Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Wrocław

Znajdź tanie loty do Wrocław od 148 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.2
śr. 6.3

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje o lotach do Wrocław

Informacje o cenach lotów do Wrocław, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

148 zł

Najlepsza cena w obie strony

447 zł

Najkrótszy czas lotu

0h 55min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Wrocław w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 148 zł (Warszawa Chopina – Wrocław-Strachowice).
Najlepsza cena za lot Polska – Wrocław w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 447 zł (Warszawa Chopina – Wrocław-Strachowice).
Najkrótszy lot Polska – Wrocław trwa 0h 55min (Warszawa Chopina – Wrocław-Strachowice).
Wrocław – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to LOT oraz Wizz Air.

Wrocław – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Wrocław, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Wrocław najtaniej?

Zazwyczaj Luty to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Wrocław. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 251 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Luty, Listopad to także dobry moment na lot Polska - Wrocław. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 255 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Wrocław?

99 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Warszawa – Wrocław w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 77% tańsza od większości ofert lotów do miasta Wrocław. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Wrocław są najtańsze?

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Wrocław jest środa. Osoby korzystające z momondo, które decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 281 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest czwartek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Wrocław wynosi wtedy 320 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Wrocław są najtańsze?

Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Wrocław. Na momondo inne osoby znalazły bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 282 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy loty do miasta Wrocław są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 432 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Jak długo trwa lot do miasta Wrocław?

Czas przelotu na trasie Polska – Wrocław jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Katowice-Pyrzowice (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 50min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Wrocław obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Katowice-Pyrzowice, co zajmie około 2h 45min. Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Wrocław?

Najtańsze oferty lotów z miasta Wrocław (Polska) można znaleźć na 49 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 291 zł.

Najtańsze loty do miasta Wrocław

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Wrocław
Lotnisko Warszawa Chopina
Wrocław

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Wrocław

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Zielona Góra (IEG)

Ceny lotów Warszawa - Wrocław są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Zielona Góra. Średnia cena wynosi 232 zł


Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Wrocław

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i piesze zwiedzanie, pogoda we Wrocławiu wychodzi Ci naprzeciw. Temperatury są tu stosunkowo łagodne, a zjawisko „miejskiej wyspy ciepła” ociepla klimat o dodatkowe kilka stopni. Do pełni szczęścia potrzebny Ci będzie jedynie parasol: deszcz pada tu często, a zimny prysznic może zaskoczyć Cię nawet w lecie!

Odwiedź Wrocław wiosną lub latem, a miasto odkryje przed Tobą pełnię swoich walorów. Liczne atrakcje Wrocławia zachęcają do długiego pobytu w plenerze: Ogród Japoński, szlak wrocławskich krasnali lub Ostrów Tumski to tylko niektóre z wielu ciekawych tras spacerowych.

W lecie masz duże szanse na kupno tanich biletów lotniczych do Wrocławia, a wakacyjna pogoda na pewno Cię nie zawiedzie. Szukasz pomysłu na jesienny lub zimowy city break? Weekend we Wrocławiu spełni Twoje oczekiwania. Miasto oferuje turystom wiele historycznych i kulturalnych atrakcji, a jeśli chłód da Ci się we znaki, skutecznie rozgrzejesz się w jednym z wielu klimatycznych pubów.

Czy w pobliżu miasta Wrocław znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Wrocław mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Zielona Góra (142 km od centrum miasta Wrocław), Lotnisko Poznań Ławica (146 km od centrum miasta Wrocław) lub Lotnisko Katowice-Pyrzowice (160 km od centrum miasta Wrocław), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Wrocław?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Wrocław jest Lotnisko Zielona Góra ze średnią ceną 111 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.

loty do: Lotnisko Wrocław-Strachowice – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Wrocław-Strachowice – ceny odświeżają się codziennie.

loty do: Lotnisko Wrocław-Strachowice – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Wrocław-Strachowice – aktualnie (dane na lutego 2024) dostępnych jest 9 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Wrocław-Strachowice?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć własne ograniczenia wiekowe związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zalecane jest skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Wrocław-Strachowice).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Wrocław-Strachowice?

