Tanie loty na trasie Lublin – Wrocław od 323 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wrocław-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

323 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lublin - Wrocław w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 323 zł. Najlepsza oferta na lot Lublin - Wrocław w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 429 zł.
Najszybszy lot Lublin-Wrocław zajmuje 5h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublin - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lublin – Wrocław są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Lublin - Wrocław to Marzec. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Lublin – Wrocław są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Lublin – Wrocław są najtańsze?

wieczorem

Loty Lublin - Wrocław są około 53% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Wrocław?

PKP Intercity

LOT i PKP Intercity to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Wrocław.

Która trasa podróży Lublin – Wrocław jest najtańsza?

Lublin - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Lublin - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Wrocław, zmieniając zakładki
LOT
8 paź
LUZ10:55Lublin
8h 40min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
9 paź
WRO17:25Wrocław-Strachowice
16h 55min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Kilka linii lotniczych
13 lip
LUZ10:55Lublin
2h 30min
1 przesiadka
WRO13:25Wrocław-Strachowice
17 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
25h 20min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin
LOT
13 lip
LUZ10:55Lublin
2h 30min
1 przesiadka
WRO13:25Wrocław-Strachowice
17 lip
WRO17:25Wrocław-Strachowice
2h 20min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
11 lip
LUZ01:35Lublin
5h 55min
1 przesiadka
WRO07:30Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
20h 10min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Kilka linii lotniczych
11 lip
LUZ05:55Lublin
8h 05min
1 przesiadka
WRO14:00Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO05:05Wrocław-Strachowice
10h 35min
2 przesiadki
LUZ15:40Lublin
Kilka linii lotniczych
13 lip
LUZ10:55Lublin
9h 15min
2 przesiadki
WRO20:10Wrocław-Strachowice
17 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
25h 20min
2 przesiadki
LUZ05:30Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
LOT
7 lip
LUZ01:35Lublin
2h 30min
1 przesiadka
WRO04:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 lip
LUZ10:55Lublin
17h 50min
3 przesiadki
WRO04:45Wrocław-Strachowice
LOT
7 lip
LUZ02:50Lublin
28h 40min
2 przesiadki
WRO07:30Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Wrocław
LOT
11 lip
LUZ01:35Lublin
5h 55min
1 przesiadka
WRO07:30Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
20h 10min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
Kilka linii lotniczych
11 lip
LUZ05:55Lublin
8h 05min
1 przesiadka
WRO14:00Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO05:05Wrocław-Strachowice
10h 35min
2 przesiadki
LUZ15:40Lublin
LOT
7 lip
LUZ01:35Lublin
18h 00min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
8 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
20h 10min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
LOT
7 lip
LUZ01:35Lublin
8h 35min
1 przesiadka
WRO10:10Wrocław-Strachowice
7 lip
WRO17:25Wrocław-Strachowice
2h 20min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
Kilka linii lotniczych
11 lip
LUZ05:55Lublin
25h 35min
2 przesiadki
WRO07:30Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO05:05Wrocław-Strachowice
14h 40min
3 przesiadki
LUZ19:45Lublin
Kilka linii lotniczych
7 lip
LUZ10:55Lublin
17h 50min
3 przesiadki
WRO04:45Wrocław-Strachowice
8 lip
WRO17:25Wrocław-Strachowice
16h 55min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
PKP IntercityCenaOd 129 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów PKP Intercity
LOTCenaOd 348 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Lublin – Wrocław

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Wrocław
LOT
8 paź
LUZ10:55Lublin
8h 40min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
9 paź
WRO17:25Wrocław-Strachowice
16h 55min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin
LOT
13 lip
LUZ10:55Lublin
2h 30min
1 przesiadka
WRO13:25Wrocław-Strachowice
17 lip
WRO17:25Wrocław-Strachowice
2h 20min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
11 lip
LUZ01:35Lublin
5h 55min
1 przesiadka
WRO07:30Wrocław-Strachowice
13 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
20h 10min
1 przesiadka
LUZ10:20Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Wrocław-Strachowice, takie jak LOT i PKP Intercity, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Lublin – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Lublin – Wrocław-Strachowice wynosi ok. 385,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lublin-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena220 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena67 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena103 zł
Loty Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena81 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena81 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena72 zł
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena193 zł
Loty Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena193 zł
Loty Kraków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Szymany
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena85 zł
Loty Warszawa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena179 zł
Loty Gdańsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena246 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Lublin – Wrocław. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Lublin – Wrocław na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublin – Wrocław. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Lublin – Wrocław można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.