godzinę dłuższy, a ceny biletów wahają się między 13,5-19 EUR (ok. 60-82 PLN).


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Malaga?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Malaga). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Czy znajdę loty do miasta Malaga na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Loty do miasta Malaga z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Malaga?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Malaga.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Malaga). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Malaga, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Malaga)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Malaga

Popularne loty do Malaga
Popularne kierunki według wyszukiwań na momondo z poprzedniego dnia.


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
pt. 12.4
pt. 19.4
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.