Dokumenty podróżne i zdrowotne potrzebne na podróż (Lotnisko Wrocław-Strachowice) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Zazwyczaj warto mieć przy sobie kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Wrocław-Strachowice). Zawsze jednak warto sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Wrocław — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Wrocław znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
5 kwi
WAW10:35Warszawa Chopina
0h 55min
WRO11:30Wrocław-Strachowice
5 kwi
WRO19:25Wrocław-Strachowice
3h 40min
1 przesiadka
WAW23:05Warszawa Chopina
LOT
8 mar
GDN21:30Gdańsk Rębiechowo
2h 35min
1 przesiadka
WRO00:05Wrocław-Strachowice
10 mar
WRO21:25Wrocław-Strachowice
2h 40min
1 przesiadka
GDN00:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
28 mar
WAW07:05Warszawa Chopina
1h 00min
WRO08:05Wrocław-Strachowice
31 mar
WRO18:15Wrocław-Strachowice
0h 55min
WAW19:10Warszawa Chopina
LOT
15 mar
GDN21:30Gdańsk Rębiechowo
2h 40min
1 przesiadka
WRO00:10Wrocław-Strachowice
20 mar
WRO12:20Wrocław-Strachowice
4h 05min
1 przesiadka
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
LOT
28 mar
WAW23:05Warszawa Chopina
1h 00min
WRO00:05Wrocław-Strachowice
31 mar
WRO18:15Wrocław-Strachowice
0h 55min
WAW19:10Warszawa Chopina
LOT
26 mar
GDN05:40Gdańsk Rębiechowo
6h 00min
1 przesiadka
WRO11:40Wrocław-Strachowice
28 mar
WRO05:25Wrocław-Strachowice
2h 45min
1 przesiadka
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo

Wrocław – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT i Wizz Air.
LOT
23 mar
WAW07:05Warszawa Chopina
1h 00min
WRO08:05Wrocław-Strachowice
LOT
23 mar
WAW10:40Warszawa Chopina
1h 00min
WRO11:40Wrocław-Strachowice
LOT
15 mar
WAW23:10Warszawa Chopina
1h 00min
WRO00:10Wrocław-Strachowice

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Wrocław

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Wrocław)

Wrocław – jak się poruszać?

Sieć komunikacji miejskiej we Wrocławiu obejmuje autobusy i tramwaje. Linie dzienne otwarte są między 05:00-23:00 w dni robocze i 06:00-22:00 w święta. Jeśli chcesz poznać nocne życie miasta, swobodnie wrócisz do hotelu jednym z autobusów nocnych. Bilety we Wrocławiu są łatwo dostępne w sklepach, kioskach i automatach. Jeśli zwiedzanie pochłonie Cię na dłużej i nie zdążysz kupić biletów, nie martw się – automaty znajdują się także w pojazdach!

Maszyny w autobusach i tramwajach nie przyjmują gotówki. Najszybciej i najwygodniej kupisz bilet za pomocą zbliżeniowej karty płatniczej. Turyści sięgają najchętniej po bilety czasowe. Przy kilku przejazdach uda Ci się sporo zaoszczędzić, a co więcej, możesz swobodnie przesiadać się między wszystkimi środkami transportu. W sprzedaży znajdziesz bilety 30-, 60- i 90-minutowe, a także 24-, 48- i 72-godzinne.

Podróżując taksówką we Wrocławiu wybieraj pojazdy z cennikiem naklejonym na szybie, wyposażone w taksometr i kasę fiskalną – w ten sposób unikniesz zawyżania ceny kursu. Standardowa opłata początkowa wynosi 6 PLN, a ceny za kilometr wahają się między 2,7-3 PLN. Wrocław to miasto przyjazne rowerom.

Znajdziesz tu wiele ścieżek rowerowych, w tym ciekawą trasę turystyczną szlakiem obiektów militarnych Festung Breslau. W mieście działa także system Wrocławski Rower Miejski: jeśli masz ochotę na przejażdżkę, możesz wypożyczyć jednoślad w jednej z 74 stacji na terenie całego Wrocławia.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Wrocław?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Czy znajdę loty do miasta Wrocław na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Wrocław, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Wrocław?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Wrocław.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Wrocław). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Wrocław, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Wrocław) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Wrocław)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Wrocław

Leć ulubioną linią do Wrocław
Linie lotnicze są sortowane i wyświetlane według kliknięć na momondo z ostatnich 7 dni.


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Lot do Wrocław
1 dorosły
śr. 28.2
śr. 6.3
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.